Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Търся помощ за избор на джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Търся помощ за избор на джип

    Здравейте казвам на всички заварени тук,във този прекрасен форум!!! Днес се регистрирах,тъй като си продадох колата и сега вече ми е влезнала мухата за джип и затова съм тук вече при Вас!!! Та направо към въпроса: Колебая се между:Сузуки Витара-97-99г.-2.0-24V-дълга база,бензинов,нямам никаква представа дали е сполучлив дизела им-2.0D.,Нисан Терано 2-2.7 TDI-2000-2001 г.,Ланд Ровър-Фрилендър 1.8 бензин или 2.0 дизел!? Ще съм Ви благодарен ако ме посъветвате към кой да се насоча,от гледна точка на,подръжка,надежност,проходимост и издържлив на натоварвания по ловните пътеки???? Благодаря Ви!!!

  • #2
    До: Търся помощ за избор на джип

    Първоначално публикуван от VIPER BS Преглед на мнение
    Здравейте казвам на всички заварени тук,във този прекрасен форум!!! Днес се регистрирах,тъй като си продадох колата и сега вече ми е влезнала мухата за джип и затова съм тук вече при Вас!!! Та направо към въпроса: Колебая се между:Сузуки Витара-97-99г.-2.0-24V-дълга база,бензинов,нямам никаква представа дали е сполучлив дизела им-2.0D.,Нисан Терано 2-2.7 TDI-2000-2001 г.,Ланд Ровър-Фрилендър 1.8 бензин или 2.0 дизел!? Ще съм Ви благодарен ако ме посъветвате към кой да се насоча,от гледна точка на,подръжка,надежност,проходимост и издържлив на натоварвания по ловните пътеки???? Благодаря Ви!!!
    Ако е само за лов по-добре УАЗ. Ако ще е и за други работи е добре да ги конкретизираш.
    Добре дошъл! И нема да се плашиш!

    Коментар


    • #3
      До: Търся помощ за избор на джип

      Фрилендера го изключваш веднага!!
      Витарата дизел е кофти мотор-така разправят повечето.....Пък и имам , подготвена бензинова(точно 2.0-24V) за продаване...

      Пък и между трите изброени,тя е най удачна

      Коментар


      • #4
        До: Търся помощ за избор на джип

        Приател,от всичките изброени модели от теб до сега,аз лично на нито един от тях не се спирам.Бих ти предложил Тоуота.С нея вече можеш да бадеш сигурен по ловните патечки! Успех!
        Последно редактирано от ivan pekov; 09-01-09, 16:57.

        Коментар


        • #5
          До: Търся помощ за избор на джип

          Реши първо, за какво ще се ползва, после колко пари ти се дават...и после чети,чети във форума и сам ще решиш.

          Коментар


          • #6
            До: Търся помощ за избор на джип

            Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
            Ако е само за лов по-добре УАЗ. Ако ще е и за други работи е добре да ги конкретизираш.
            Добре дошъл! И нема да се плашиш!
            Ами колега ,да ти кажа,честно май ще я ползвам за всичко! Като казвам по "ловните пътеки",нямам предвид тежък оффроуд,а нещо от рода за излет във природата и на ски в планината,а същевременно и на шосе да е добре!!! Благодаря все пак за гостоприемството!!!

            Коментар


            • #7
              До: Търся помощ за избор на джип

              Първоначално публикуван от VIPER BS Преглед на мнение
              Ами колега ,да ти кажа,честно май ще я ползвам за всичко! Като казвам по "ловните пътеки",нямам предвид тежък оффроуд,а нещо от рода за излет във природата и на ски в планината,а същевременно и на шосе да е добре!!! Благодаря все пак за гостоприемството!!!
              Аз лично за такава дейност използвам една Кия Спортидж 2.0 тди.Не е бърза,не е мощна, но вози като лека кола и отива почти навсякъде където реша. (И аз преди да я подкарам, си мислех, че корейците не могат да правят коли).

              Коментар


              • #8
                До: Търся помощ за избор на джип

                Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                (И аз преди да я подкарам, си мислех, че корейците не могат да правят коли).
                Че в тази връзка направо човекът да рипне на Хюндай Галопер.

                VIPER BS, добре дошъл във форума!
                Виж тези снимки , аз моя го ползвам само за лов, риболов и разходки и съм много доволен от него както на асфалт, така и извън него.
                Hyundai Galloper 2.5 /щар Х щар, турбо катерач спринцовка/

                Коментар


                • #9
                  До: Търся помощ за избор на джип

                  Ако се интересуваш от Киа Спортидж ... погледни ми обявата... мисля че ще отговори на нуждите ти)
                  Land Rover Defender 110SW 300tdi

                  Коментар


                  • #10
                    До: Търся помощ за избор на джип

                    Аз лично бих си купил Витара.. Успех с покупката на жипка
                    Сузуки Витара ДБ 2.0 H20A малко повдигната и гуми каквито има в сервиза.
                    КтМ 525еxc ендуро. +Нисан ТВ42Е Тел:0 осем 99 нула 44 35две.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Търся помощ за избор на джип

                      И витарата е добър вариант, но не подценявайте корейците хаха
                      Land Rover Defender 110SW 300tdi

                      Коментар


                      • #12
                        До: Търся помощ за избор на джип

                        Ами то какво стана, май всички са хубави....без фрилендъра
                        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                        Коментар


                        • #13
                          До: Търся помощ за избор на джип

                          От изброените до тук, най-добре витарата на никито, на второ място такава витара, на трето място .. никое, на 4-то пак никое, на 5-то тераното и после останалите И да не забравяме витарата на nikito776
                          Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                          0888 315 794
                          LZ1UPI
                          A1 (Rh+)

                          Коментар


                          • #14
                            До: Търся помощ за избор на джип

                            Ами, човека търси да купи, а не да продава.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Търся помощ за избор на джип

                              Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                              Ами, човека търси да купи, а не да продава.
                              да, де
                              в смисъл, да му продадем най-доброто от наличното...

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X