Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Чисто нова кола:?: Абсурд.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Чисто нова кола Абсурд.

    Сигурно много ще ме оплюят ,но днес си взех старо МИНИ на цената на нова дачия.Кожа ,стъклен покрив,музика хармон-нещо си......Ще кажете,че съм се набутал.Ма не ме кефи дачията.
    Дизелов Jeep, не е Jeep.

    Коментар


    • От: Чисто нова кола Абсурд.

      Честито За протокола, съединителите им са проблемно звено.
      Chevrolet Aveo, 1.2 - 4 х 4, почти
      „Ако Дракула беше веган, щеше да се казва - Брокула..."
      LZ1EMS

      Коментар


      • От: Чисто нова кола Абсурд.

        Първоначално публикуван от emanuilis Преглед на мнение
        За протокола, съединителите им са проблемно звено.
        Бензиновите? Има достъпни решения.
        Всеки трети е шести

        Коментар


        • От: Чисто нова кола Абсурд.

          Нямам много излишно време а и прогнозата не го предразполага дори и да надвия мързела, инак бих показал множество домакинства където дома струва близо до или седемцифрена сума, почти винаги има една нова кола и 1-2 стари на стойност седмичен надник преко сили.

          На моята улица където сме работници със скъсани потници, почти половината съседи имат една нова (1-3) години кола и една в тийнеджърски години.

          На една от най-богатите улици до река Темза в къщи почващи от 2-3 милиона най-често колите са от калибъра на старо мини(бмв), алхамбра, стар дифендър и все такива на стойност от стотин до към 2-3 бона, е знам, че някой кътат и ягуар или астон мартин в гаража но понеже са глупци и не разбират масово си карат за евридейка кола на стойност седмичен надник.

          На моя вранглер данъка и застраховката струват около два бона на година на черока ми 4л бензин, всичко е под 500 кинта, и не се троши, ама никак, само бензин/газ и накладки

          За да взема чисто новия Вранглер ще трябва да кихам поне 3 черокита като вноска на месец, всеки месец, отделно данъка първата година е четирицифрена сума, отделно застраховката ще е четирицифрена сума, искам го много ама разума надделява и те така те.
          Бъдете живи и здрави!

          Коментар


          • От: Чисто нова кола Абсурд.

            Е ама ти гледаш да замениш стария Врангел с нов,загледай стария за нов Фият 500 и виж как е.

            Ти представяш ли си ако аз почна да споменавам за нов 500 ми не сравнявам стария с Корола?Ми то сьвсем пада в канала темата за мен,на всеки 2 месеца нов дарак ще си купувам,а с даньците на новия и застраховката му ще си сипвам бензин,нека ме боли.

            Новото е ново и си има цена,ако е двойно,тройно.......петорно и не ти трови нервите става ма а някой да ми покаже нещо което е до около 500-600 долара на месец,товари се нормално,голямо и здраво е и не ти трови нервите...........ми няма и като няма минаваш с едно за 150-200 на месец пьк било то и 15 годишно.

            А сега кой може да се оправи с една кола?Аз тц,трябват МИНУМИМ 2 или в нормалния случай 3.........баф ти сметкатасамо защото ново било и приличало на себе си.
            TOYOTA SEQUOIA ‘11
            W140 S420 '99

            Коментар


            • От: Чисто нова кола Абсурд.

              Видиш ли по щатско дърт мерджан- българин, сърбин или руснак.

              Коментар


              • От: Чисто нова кола Абсурд.

                ........немец,румънец,поляк,араби имат,малко американци
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • От: Чисто нова кола Абсурд.

                  Първоначално публикуван от 4wheel Преглед на мнение
                  Видиш ли по щатско дърт мерджан- българин, сърбин или руснак.
                  Видиш ли по щатско нов мерджан да сменя масло за $19.99- Българин, сърбин или руснак...
                  https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                  Коментар


                  • От: Чисто нова кола Абсурд.

                    АРАБИН
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • От: Чисто нова кола Абсурд.

                      Първоначално публикуван от BENZBOSS Преглед на мнение
                      АРАБИН
                      Ти пък кога си виждал арабин да сменя масло? Върви ли камилата, карай и не се притеснявай.
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: Чисто нова кола Абсурд.

                        В щатите спреха ли да купуват нови ф-150, такоми, рамове?
                        Всеки трети е шести

                        Коментар


                        • От: Чисто нова кола Абсурд.

                          Не,купуват си ги ма мрьнкат за цените
                          TOYOTA SEQUOIA ‘11
                          W140 S420 '99

                          Коментар


                          • От: Чисто нова кола Абсурд.

                            Първоначално публикуван от Самодържец Преглед на мнение
                            В щатите спреха ли да купуват нови ф-150, такоми, рамове?
                            http://www.businessinsider.com/best-...49-over-2016-1

                            F-150 го дават като най-продаваното возило. Пък някой ме баламосваше, че електричките завземали пазара...
                            https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                            Коментар


                            • От: Чисто нова кола Абсурд.

                              Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                              Нема-нема и някой предположи как сме "събрали моргите на Европа". А една по-реалистична сметка идва да покаже че покупателната способност на целия източен блок е променила пазара на стари коли в запада с почти незабележим принос.

                              Огромното количество стари таратайки си се препродава и кара там където е продадена още първия път.
                              Верно?! Един бърз поглед в немското мобиле:
                              1. 611 бр. МБ (само) над 20 годишни S класа - като тук са набутали много бройки (явно за престиж) Е класа.
                              2. VW Vento (дето за него пак стана въпрос) - само 126 бр. (всички години на производство)
                              3. Прословутия Дъстър до 100.000 км пробег - всички години - 3023 бр. с климатик - 2856 бр.

                              Та колко са в БГ-я? Май повече...
                              Или има още кво да се желае...

                              P.S. Отворих бг-то мобиле
                              1. MБ - S-класа над 20 годишни - 85 бр. - 1/7 приблизително
                              2. Венто - 85 бр. (пак толкова - какво съвпадение) -повече от 1/2
                              3. Дъстър - 45 бр. - 1/67 приблизително

                              (Само в Германия) - общо за 2017-та - 3.44 млн. нови регистрации
                              Общо 7.298.282 бр. автомобили са сменили собственика си за 2017 (D)
                              Последно редактирано от ivied; 01-02-18, 07:56.

                              Коментар


                              • От: Чисто нова кола Абсурд.

                                Първоначално публикуван от ivied Преглед на мнение
                                Верно?! Един бърз поглед в немското мобиле: ...
                                Какво точно доказваш с това?!? Че България е по-бедна от Германия и, съответно, тук се карат повече стари коли? Ами не видях някой да спори по това.
                                А, иначе, по твоята схема, от същото място, всички модели от съответната марка на възраст до 2013, т.е. 5 години и по-стари.

                                VW - 115,571
                                Мерцедес - 80,960
                                БМВ - 71,073
                                Ауди - 56,597
                                Рено - 25,017
                                Пежо - 18,221
                                Шкода - 16,441
                                ...

                                И това са тези, които се продават към момента. Сигурно има и други, които си се карат и не са обявени за продажба.
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X