Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Субару Отбак или ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Субару Отбак или ...

    За протокола, аз на моята ГВ 2009 и сложих +40мм лифт(пружини и амове добинсън), БФГ АТ 245/70/16 и има място за 245/75/16 без никакви трудности. Багажника е по-голям от на предходния модел.

    Поздрави!

    Коментар


    • От: Субару Отбак или ...

      Не разбирам кому са ползотворни, меко казано изумителни изказвания, от рода на " знам двама с такива коли, и двете се строшиха " или "..всички служебни коли харчат масло " ??? Каква е ползата от такива блясъци на мисълта, вместо споделяне на реален опит и принципна дискусия ?
      0899 шест5313нула
      За всекиго по нещо

      Коментар


      • От: Субару Отбак или ...

        Трябва да се опарим?Тогава да разберем какво е?

        Коментар


        • От: Субару Отбак или ...

          Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
          Клиренс а 200мм за Гранда (лифт почти невъзможен) и 201мм за Аутбека (търпи прилично 50 мм лифт) , колесната база е само 30мм по-голямо за Аутбека защо да ги сравняваш ? Гранд Черокито като е със интегрирано шаси джип ли е ?
          Мога да твърдя , че едно Субару ще върви там където ще иде и тази Гранд Витара без никакъв проблем , примери мога да ти дам много .

          П.п. Витарата след 2005 е с интегрирано шаси и независимо отзад !
          Е, ако говори ме за лифт със сигурност не са колите за лифтоване. Не ги сравнявам едното е комби а другото е друго.Това кое къде ще върви е относително. На една разходка в гората дойде един фен с лифтовано Субаро Легаси-резултата беше паднала броня и три срязани гуми в първите 1-2 км. Случая е от с. Горна лука, Монтанско, може да го потвърдят всички били на разходката. Субарото не е СУВ. Да Витарата след 2005 год.е с интегрирано шаси и независимо отзад. Преди години беше подобен хит с VW та синхро, сега сугурно са заменени със Субарота. Мисля,че гумите имат голямо значение.Какви гуми върти едно Субаро и какви един СУВ(джип)?
          8)

          Коментар


          • Re: Субару Отбак или ...

            Не се отплесвайте с изявите на субару като офроуд машина. Не става. Не му е мястото там.

            Коментар


            • От: Субару Отбак или ...

              Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
              Е, ако говори ме за лифт със сигурност не са колите за лифтоване. Не ги сравнявам едното е комби а другото е друго.Това кое къде ще върви е относително. На една разходка в гората дойде един фен с лифтовано Субаро Легаси-резултата беше паднала броня и три срязани гуми в първите 1-2 км. Случая е от с. Горна лука, Монтанско, може да го потвърдят всички били на разходката. Субарото не е СУВ. Да Витарата след 2005 год.е с интегрирано шаси и независимо отзад. Преди години беше подобен хит с VW та синхро, сега сугурно са заменени със Субарота. Мисля,че гумите имат голямо значение.Какви гуми върти едно Субаро и какви един СУВ(джип)?
              На Копривщица 2016 имаше Форестър който мина цялото трасе без проблеми ( единствено ударена броня в дърво назад) ,но на места Самураи с гуми (на муд) не можаха да минат . На Копривщица 2010 имаше едно Леоне и то си вървеше ... Асен обаче се обърна със Самурая на правото - примера добър ли е ?
              Старото ми Легаси 2 литра имаше 250мм клиренс с гуми 207/70/15 и си ги върти безгрижно .... сега е на едно ловно стопанство и по експлоатационни разходи бие старите Витари .
              Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
              New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

              Коментар


              • От: Субару Отбак или ...

                Първоначално публикуван от Живко Костадинов Преглед на мнение
                Трябва да се опарим?Тогава да разберем какво е?
                Пич, прощавай, че ще ти го кажа директно, но от такива като теб техническите теми в този форум олекват. Ти отвори 1248657849827694 теми да питаш за какви ли не марки коли, за да не се минеш случайно, и в 99,98% от останалите теми мненията ти са на принципа шефа, колегата, бълдъзата на съседа какво карали и т.н. Enough is enough казват англоезичните.

                Коментар


                • От: Субару Отбак или ...

                  Що ли не ги карат много на офроуд тези Субарота.
                  8)

                  Коментар


                  • От: Субару Отбак или ...

                    Първоначално публикуван от Dungal Преглед на мнение
                    За протокола, аз на моята ГВ 2009 и сложих +40мм лифт(пружини и амове добинсън), БФГ АТ 245/70/16 и има място за 245/75/16 без никакви трудности. Багажника е по-голям от на предходния модел.

                    Поздрави!
                    Слагал съм окачване и аз , но след изрязване на задния носач да не опира амортисьора в носача (при хода му надоло) , стенда също стана на магия . След 1000 километра скъса задните тампони на предните носачи и така още два пъти през 800-1000 километра ... на собственика му писна и последва продажба на Витарата и замяната и с Тойота .Витарата се караше предимно по лов и ако има някоя служебна развалена я заместваше .
                    Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                    New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                    Коментар


                    • От: Субару Отбак или ...

                      Първоначално публикуван от tola Преглед на мнение
                      Що ли не ги карат много на офроуд тези Субарота.
                      Карат ги бре ,явно ти не караш Гледам пък Гранд Витари 3.2 бол по разходки
                      Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                      New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                      Коментар


                      • От: Субару Отбак или ...

                        Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                        Карат ги бре ,явно ти не караш Гледам пък Гранд Витари 3.2 бол по разходки
                        Някъде да съм писал, че ги карат.
                        8)

                        Коментар


                        • От: Субару Отбак или ...

                          Всъщност единствения проблем е, че хубавите стари Субарута са на изчезване, а новите не са на ниво.
                          Subaru Forester 2.0 S Turbo + Autohome Columbus = 4x4 Light Fast Camper
                          Drag Grand Canyon Daily
                          Faction Prodigy + Secura Fix + G3 Alpinist
                          LZ1JYM

                          Коментар


                          • От: Субару Отбак или ...

                            Първоначално публикуван от Jimi Преглед на мнение
                            Всъщност единствения проблем е, че хубавите стари Субарута са на изчезване, а новите не са на ниво.
                            Ще си консервираме по едно старо за в бъдеще . До 2009 още стават .
                            Toyota Land Cruiser RJ77 , Nissan Patrol TD42, Suzuki Samurai ,Yamaha WR 450F
                            New hope garage о886/44-36-5о , о898/48-11-46

                            Коментар


                            • От: Субару Отбак или ...

                              Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                              Ще си консервираме по едно старо за в бъдеще [emoji38] . До 2009 още стават .
                              Ицо, нямам наблюдения от Субару форума тук, но пюристите навън твърдят че последният аутбек е до 2003г.

                              Коментар


                              • От: Субару Отбак или ...

                                Първоначално публикуван от New hope Преглед на мнение
                                Слагал съм окачване и аз , но след изрязване на задния носач да не опира амортисьора в носача (при хода му надоло) , стенда също стана на магия . След 1000 километра скъса задните тампони на предните носачи и така още два пъти през 800-1000 километра ... на собственика му писна и последва продажба на Витарата и замяната и с Тойота .Витарата се караше предимно по лов и ако има някоя служебна развалена я заместваше .
                                Монтират се по-дълги "camber bolts" за да не се реже нищо и да се реши проблема със стенда.Така или иначе колата е ясно че не е за да се ходи предимно на лов. Сравнява се със Субару в случая, не с Тойота.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X