Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:BBD6F2C0-6840-4889-B0BA-8DF2764CF7D8.jpg
Прегледи:1
Размер:50.4 КБ
ID:5812464Натиснете снимката за да я уголемите

Име:41B96B2F-9EF9-43AC-980B-BB723AFD88F6.jpg
Прегледи:1
Размер:60.4 КБ
ID:5812465 Ремарке с кошери над 4 тона без спирачки се разкарва само с пикапи( неказвам, че е правилно) Киа прибрала се с двойна платформа от Австрия.
    8)

    Коментар


    • #77
      От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

      Колко по голямо междуосие, толко по добре.
      8)

      Коментар


      • #78
        От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

        Както казах и аз съм си теглил дългия Патрул с Джъсти 1.2 ма не значи,че е правилно или безопастно,и тате може и бате може ма козата нали да.

        На малките кила никой нищо не им смята,Мерцедес С600 влачи колко и Нисан Микра или макс 750 килца.Като стане дума за тегачи обаче там вече смятат натоварване на ос,на заден мост,на гума,че има дулита,мотор му смятат,спирачки.......и има защо.Ясно е,че и да надскочиш предписаните цифри ако си внимателен и знаеш какво правиш спокойно можеш да минеш метър с едно 30% горница на цифрите / еле ако не ти дреме за джипката / ,но даже аз това не мога да го препоръчам,знам ли кой утре ‘е се качи и подкара ремарке 4 тона вързано за Ауди Кю примерно

        Дулитата масово може да са барабан ма последно като трябваше да качвам едни дискове на струг и им се обадих бяха много смели Ооооо ма ние и на Ф550 дискове слагаме на машината,хваща ги / един вид големи дискове и апарати има / пък като им занесох 2 педи диск и не го събра,при камионите да съм ходил......ма те са на въздух бре,какво да правя там.

        Не,а правим разлика между средно ниво джипче с барабанчета и тегач дули с чинелите на предницата,едното е мислено д тегли и Спира,другото спира себе си само.......или там тон или 2
        Последно редактирано от BENZBOSS; 13-04-19, 13:38.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #79
          От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

          Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
          Както казах и аз съм си теглил дългия Патрул с Джъсти 1.2 ма не значи,че е правилно или безопастно,и тате може и бате може ма козата нали да.

          На малките кила никой нищо не им смята,Мерцедес С600 влачи колко и Нисан Микра или макс 750 килца.Като стане дума за тегачи обаче там вече смятат натоварване на ос,на заден мост,на гума,че има дулита,мотор му смятат,спирачки.......и има защо.Ясно е,че и да надскочиш предписаните цифри ако си внимателен и знаеш какво правиш спокойно можеш да минеш метър с едно 30% горница на цифрите / еле ако не ти дреме за джипката / ,но даже аз това не мога да го препоръчам,знам ли кой утре ‘е се качи и подкара ремарке 4 тона вързано за Ауди Кю примерно

          Дулитата масово може да са барабан ма последно като трябваше да качвам едни дискове на струг и им се обадих бяха много смели Ооооо ма ние и на Ф550 дискове слагаме на машината,хваща ги / един вид големи дискове и апарати има / пък като им занесох 2 педи диск и не го събра,при камионите да съм ходил......ма те са на въздух бре,какво да правя там.

          Не,а правим разлика между средно ниво джипче с барабанчета и тегач дули с чинелите на предницата,едното е мислено д тегли и Спира,другото спира себе си само.......или там тон или 2
          Нищо не разбрах

          Коментар


          • #80
            От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

            Първоначално публикуван от vasileff Преглед на мнение
            Нищо не разбрах
            И аз.

            Коментар


            • #81
              От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

              При спиране ремаркето задържа колата, а не я бута. Да питам две коли еднакви кила (едната дискове 280мм. и междуосие 3.30м. и другата междуосие 2.40м. и дискове 330мм. с коя е по добре да теглиш.
              8)

              Коментар


              • #82
                От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                Спирачките нямат отношение, е имат тези на ремаркето. Критериите са междуосие двойна или единична гума и....
                8)

                Коментар


                • #83
                  От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                  Дали тия смятащите така го смятат обаче или слагат в сметките Кекави спирачки на ремаркето?

