Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся помощ за избор на джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Търся помощ за избор на джип

    Май май ще е Витара,а и мотора ми се вижда надежден,бензиновия-6-цилиндров! Имам приятел има витара,но по-старата 1.6 и няма никакви грижи,а и си е доста проходима. Само ,където немога да открия поне засега такава,че да ме грабне от първия път,а иначе парата е в джоба!

    Коментар


    • #17
      До: Търся помощ за избор на джип

      Първоначално публикуван от VIPER BS Преглед на мнение
      Май май ще е Витара,а и мотора ми се вижда надежден,бензиновия-6-цилиндров! Имам приятел има витара,но по-старата 1.6 и няма никакви грижи,а и си е доста проходима. Само ,където немога да открия поне засега такава,че да ме грабне от първия път,а иначе парата е в джоба!
      Преди да си вземеш шестак попрочети малко за тоя мотор, да няма изненадани после
      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

      Коментар


      • #18
        До: Търся помощ за избор на джип

        Аз като си търсих джипка,бях на същата дилема...След доста четене и размисли,кое е най-универсално и с евтина подръжка(разбирай разход на гориво,цени на части и намирането им,данъци и т.н.)си взех Витара 5 врати,1996,1.6/16v-97к.с. Гори малко бензин(на тва отгоре и сложих и газ),достатъчно динамична,части вече има навсякъде,а за моя модел са и доста евтини(като на нормален лека кола).Оказа се безпроблемен автомобил.
        Сега малко се чудя дали да не го сменя с Паджеро Пинин 5врати,заради супер селекта,макар,че там май отивам на друг разход,без газ и с доста по-високи цени на части,данък и т.н.
        Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

        Коментар


        • #19
          До: Търся помощ за избор на джип

          Първоначално публикуван от VIPER BS Преглед на мнение
          Май май ще е Витара,а и мотора ми се вижда надежден,бензиновия-6-цилиндров! Имам приятел има витара,но по-старата 1.6 и няма никакви грижи,а и си е доста проходима. Само ,където немога да открия поне засега такава,че да ме грабне от първия път,а иначе парата е в джоба!
          Тази видя ли я
          http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=43038

          Коментар


          • #20
            До: Търся помощ за избор на джип

            Първоначално публикуван от nikito776 Преглед на мнение
            Ок ама много лев и търсиш май! Ама нали имаш все пак купувач,дай му я да се радва,щом толкова много го кефи! Аз ще прехвърча до Германия и ще докарам една ама супер кукла,горе долу на същите пари ама в много добро състояние!!! Ако се справя със снимките ще кача да я видите!!

            Коментар


            • #21
              До: Търся помощ за избор на джип

              Аз така да вмъкна, че 6-така след 200000км се чака да умре....Иначе е добър мотор, добре тегли Витарата и дава не лош разход...от гореспоменатите аз бих се чудил м/у Витарата с В6 и Тераното с 2.7дизел, но все пак мисля, че витарата е по добрата....
              Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

              Коментар


              • #22
                До: Търся помощ за избор на джип

                По малък ли му е живота от обикновения агрегат ?
                Opel Frontera B 2.2 DTI,Пасат Б5 4motion
                feikot@abv.bg
                Обратно дороги - НЕТ !

                Коментар


                • #23
                  До: Търся помощ за избор на джип

                  Първоначално публикуван от stifler Преглед на мнение
                  Аз така да вмъкна, че 6-така след 200000км се чака да умре....Иначе е добър мотор, добре тегли Витарата и дава не лош разход...от гореспоменатите аз бих се чудил м/у Витарата с В6 и Тераното с 2.7дизел, но все пак мисля, че витарата е по добрата....
                  Бре ами то тогава повечето колеги трябва да правят погребални агенции,щом така смяташ! На 200 000 км съм Абсолютно сигурен,че този мотор неможе по никакъв начин да сгафи!!! Аз може да съм нямал джип до сега,но съм имал доста коли и малко ли много разбирам от ДВГ,така да се каже!!! Един мотор ,колкото е по-мощен,особенно бензинов,толкова по малко се натоварва и по-малко се износва!!!

                  Коментар


                  • #24
                    До: Търся помощ за избор на джип

                    Ха!И на мен ми стана интересно...Как така само 200 000?Суифтовете и Баленотата с моя (1.6/16v) агрегат са милионници А шестака само 200 000 ,чак не ми се вярва...
                    Jeep Cherokee XJ 4000 Limited, 2001 year. Ducati Multistrada 1200, 2014 year

                    Коментар


                    • #25
                      До: Търся помощ за избор на джип

                      Ами купи си.
                      "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Търся помощ за избор на джип

                        Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                        Ами купи си.
                        Ами ще си купя Миииииииии!

                        Коментар


                        • #27
                          До: Търся помощ за избор на джип

                          Първоначално публикуван от stifler Преглед на мнение
                          Аз така да вмъкна, че 6-така след 200000км се чака да умре...
                          Хайде обясни защо

                          Коментар


                          • #28
                            До: Търся помощ за избор на джип

                            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                            Преди да си вземеш шестак попрочети малко за тоя мотор, да няма изненадани после
                            Първоначално публикуван от VIPER BS Преглед на мнение
                            Ами ще си купя Миииииииии!
                            Колега, виж си заглавието на темата.

                            Коментар


                            • #29
                              До: Търся помощ за избор на джип

                              Първоначално публикуван от mistral Преглед на мнение
                              Хайде обясни защо
                              Първо от личен опит...2 броя на по 250000км просто умряха....Ремонти бутала навсякъде казваха, че няма, накрая в Мотоексперт казаха феноменалната цена от 4000лв за ремонтен комплект...А иначе до колкото ми е известо е нещо като фабричен дефект или нещо подобно...Иначе както казах и преди т'ва мотора е като цяло добър, дърпа добре дългата база, сравнително икономичен е....
                              Nissan Navara D22 YD25 Double Cab

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X