Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Субару Отбак или ...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Субару Отбак или ...

    И тях гледах. Просто не съм ориентиран. Реших да се кача на нещо по-височко 4х4. За американците пазарувам от Скорпиона и никакви издънки до сега. Доволен съм от тях.
    Едро габаритни части за моя кола до сега не съм поръчвал (да чукна на дърво). Части за Инфинити до сега не съм поръчвал.
    За Нисана четох в Руски форуми и проблема се оказва най-вече мотора. Малко мазане. Да има и проблеми с кутията.

    Коментар


    • От: Субару Отбак или ...

      Не,няма колега , Разград е малък град. Аудита, ВФ,Пежа,Рена и 10-тина Субарута. Малък е града.Сериозно говоря.
      Варна ми е на път. На седмицата по два пъти сме там. Имам 4 коли. Тази е 5-та. Пак казвам - 11 години съм работил в автосервиз и 11 съм продавал авточасти.
      Единствено електриката ще ми е проблем.

      Коментар


      • От: Субару Отбак или ...

        Предложих ти да погледнеш и МЛ първа генерация w 163.
        Не го отрази.
        Щом си фен на Мерцедесите, според мен ще си паснете.
        Дизела не е лош, автомата също, бензиновите мотори се славят също със здравина, 4х4 се държи доста адекватно....
        Идейка...
        VITARA, SAMURAI
        FIAT PANDA 4x4 CABRIO
        RENAULT ESPACE QUADRA
        ...и едно сивикче за града...

        Коментар


        • От: Субару Отбак или ...

          Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
          Предложих ти да погледнеш и МЛ първа генерация w 163.
          Не го отрази.
          Щом си фен на Мерцедесите, според мен ще си паснете.
          Дизела не е лош, автомата също, бензиновите мотори се славят също със здравина, 4х4 се държи доста адекватно....
          Идейка...
          Отразих те. Ама се бях набрал. Даже ми направи много голяма пофта, че някой го спомена.
          Наистина съм им фен. На старите обаче. Колегата ми, си взе Мл230. Нито на мен ми хареса, нито на него. Затова не го включих в списъка защото и двамата останахме разочаровани. Беше бартер за БМВ. Негов бартер - не мой. Може би заради малката кубатура и голямото купе - скъса ме от бъзик (Ауди фен). Размени го за Теракан. И него карах и ме возиха. Стоящите отзад ще кажеш , че на главата ти са се качили. 270Д имам повече мнения от клиенти и никакви мои допирни точки. Дюзите се сещам нещо ,поръчвах ли, пращахме ги някъде ли, не мога да си спомня. То една ли е ?
          Че ще взема "Г" със сигурност ще взема. Кътам !
          Баси, 20 годишна - 30к. Срамота. Оправете ги малко тез цени бе. И ние трябва да минем през тях , че да обясняваме на по-младите.
          Последно редактирано от CakiD; 19-01-17, 17:13.

          Коментар


          • От: Субару Отбак или ...

            Има Outback 2.2 не заблуждавайте колегата 1996-1998г. Много добър и здрав автомобил и ако се вземе от Италия с добро купе си е една отлична покупка..
            Real Recognize Real

            Коментар


            • От: Субару Отбак или ...

              Първоначално публикуван от gh0sts Преглед на мнение
              Има Outback 2.2 не заблуждавайте колегата 1996-1998г. Много добър и здрав автомобил и ако се вземе от Италия с добро купе си е една отлична покупка..
              Легаси има, Оутбек - няма.
              Outback (Be,BH) 10.98-08.03
              Outback (BL,BP) 09.03-09.09
              Outback (BM,BR) 09.09-...

              Коментар


              • От: Субару Отбак или ...

                Първата серия се е казвала Subaru Legacy Outback и си е на базата на легаси 2 https://en.wikipedia.org/wiki/Subaru_Outback
                Real Recognize Real

                Коментар


                • От: Субару Отбак или ...

                  Ъъъ. Май си прав ! Току що погледнах и в Мобиле-то. 2 Има. Каталозите не винаги са прави. В случая евала - аз каталози чета. Ма много дърто бе. И май ниско.