                  Както казах на леките ремарке да до 750 килца никой нищо не смята,по спецификации 2.5 тона 400 коня 5 метрова кола влачи колкото 3 метрова 1200 кила Нисан Микра.Малко по-горе с килата и почват - на тая толкова макс ремарке,на оная толкова като в сметките влиза не само междуосие,а всичко изброено в предното ми писание.
                  Последно редактирано от BENZBOSS; 13-04-19, 16:32.
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • #84
                    От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                    Първоначално публикуван от vasileff Преглед на мнение
                    Нищо не разбрах
                    Дули е джипка или пикап с двойна гума на задния мост,на тия им се слагат и гуми с двоен индекс натоварване - за единична на мост или за дули,същите тия стават и за влачене както са сметнати и за спиране..........ма как да е,за другото не мога да ти помогна.
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #85
                      От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                      Първоначално публикуван от Пенчо Преглед на мнение
                      И аз.
                      От акцента ще да е

                      SAE J2807 А сега де,това как да го произнеса?Порови да видиш как всеки си пише каквото си иска,кой спазва тоя стандарт и кои са сертифицирани / тия въшки по 2-3 литра ги няма,няма Европейци,няма и доста от големите / и кои просто е така са пернали някаква цифра,че можели да теглят.
                      Порови и какво включва теста - спирачки както и ръчна такава,с кекаво барабанче на задните не става на практика,на хартия можело.
                      Последно редактирано от BENZBOSS; 13-04-19, 15:54.
                      TOYOTA SEQUOIA ‘11
                      W140 S420 '99

                      Коментар


                      • #86
                        От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                        Стига с тази Микра, че е смешно вече. Ние в Бг и Европа си теглим ремаркета по 2-3 тона и с въшки по 2-3 литра, които не са по 400-500 коня и с дискове под 330мм. Демек японците си ги пишат през врато тия колиграми за ремаркета?! Незнам кво да праааа! Абе ше сменям парка къ тегля с тия малолитрашки или пене да сменя спирачните апарати с 8 бутални поне, аме не нема да стане нема моо ги засила на поне 400коня. Селски, спри се!
                        8)

                        Коментар


                        • #87
                          От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                          Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                          Стига с тази Микра, че е смешно вече. Ние в Бг и Европа си теглим ремаркета по 2-3 тона и с въшки по 2-3 литра, които не са по 400-500 коня и с дискове под 330мм. Демек японците си ги пишат през врато тия колиграми за ремаркета?! Незнам кво да праааа! Абе ше сменям парка къ тегля с тия малолитрашки или пене да сменя спирачните апарати с 8 бутални поне, аме не нема да стане нема моо ги засила на поне 400коня. Селски, спри се!
                          селски я прочети кой как си определя кое колко му тегли и пак скачай,стандарта съм ти го написал.

                          Микрата колко и дават да тегли?
                          С600 колко дават?

                          То че е смешно е вярно,за това ти го давам и аз за пример,пишат си ги е така пък ти ако щеш вярвай.

                          Спирачките започват с 4,малко над 400 мм,с 330 са на бабата на колата,не се излагай молим ти се
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • #88
                            От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                            https://www.edmunds.com/car-reviews/...w-ratings.html

                            айде да те черпя един линк,че мое да те мързи да търсиш,друг да го превежда обаче.

                            Та пишат си каквото им дойде или не?Включително и японците и то до преди 3-4 години,да не говорим за тия на по 10-15 където и стандарт е нямало........селски
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #89
                              От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:3CEC3289-5C40-4D5D-A5C0-643190ED56D7.jpg
Прегледи:1
Размер:77.0 КБ
ID:5812468Явно японците още не са в час с физиката и математеката щом продължатат да пишат тия кила за теглене. А ние където пък ползваме....
                              8)

                              Коментар


                              • #90
                                От: Бензинов джип за 3.5 тона ремарке

                                Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                                [ATTACH=CONFIG]985624[/ATTACH]

                                Само информативно
                                Мл 420 cdi

                                Извинявам се снимката скри същественото
                                F 3 - 6450
                                Малиии я па немците ич незнааат кво пишат.
                                8)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X