Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Високопроходим Автомобил за Зимно Време

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Аз бих се замислил,за например Хонда ЦРВ,или нещо подобно.А да си купя и бензинова снегочистачка.Ще се ползва рядко,ако падне сняг над 25 см например

    Коментар


    • royce
      royce коментира
      Редактиране на коментар
      Бензинова снегочистачка? На черен и наклонен път?!
      Това бих искал да го видя ... ама отдалеч ...

    • rosen_offroad
      rosen_offroad коментира
      Редактиране на коментар
      То и аз искал да го видя пред нас на асфалт идеален ама дето вятъра не спира и 20 минути след чистенето е пак 1 метър пряспа

      Аз лично изчаквам да спре снега и вятъра (може след 5 дена да е) нахлузвам веригите на Диското и почвам си правя кефа през преспите докато се поизчисти снега

  • #17
    Взехте ли нещо колега?
    Аз съм пред 100% същата дилема - в Косанин Дол, и още не мога да намеря "мойта" джипка. Основно щото жената яко не харесва Витари... И те така. Мисля сега за Рено Koleos / Nissan X-trail - няма бавни, но има контрол на спускането, което всъщност е проблемата..

    Към другите колеги - Кия Соренто след 2010-та, дали е подходяща в тия условия, предвид, че е малко по-тежка?

    Коментар


    • #18
      На терано 2 да речем примерно 3.0ди какво му е? От 2008 карам такъв къс първоначално само по пътя после само по гората, занемарих му и поддръжката, но още не съм го убил, а миналото лято си купих и дълъг. За тези цели с хубави гуми тераното е танк.
      Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

      Коментар


      • #19
        Цяло село ме убеждаваше,че там за където съм тръгнал,само с джипка можело...дрн,дън минах си с Рено Туинго клиренс ми нулев.Колега твърдеше,че откъдето той мине с Митсубиши Пинин,Реното не може,след кратък оффроад лично целуна емблемата на туйнгото и купи каса бира.И те така,задкормилно устройство Ви трябва и прежалена кола

        Коментар


        • bullet_pk
          bullet_pk коментира
          Редактиране на коментар
          Хи-хи. Баща ми ни изгледа в Трабант комби. Всяка седмица пътувахме до Родопите - с. Манастир. Зимата в снега също нямаше спиране. 26 коня, 600 кг тегло и приличен клиренс. Зимни гуми ли ..? Ми то тогава имаше само Видинки и Димитровки, не по размер, ами за Трабант, за Лада, за Волга и т.н. Като спре в снега, слагаш веригите и продължава. Лятото по черните пътища до ливадите за сено ... И така изкара 25 години.

          След доста години си купих джипки. Карам ги по същите пътища и му викаме "Софт ..." А с Трабанта си беше обикновено ходене до село и за сено.

          Та вярвам ти за Туингото

      • #20
        Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
        На терано 2 да речем примерно 3.0ди какво му е? От 2008 карам такъв къс първоначално само по пътя после само по гората, занемарих му и поддръжката, но още не съм го убил, а миналото лято си купих и дълъг. За тези цели с хубави гуми тераното е танк.
        Всичко с хубави гуми е танк.

        ... ъъъ, другата марка от подписа ти я изключвам от "всичко".
        ОМ602->Tremec T5WC->Borg Warner 4408E 1:1/2.48:1->DANA30/103.4in/DANA44->29"AT

        Коментар


        • nissan_1978
          nissan_1978 коментира
          Редактиране на коментар
          Bmwто ли 🤣🤣🤣

      • #21
        Първоначално публикуван от nissan_1978 Преглед на мнение
        На терано 2 да речем примерно 3.0ди какво му е? От 2008 карам такъв къс първоначално само по пътя после само по гората, занемарих му и поддръжката, но още не съм го убил, а миналото лято си купих и дълъг. За тези цели с хубави гуми тераното е танк.
        Ъъъ.. как какво, стари са, не комфортни и без екстри.
        Който търси , намира !
        Човекът е човек, когато е на път !

        Коментар


        • nissan_1978
          nissan_1978 коментира
          Редактиране на коментар
          Стари ама поне не са буклуци, като новите паркетници, а за екстрите какво толкова ти трябва за в снега, мойто има кожа, подгрев, мулти волан, климатик, Ел пакет, шибидаха, дългия ми е 7 местен, интериора не е от ниско качествени твърди материали, като корава машина за балкана си има доволно екстри

        • cnc82
          cnc82 коментира
          Редактиране на коментар
          Коментара ми бе ироничен..., абсолютно съм съгласен с теб !

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X