Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Pajero IV - заслужава ли си?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    E, щом е два литра надолу суперселекта, когато е на задно, няма какво да кажа повече.

    Коментар


    • didooo
      didooo коментира
      Редактиране на коментар
      За моето возило ,с 3.8 бензин , са там някъде . При нафтите нямам идея ,но сигурно е по-малко .
      Разхода въобще не ми е определящ . Друго , дето се сещам е , че осезаемо е по-шумна и се напъва повече , когато е 4х4 и достигне 140 и нагоре . Подсеща ме да изключа предното с рев . Не знам ,дали пише някъде из книжките , но не съм я и пробвал ,как е на 180 с 4х4

  • #17
    Да споделя нещо фрапиращо за мен - спирам вчера до един лифнат RR P38 - поогледах го до кокото можах и очевидно рамата нямяше почти никаква ръжда, виждаха се съвсем малки точки. Виждаше се ясно рамата и нямаше следи от това да е обработвана или мазана с нещо. Честно казано Крузъра е бил така само когато е излезнал от поточната линия!
    Чудя се не са ли могли да ги барнат малко тия Тойоти да не гният толкова!

    Коментар


    • noname12
      noname12 коментира
      Редактиране на коментар
      Може и да не е бил топъл и сух!

    • didooo
      didooo коментира
      Редактиране на коментар
      Знаят много добре , как да не ръждивят , ама ние прекаляваме -искаме да ги караме по 50години (за справка -има модели дърти поцинковани Йоти , ще ти помогна : един е модела ) .
      Да, от сяква южна страна нямат ръжди , а тук трябва да си ги поддържаме ,по цял един ден в годината .
      Виж с РР е по-интересно невъ ендинг стори

    • noname12
      noname12 коментира
      Редактиране на коментар
      За този един ден в годината е ясно, но тук става въпрос за 15+ годишен джип и каквото било преди това било!

  • #18
    Спарки скоро писа в тема , как се поддържа антикорозионно . Порови .
    С посочената поддръжка , няма проблем возилото да е на 2х15 години .
    TLC: LJ70 2LT ; FJ80 3FE

    Коментар


    • noname12
      noname12 коментира
      Редактиране на коментар
      Наясно съм какво се прави. Чел съм и тук всички теми, които съм успял да намеря.
      Абсолютно съм съгласен, че като превенция ако се прави всяка година живота на шасито и ламарините ще бъде удължен значително.

    • Dilyan Zagorchev
      Dilyan Zagorchev коментира
      Редактиране на коментар
      Дори не е нужно всяка година, но все пак зависи къде и как се ползва.

Активност за темата

Свий

В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

Зареждам...
X