Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Mitsubishi pajero 2 или Hyundai galloper

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Колкото по-именити марки се търсят за без пари, толкова по-дебело дръвце се гризва на финала

    Аз пък бих казал, че това е твоята обява -Ауто.Бг
    • 3 500 лв.
    • SsangYong Korando 2.9D*АВТОМАТИК*4X4*2006г*
    • Този двигател е с табелката на Мерседес, за скоростна и мостове няма да приказвам - Дана 44 е единия от мостовете.
    Последно редактирано от коко келеша; 13-12-19, 13:07.
    Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
    Из "Златния телец"

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
      Колкото по-именити марки се търсят за без пари, толкова по-дебело дръвце се гризва на финала

      Аз пък бих казал, че това е твоята обява -Ауто.Бг
      • 3 500 лв.
      • SsangYong Korando 2.9D*АВТОМАТИК*4X4*2006г*
      • Този двигател е с табелката на Мерседес, за скоростна и мостове няма да приказвам - Дана 44 е единия от мостовете.

      За сега най на сърце ми е Галопер, утре живи и здрави пак ще пообиколя, надявам се да имам късмет, ако ли не здраве да е .
      Поздрави на всички !

      Коментар


      • #18
        Ако намериш дълъг бензинов галопер,драсни едно съобщение.Ако намериш нещо около Пловдив,мога да помогна с огледа на галопер.За повдигане също се обади ,има кой да свърши работа.
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #19
          Благодаря, ако има нещо ще се обадя, малко са вече хората които помагат, ако някога мога и аз да ти помогна с нещо само кажи, от гр.Пещера съм, 45км от Пловдив. Жив и Здрав

          Коментар


          • #20
            Гледай да се чете номера на рамата. Ако смяташ да се вкарваш в сериозен офроуд и двете не са най-подходящите за доработки! Наскоро през един съфорумник премина Паджеро с 3.5 бензинов мотор и ръчни скорости, ама са много редки !

            Коментар


            • #21
              Днеска гледах и пробвах три галопера и на трите двигателите им бяха омаслени по един и същи начин от страната на шофьора, стана ми много интересно, някакво слабо място ли имат
              Последно редактирано от Mario321; 14-12-19, 20:12.

              Коментар


              • #22
                Но най вероятно тези които аз гледах са с реални км. над милион и половина .

                Коментар


                • #23
                  От днес вече си имам нова машинка Suzuki jimny, от първи впечатления мога да кажа страхотна машинка .

                  Коментар


                  • #24
                    Да ти е честито !

                    А как така дойде решението за съвсем друга машина ?
                    Който търси , намира !
                    Човекът е човек, когато е на път !

                    Коментар


                    • #25
                      Първоначално публикуван от Mario321 Преглед на мнение
                      От днес вече си имам нова машинка Suzuki jimny, от първи впечатления мога да кажа страхотна машинка .
                      Честито,но наистина са коренно различни машини,да не кажа,че нямат нищо общо.
                      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                      Анатолий Пейчинов o8875о9815
                      https://dvrbg.com/

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от cnc82 Преглед на мнение
                        Да ти е честито !

                        А как така дойде решението за съвсем друга машина ?
                        Благодаря, ами взех го защото като го видях че няма никакви забележки, направо реших да го гушна, сега следва подготовка, искам да стане за тежък офроулд, имам предчувствие че с корееца до сега където не съм успял да мина, през някой тясни места, мисля че с този малък японец ще мина, тази седмица след смяната на масло,филтри, ремъци и ролки ще му направя един тестинг да видим какво може .

                        Коментар


                        • #27
                          Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение

                          Честито,но наистина са коренно различни машини,да не кажа,че нямат нищо общо.
                          Благодаря, ами не ми се обикаляше повече и най вече чакаше, на мен так се случи че това ми изпадна най запазено .

                          Коментар


                          • #28
                            Да си го караш със здраве и пиши и качвай снимки какво правиш с него тук...
                            Който търси , намира !
                            Човекът е човек, когато е на път !

                            Коментар


                            • #29
                              Благодаря много, ще гледам да направя снимки и да кача . Поздрави

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X