Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чисто нова кола:?: Абсурд.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чисто нова кола Абсурд.

    Първоначално публикуван от Emil_PB Преглед на мнение
    Да не се обиждат собствениците на Опел (и аз имам един) накрая всички коли стават Опел. Някои по-рано, други по-късно.

    [ATTACH=CONFIG]947198[/ATTACH]
    Без АУДИ 80, моето 91- набор едно пастиране и светва. Климатик,ел. пакет, сега ако има такъб модел бих си купил същото изцяло поцинковано купе.

    Коментар


    • От: Чисто нова кола Абсурд.

      Първоначално публикуван от dmitev Преглед на мнение
      Без АУДИ 80, моето 91- набор едно пастиране и светва. Климатик,ел. пакет, сега ако има такъб модел бих си купил същото изцяло поцинковано купе.
      Да бе, да.
      -Мечтатели,наивници,"носталгици". Искате да спрете "прогреса"? - Бъдещето е в "пласмасовите"-евтини,леки удобни за рециклиране.А Вие си живеете с миналото-като мен!!!

      Коментар


      • От: Чисто нова кола Абсурд.

        Прогреса НЕ ма за другото си прав
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • От: Чисто нова кола Абсурд.

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Всичко е относително
          То това не е за сам човек. Трябва да има цял екипаж
          Трите О-та на неудачниците: Оплакване, Оправдаване, Обвиняване.

          Коментар


          • От: Чисто нова кола Абсурд.

            Някой мъже си сменят по няколко пъти в живота ЖЕНИТЕ пък като гледам как някой тука си мислят че кат си купят една камара желязо че е завинаги . Колата се купува да ти върши работа , ако почваш повече да ремонтираш отколкото да караш трябва да се замислиш дали не е по-добре да смениш професията . Първо ако не си автомеханик и второ да си намериш работа дето да ти позволява да плащаш постоянни ремонти и резервна кола . Може би на някой може да му хареса жена ми , ама за мен е единствената и нито я продавам нито я заменям . Гарантирам че на някой може и да му хареса , ама съм и сигурен че ще има и някой на който да не му хареса . Ако погледнем от тази позиция всеки е свободен да избира каквото му харесва . Аз нямам свободно време , нямам и място където да ремонтирам , нямам желание да завися от случайността дали ще се чупи и дали ще стигна на време и най-важното е че имам възможност да си купя нова кола . Разбира се че всичко това ни е минало през ръцете ни (моите и на жена ми) защото си изкарваме заплатите с честен труд и много добре знам какво ни коства . Мога да си купя нещо старо само когато имам много свободно време и се чудя къде да се занимавам . По образование съм монтьор по ремонта на автомобили и кари и всичко свързано с ремонта за хоби ми доставя удоволствие . Обаче ако ми се налага да си ремонтирам колата за да мога да я ползвам за работа ми , предпочитам да си лепя плочките и с парите да си купя пак нова . Колите трябва да ни служат а не ние да им ставаме роби . Така че на който както му харесва и на който както му е удобно ...................
            По Ясенски : Истинският МОДЕРАТОР (полицай ) винаги може да намери нарушение.

            Коментар


            • От: Чисто нова кола Абсурд.

              Първоначално публикуван от krassitch Преглед на мнение
              *когато купуваш нова кола,си пише-гаранция за корозия-6 години...
              При мерцедес 30 години срещу (проникваща) корозия.
              Всеки трети е шести

              Коментар


              • От: Чисто нова кола Абсурд.

                Първоначално публикуван от alexalex69 Преглед на мнение
                Някой мъже си сменят по няколко пъти в живота ЖЕНИТЕ...
                Хм, аз жената никога не бих си я сменил. А за колите принципът ми е, ако не ми създава проблеми и излишни разходи, то е моя. В противен случай или на пазара, или в моргата. Чисто нов автомобил засега не ми се вписва в принципите.
                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                Коментар


                • От: Чисто нова кола Абсурд.

                  Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                  Хм, аз жената никога не бих си я сменил.
                  Голяма дума не казвай! И аз така мислех...............
                  Венцислав Петров
                  Горното е изцяло мое лично мнение, с което не ангажирам никое друго лице.
                  Рекстън 2 2.7 165 к.с. ; Лагуна купе 2.0 dci 210 к.с.
                  0889 62 8четири 6четири

                  Коментар


                  • От: Чисто нова кола Абсурд.

                    Аз и жените, и колите сменям. Чувствам се гузен, като чета темата

                    Коментар


                    • От: Чисто нова кола Абсурд.

                      Първоначално публикуван от kok4o1 Преглед на мнение
                      Аз и жените, и колите сменям. Чувствам се гузен, като чета темата
                      Това е -мъже с размах!!!
                      "За жените и еманципацията"-направо съм си "репресиран", но няма помощи и пенсии...............
                      (разбрал съм се с моята,Че няма да Я сменям,но ще ме гледа като "томагочи")
                      -Ако види какви ги пиша ,глад ще мори добитъка.................

                      Коментар


                      • От: Чисто нова кола Абсурд.

                        Всяка кола си има задължителна подръжка ! Като всяка жена има нужда от порция секс седмично ! Коя по-вече, коя по-малко, но без това не може ! То ако беше иначе, щяхме да си хапнем един път в годината и цял живот на мускули ! Да, ама не ! Дедо господ не го замислил така ! Он си знае ! Та приказките от сорта - Аз на кола не правя ремонт ,не вървят ! И нова и стара си иска пипането ! Ся друг е въпроса кой с колко кинти разполага и от там приказката - "нова кола"- да бъда или да не бъда ?

                        Коментар


                        • От: Чисто нова кола Абсурд.

                          Първоначално публикуван от dimkaraganchev Преглед на мнение
                          Хм, аз жената никога не бих си я сменил.
                          А вица за куцичката знаЙш ли го!?!?!
                          Jeep Grand Cherokee 4.7 WJ V8
                          0888854582
                          Дизел втора употреба за лична - НЕ!!!!
                          Китайска поговорка "Не ти пожелавам да живееш в интересни времена" басси!!!

                          Коментар


                          • От: Чисто нова кола Абсурд.

                            Първоначално публикуван от venciru Преглед на мнение
                            Голяма дума не казвай! И аз така мислех...............
                            Напротив. По-скоро ще си купя нова кола, отколкото да си сменя жената. Къде-къде по-малко ще са ми разходите...
                            А вица не го знам, в интерес на истината.
                            HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                            Коментар


                            • От: Чисто нова кола Абсурд.

                              Първоначално публикуван от tatii Преглед на мнение
                              ! Като всяка жена има нужда от порция секс седмично !
                              Една порция ли?
                              Всеки трети е шести

                              Коментар


                              • От: Чисто нова кола Абсурд.

                                Няколко пъти...
                                HONDA CR-V I, 2000г., B20Z1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X