Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Избор На Джип до 87000 лв.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Избор На Джип до 87000 лв.

    Първоначално публикуван от kvv Преглед на мнение
    Аз карам санта фе от година без няколко месеца и съм много доволен, както от колата така и от сервизното обслужване. Нямам никакви проблеми, а доста го карам. Бързо е, изключително тихо, интериорът е на много високо ниво, сравнително високо е и нищо не стърчи отдолу, за разлика от някои други сув-ове. Моя е дизел с чип 186 коня максимална скорост 200-210, от 0-100 за около 9-10 секунди разхода на магистрала с икономично каране е 6 на 100, а градско 10-11 на 100, без проблеми може да се справиш с всеки селски път.
    Колега това е направо невероятно малко, има една тема "Колко ви харчи вашия 4х4?", там записал ли си този рекорд?
    Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

    "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

    Коментар


    • #17
      До: Избор На Джип до 87000 лв.

      Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
      Колега това е направо невероятно малко, има една тема "Колко ви харчи вашия 4х4?", там записал ли си този рекорд?
      не знам дали е рекорд, но мойто СФ /на 190хкм/ от предишния модел с ремарке отзад ми даде Варна-София при скорост 90-120кмч точно 7,99/100 смятано с доливане до капачката!
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #18
        До: Избор На Джип до 87000 лв.

        Това ли е въпросния хюндай?
        http://cars.yahoo.co.uk/resultsmaxi_...a_Fe,Used_Cars
        Последно редактирано от Yaro; 09-01-08, 09:05.

        Коментар


        • #19
          До: Избор На Джип до 87000 лв.

          Първоначално публикуван от k0k0 Преглед на мнение
          Значе мой приател си беше купил Тойота Ланд Круизер новата и две седмици след купуването изкочил някъв проблем с диференциала. И на др. Приател същото. Незнам защо се получава този проблем .
          Мене ми се чини, че проблема иде от задкормилното устройство! Некои ора и на танк да ги туриш, па ше иде дифа!
          А по въпроса - щом си се насочил към високопроходимо комби и с толкова кинти спокойно се мятай на Субару Трибека - по-добро нема!
          Ето и линкче да се запознаете:
          http://www.subarubg.net/b9tribeca.html
          Лучше гор могут быть только горы, на которых еще не бывал.
          WSBO

          Коментар


          • #20
            До: Избор На Джип до 87000 лв.

            Купи си две коли.
            only 4 x 4,sim AWD

            Коментар


            • #21
              До: Избор На Джип до 87000 лв.

              ИПАХ ПАТФЕНДЪР ПРОДАДОХ ГО НА 60000 КМ. СЕГА КАРАМ ЛАНД КРУИЗЕР 120 И СЪМ ДОСТА ПО ДОВОЛЕН НО ТОВА Е МОЕ МНЕНИЕ
              Имах Патфайндър. Продадох го на 60 000 км. Сега карам Ленд Крузър 120 и съм доста по-доволен, но това е мое мнение.
              Последно редактирано от CarTest™; 10-01-08, 03:13. Причина: Правопис

              Коментар


              • #22
                До: Избор На Джип до 87000 лв.

                Отговор - списание auto bild има сравнение между Toyota LC 120 /с всички екстри цена около120 000лв./, Mitsubishi pajero 110 000, Nissan Pathfinder -това не знам-не съм го гледал, Jeep Commander около 100 000 но не е 7 местен и LR Diskovery -не се пипа, ако е с всички екстри 170 000. Въпроса е цената . Санта Фе с всички екстри е около 76 000/7-местна ддс 20%/.За тези пари останалите ще са не с екстри, а с липси.Та като се сложи каско и др. "дребни" разходи въпроса става риторичен. Не са без значение, поне за мен, гаранционните условия.А бе изобщо - "имам мерак за Мерцедес - ама нямам пари, имам пари за магаре -ама мерак нямам"

                Коментар


                • #23
                  До: Избор На Джип до 87000 лв.

                  Първоначално публикуван от k0k0 Преглед на мнение
                  Значе мой приател си беше купил Тойота Ланд Круизер новата и две седмици след купуването изкочил някъв проблем с диференциала. И на др. Приател същото. Незнам защо се получава този проблем .
                  Вземи си TLC 105. Този отговор взе да става банален, но щом искаш нов джип, можеш да си го позволиш и не си безрезервно влюбен в друга машина, това е отговора Това е една друга тойота, която едва ли ще има подобни проблеми ,като на твоя приятел
                  Technical Rescue Direct - life lies in courage
                  http://www.offroad-bulgaria.com/show...60#post3258660

                  Коментар


                  • #24
                    До: Избор На Джип до 87000 лв.

                    Първоначално публикуван от icerunner Преглед на мнение
                    Вземи си TLC 105. Този отговор взе да става банален, но щом искаш нов джип, можеш да си го позволиш и не си безрезервно влюбен в друга машина, това е отговора Това е една друга тойота, която едва ли ще има подобни проблеми ,като на твоя приятел
                    Мдаа, 105цата си е страхотна. А за 120ката, ами и тя има железни дифове, учуден съм как се е счупил дифа .

                    Коментар


                    • #25
                      До: Избор На Джип до 87000 лв.

                      Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                      Мдаа, 105цата си е страхотна. А за 120ката, ами и тя има железни дифове, учуден съм как се е счупил дифа .
                      Тойота си е Тойота.

                      Коментар


                      • #26
                        До: Избор На Джип до 87000 лв.

                        Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
                        Тойота си е Тойота.
                        Е аз какво разправям, най накрая се нави и ти .

                        Коментар


                        • #27
                          До: Избор На Джип до 87000 лв.

                          На лизинг може всичко,но с кеш...за какво Санта фе говорим???
                          При разкешване предпочитам да купя истински автомобил,който ще надживее всеки от серията ширпотреба.

                          БМВ Х5 3Д,Мерцедес Г класа,Infiniti Fx 35 3.5,Dodge Ram Viper SRT-10,Chrysler Cherokee,Nissan Murano 3.5 24V V6...

                          Мога да продължа разбира се с автомобили КЛАСИ над Санта....която апропо не струва ли на половината от споменатата сума???Но няма смисъл.За тези пари избора е уникален,палитрата е широка.

                          ПС.За нов истински джип разбира се парите малко не достигат,показаните са на по няколко месеца,но вечни сравнени с някои други чисто нови.
                          Прикачени файлове
                          Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                          NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                          Коментар


                          • #28
                            До: Избор На Джип до 87000 лв.

                            Ами то в тоя списък има един джип, един камион и три коли

                            Коментар


                            • #29
                              До: Избор На Джип до 87000 лв.

                              Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
                              Ами то в тоя списък има един джип, един камион и три коли
                              Защо ,ами санта фето към джиповете ли е???
                              Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
                              NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

                              Коментар


                              • #30
                                До: Избор На Джип до 87000 лв.

                                колега за тези пари май най-добре ще е Туарег R5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X