Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

    Моя tj го взех за три бона от един мексикнец. 70К мили. Може да се намери, има.

    Коментар


    • #62
      От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

      Първоначално публикуван от Bat_Pepo Преглед на мнение
      Тьргове и играеш срещу Араби разни или богати Руснаци,нямат пипане тия.
      TOYOTA SEQUOIA ‘11
      W140 S420 '99

      Коментар


      • #63
        От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

        Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
        Моя tj го взех за три бона от един мексикнец. 70К мили. Може да се намери, има.

        Има то,с търсене се намират,после работим какво можем и знаем,другото става с пари - аз диф да отварям за ревизия няма да стане,не съм учил или правил това,купува се готов и се монтира само,това лесно.

        Като цяло това е идеята.

        Пак да кажа - гараж с 3 лифта има и може да се ползва,главно трима ще го работим това ма оше двама резерва има,механици със сервизи,палим барбекюто и бой.Да се заиграем с един диф 2 дни няма как да стане
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #64
          От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

          Цял, читав мост за 200$ можеш са намериш от джанка, ако толкова се наложи.

          Коментар


          • #65
            От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

            Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
            Има то,с търсене се намират,после работим какво можем и знаем,другото става с пари - аз диф да отварям за ревизия няма да стане,не съм учил или правил това,купува се готов и се монтира само,това лесно.

            Като цяло това е идеята.

            Пак да кажа - гараж с 3 лифта има и може да се ползва,главно трима ще го работим това ма оше двама резерва има,механици със сервизи,палим барбекюто и бой.Да се заиграем с един диф 2 дни няма как да стане
            Тойоти запазени и/или направени са многократно по-скъпи у ваше село отколко Урунгел дето е Москвич при вас..80-ка като хората е 10+ доларес...Незнам защо се чудиш и маеш...
            0899 шест5313нула
            За всекиго по нещо

            Коментар


            • #66
              От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

              Е те това му е хубавото,но май може да не се наложи,като се знаем колко ни пипето ше се накачат части които ше са доста по-здрави от колко ни стиска на нас и джьнка остава само за неща по мотора макар,че на тия частите са им 5 за лев. Окачването,спирачки,изпускателна,интериор,брони........едва ли ще остане оригинал,нали за това го взимаме,да яде бой
              TOYOTA SEQUOIA ‘11
              W140 S420 '99

              Коментар


              • #67
                От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                Първоначално публикуван от sonda Преглед на мнение
                Тойоти запазени и/или направени са многократно по-скъпи у ваше село отколко Урунгел дето е Москвич при вас..80-ка като хората е 10+ доларес...Незнам защо се чудиш и маеш...
                Има 80ки за по 5 ма голички,има за по 10 с броните,локьри,лебедка,лифт Ему........

                Има Урунгели голички за по 3-4,на търг и за по 2 ше се намери / че ми дреме за тапицерията му или боята /.

                Мисля го,ровя за алтернативи на Урунгела
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #68
                  От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                  Няма алтернатива за по-богат афтърмаркет от Урунгела.И това си е при вас.И не знам какво го мислите.Аз не бих го мислил хич освен от гледна точка на големина понеже туй хафтомобилче на мен ми е малка ако,че нямам ни 100 кила в последно време ни 200см височина.
                  Няма страшно в умирачката...
                  Страшното е да си жив!...

                  Коментар


                  • #69
                    От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                    Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                    Има 80ки за по 5 ма голички,има за по 10 с броните,локьри,лебедка,лифт Ему........

                    Има Урунгели голички за по 3-4,на търг и за по 2 ше се намери / че ми дреме за тапицерията му или боята /.

                    Мисля го,ровя за алтернативи на Урунгела
                    Не на последно място- принципно различни коли са...80 си е по-"лимузинеста", по-комфортна, по-за експедиции..Урунгела ще го обзаведете с все що има за него що е блокаж и броня и т.н, ма друса и ...знаеш, т.е ако игрището за занимавка е далеко, ще ви разкърти бъбреците, освен....Качваш го на тралера и дърпаш със Секвоята до точката...
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • #70
                      От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                      Глупости, магистрали и пътища като слънце там. Пък и вранглерът не друса чак толкова, колкото се опитвате са го изкарате.

                      Коментар


                      • #71
                        От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                        Както казах Брата е твърдо за Урунгел,вече дали да е 2.5 или 4ка ще го мислим,ръчка обаче почти задължително.

                        Терена не е много сложен - камъни и пясък на около 2 часа,камъни и пясък със сняг и гора на 4-5 часа и яко сняг на 8-9 часа.
                        Тия тука близките стават и без подръжка,все ще има кой да удари едно въже като се окопаме,онова на 9 часа обаче ще иска и кораб майка та вариант е Ремарке си стои,само не знам кое ще е това широкото ремарке ма ролетки се намират,ще мерим,колко му е.

                        За размера сме пл 1.80 всичките,но въпреки това ще загледам и някой Черок 4.0,там багажника е добър / или поне сравнение с Вранглера / и повечко ще си носи багажа,няма му играем крило на всяка разходка я.

                        Някой за Черок 4.0 с ръчка да каже?
                        TOYOTA SEQUOIA ‘11
                        W140 S420 '99

                        Коментар


                        • #72
                          От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                          4L мотор и един 60 инчов хич рак от уолмарт за 50 кинта и ще можеш да събереш 4 куфара и кулъра с бирите и мезето.

                          Коментар


                          • #73
                            От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                            Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
                            Глупости, магистрали и пътища като слънце там. Пък и вранглерът не друса чак толкова, колкото се опитвате са го изкарате.
                            Той може ма вкарай в сметката от какво слизаме,кола под Ска няма,Джипка под Секвоя няма,мойта даже е вьздухарка все още и вози нормално,в сравнение с Вранглера ще е лимузина та дрънка.

                            Самите карачи на Вранглер си казват,че има дълга серия произвеждана 2-3 години което вози Добре.......та Вранглера еле с гуми и окачване за бой едва ли ще очарова жената на 10 часа път в спортна седалка.

                            Смятам ги аз,и това смятам ма ма Рая и киселото мляко е положението,няма как.
                            Последно редактирано от BENZBOSS; 14-02-19, 22:20.
                            TOYOTA SEQUOIA ‘11
                            W140 S420 '99

                            Коментар


                            • #74
                              От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                              Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
                              4L мотор и един 60 инчов хич рак от уолмарт за 50 кинта и ще можеш да събереш 4 куфара и кулъра с бирите и мезето.
                              Секвоя с Якима на тавана трудно ми събира багажа,Вранглера трябва да тегли ремарке 4 метра поне за да стане.

                              Това без Джак,без резервен компресор,без големите лопати,без котва,само 2 въжета.........шанс няма,но за ден 2 ще стане и само,опре ли положението на 2 преспивания Кораба майка поема багажа,на това което мислим не се разчита да си носи партакешите.

                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:606C3DF6-96FD-4865-8939-E51141C0346F.jpeg
Прегледи:3
Размер:1.03 МБ
ID:5808907
                              TOYOTA SEQUOIA ‘11
                              W140 S420 '99

                              Коментар


                              • #75
                                От: Джипка за КЕФ И ЕКШЪН

                                Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                                ..

                                Някой за Черок 4.0 с ръчка да каже?
                                Май беше без рама !

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X