                  Коментар


                  • От: Субару Отбак или ...

                    http://www.auto-data.net/bg/?f=showS...modeli_id=1840
                    8)

                    Коментар


                    • От: Субару Отбак или ...

                      Малко по-назад в темата съм написал за Легаси Б13 2004. Ако имаш по конкретни въпроси питай.
                      Subaru Legacy 2.5
                      Suzuki GS500 E

                      Коментар


                      • От: Субару Отбак или ...

                        Първоначално публикуван от CakiD Преглед на мнение
                        Ъъъ. Май си прав ! Току що погледнах и в Мобиле-то. 2 Има. Каталозите не винаги са прави. В случая евала - аз каталози чета. Ма много дърто бе. И май ниско.
                        Сигурно ли е обаче, че са аутбеци ли си е просто легъси? Не знам колко му е клирънса, но не ми се вижда да е много ниско.. Малко старички са наистина ))

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1999_subaru_legacy_wagon_outback-limited-30th-anniversary_fq_oem_1_500.jpg
Прегледи:1
Размер:78.9 КБ
ID:5740579
                        Real Recognize Real

                        Коментар


                        • От: Субару Отбак или ...

                          Първоначално публикуван от MartiX5 Преглед на мнение
                          Малко по-назад в темата съм написал за Легаси Б13 2004. Ако имаш по конкретни въпроси питай.

                          Днес мина снегорин през улицата. Изчисти снега. Стана проходима. Какво мислите за Nissan 350 Z ? Шегувам се !
                          Ами какво ме интересува. Интересува ме става ли след 2004. Отначало на темата имаше положителни мнения и какво точно да гледам. Говоря за модел с всичките екстри за годината, а в края на темата сме с 10 години назад.
                          Интересува ме кой мотор става за газ 2,5 или 3. Те и двата стават де ама кой държи ?
                          2-ра или 3-та генерация ?
                          Обслужването не го мислете, ама ме мързи вече да вадя мотор, заради едни клапани.
                          Ако е кола на познат, винаги ще помогна ама за моята - много трудно стават нещата.

                          Коментар


                          • От: Субару Отбак или ...

                            За мен автомобила става ако нямаш прекалено високи очаквания. Аз го взех за работен кон и засега си върши работата добре. Не ми допада че е доста тромава но пък гори като за вървяща, вози малко по-твърдо отколкото аз очаквам от кола почти 5 метра дълга и ми е шумна при скорости над 140. Моята има всичко освен навигация и парктроник и всичко си работи добре. Навъртял съм 16 000км от юни досега и нямам някакви проблеми, а съм сменял само консумативи и лагер главини ама те са си към консумативите на коли на 200к км и нагоре. За газифициране всеобщото мнение е че 2.5 е по подходящ от 3.0 и клапаните му ставт и без да се вади мотора. Не знам на кое казваш 2 и 3 генерация, но легаси от 2004 нагоре е 4 генерация. Моторите с код от EJ 253 нагоре са с решен проблем с гарнитурите според разбирачи и не протичали, аз още нямам такъв проблем. Наскоро я газифицирах и аз защото ме хвана яд на високия разход и малкото вървене, но засега не мога да дам много впечатления, държи се нормално колата. В предишното мнение дето писах бях сложил линк на който може да се види какви са им видовете трансмисии.
                            Subaru Legacy 2.5
                            Suzuki GS500 E

                            Коментар


                            • От: Субару Отбак или ...

                              ..... 230 не е правилния мотор за тежкия МЛ, правилно си оценил.
                              Поздрави!
                              VITARA, SAMURAI
                              FIAT PANDA 4x4 CABRIO
                              RENAULT ESPACE QUADRA
                              ...и едно сивикче за града...

                              Коментар


                              • От: Субару Отбак или ...

                                Тия каталози,където ги гледате са пълни с невярна информация.Аутбек 1 с 2,5 двигателя го дали 165к.с.,а той е 150к.с.Май някой си прави свободни съчинения.Клиренса си му е като на всеки Аутбек,желязна машина с проблеми с ръждата.Един няма без ръждясали вежди отзад.Най-лесно ще различите Аутбек от Легаси по внушителните халогени на предната броня и светлоотразителите на задната.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X