Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип Къса база за разходики

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Аз съм с Корандо 1998г. Супер проходима машина е , да моят е бавен защото съм с 2.9 чист дизел. Има една екстра която обожавам...вътре интериора става на спалня ( трябва да имаш само багажник отгоре за багажа все пак) задните седалки падат в багажника а предните като опънеш облегалката пасва плътно със задната и става една голяма спалня.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_7099.jpg
Прегледи:484
Размер:149.8 КБ
ID:6656396
    Последно редактирано от Alesis; 13-10-20, 14:53. Причина: добавяне на снимка

    Коментар


    • #17
      Гледам в мобиле едно лилаво Корандо, бензин с газов инжекцион, повдигнато, гуми, хъбове, изглежда читаво. И е 5000лв. Нямам нищо общо с продавача, просто смятам, че не е зле да се погледне.
      Иначе може да се включи в търсенето и Фронтера, има къси бази, нормални мотори, и не ръждясва много.
      Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

      Коментар


      • #18
        Първоначално публикуван от bullet_pk Преглед на мнение

        Пинин съм виждал повдигнато и направено. Леко е, което много спомага за проходимостта. Но повечето са GDI с директно впръскване и там не става на газ. Май напоследък ги правят, но цената на уредбата не е хич приятна. По-рядко изпадат 1,8 MPI, които стават на газ. Виждал съм сериозно изгнили.
        Чувал съм че на пинин-а му било по-крехко окачването не като на нормалното Паджеро. Незнам доколко е вярно

        Коментар


        • Juiced
          Juiced коментира
          Редактиране на коментар
          Нямат нищо общо двете машини като окачване и шаси(пинина не е на рама дори).
          С какви гуми си на корандото, тая машина има огромни арки на калниците и на пръв поглед без лифт влизат 33". Това в комбинация с къса база би направил джипа доста проходим.

      • #19
        Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
        Гледам в мобиле едно лилаво Корандо, бензин с газов инжекцион, повдигнато, гуми, хъбове, изглежда читаво. И е 5000лв. Нямам нищо общо с продавача, просто смятам, че не е зле да се погледне.
        Иначе може да се включи в търсенето и Фронтера, има къси бази, нормални мотори, и не ръждясва много.
        да не е обявата където човека е сменил: арматисиорите

        Коментар


        • cecoa1
          cecoa1 коментира
          Редактиране на коментар
          Да, сега погледнах.

      • #20
        Със сигурност ще се гледат доста неща, понаблеязъл съм, но искам да видя около коледа дали няма да излезе нещо някой да му подарят нова и да иска да развърже старата, Основно мисля Сузуки Витара/гранд витара, Корандо, Терано, мисля да пробвам да видя и Галопър няколко , също ткаа и Кия , след описаното по назад отпада Чероки-то, и Пинина.

        Коментар


        • #21
          Не се гласи по дати, а огледай наличния скрап. Ако няма читаво дебнеш обявите, като излезе отиваш на оглед. Тук купуваш като излезе читаво, не когато си решил. Пазара няма нищо общо с колите. Декември цените се вдигат, щото сезон. Не, че съм видял да ги свалят напролет де. До Коледа може да изтървеш много читави джипове, после може да търсиш до другата Коледа. Ти си знаеш кое и кога ще купуваш, но щом си се навил започни полека с огледите. Хем да се разходиш уикенда, хем да видиш на живо за какво става въпрос. Търсене на 20 годишен джип не е толкова лесна работа. И е до късмет.
          Ford Maverick II 2.3 XLT
          Ford Mondeo MK5

          Коментар


          • bullet_pk
            bullet_pk коментира
            Редактиране на коментар
            Най-тънко съм купувал 2 джипки и един автомобил Януари-Февруари месец. По празниците хората се охарчват и първите два месеца пазара на автомобили е по-замрял. Джамбазите са по-склонни на отстъпки. От друга страна читавите екземпляри си държат цената и изчезват ден-два след пускането на обявата.  Та освен късмет, се иска редовно дебнене и хубав оглед.

          • Asen Kushlev
            Asen Kushlev коментира
            Редактиране на коментар
            Принципно след празниците всички са огладнели, това е във всеки бранш. Но се пазариш за наличното, а както спомена читавите или се продават, или държат цената си. Можеш да си на далавера, но за кола, с джиповете е по-различно.

        • #22
          Привет колега.Имам едно Паджеро Спорт без ръжда и изгнило 2.5 дизел,пиши ако те интересува.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X