Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нов фен на SUV автомобилите

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Нов фен на SUV автомобилите

    Първоначално публикуван от slowtraveler Преглед на мнение
    Ами не е гаражен - 'уличник' си е... Когато го експлоатирах по-сериозно, не съм усетил какъвто и да е проблем с пробиване на окачване и т.н... Напротив - скачал съм в юнашки трапове.. Дърпал съм закъсали коли (да, там е малко лекичък, и почваше да се пързаля на леда като дръпне въжето ) Газил съм сняг... Напълно достойно представяне...
    Разбира се не може да очакваш, че като имаш паркетник, и ще можеш да минаваш навсякъде, или пък ще може да се мериш с подготвените 'батковци' - пластмасовите сувчета не са за такава експлоатация...
    Дано съм те разбрал правилно за полянките и т.н. - т.е. ще ходиш по сравнително лесно проходими черни пътища...
    Щото може и да не съм те разбрал правилно - те тук има едни хора, които ходят на приятна разходка по полянки с леко проходими черни пътища, ама докато стигнат, хвърлят котви, дърпат с лебедки, газят с шнорхели, и си разширяват пътя с дърворезачки и т.н.
    Сериозна е тая с проходимостта.Като влеза отзад в двора и с нунчаку ми е трудно да стигна до края му( по ред причини ).Никога купуването на ПС за лични нужди не е било инвестиция.По-хард , по - разход.Обвиняваме продавачите на дилъра , че са ни убедили , бла , бла.А как да сме необвиняеми , препоръчвайки марки и модификации на незнайни километри и състояние.?
    Човешкият прогрес е резултат от обмен на информация?Аз поне съм съгласен.

    Коментар


    • #92
      От: Нов фен на SUV автомобилите

      Колегите от VW форума ме отрязаха,че за подобна сума можело да взема само счупен Тигуан Не знам аз ли не разбирам нещата добре или това си е една доста солидна сума пари за автомобил ...

      Коментар


      • #93
        От: Нов фен на SUV автомобилите

        Сериозна сума - зависи за какъв автомобил, конкретно за Тигуан той е струвал поне 5 пъти повече като нов, като сметнеш това сериозно обезценяване къде отива - в амортизация, може да сметнеш какво получаваш за тези пари. Колегите са те насочили правилно, бюджета е недостатъчен за Тигуан.

        Коментар


        • #94
          От: Нов фен на SUV автомобилите

          Първоначално публикуван от Zizu84 Преглед на мнение
          Не знам аз ли не разбирам нещата добре или това си е една доста солидна сума пари за автомобил ...
          Ами не е солидна за това което искаш. Иначе да, можеш да вземеш много коли за тази сума. Но читав Тигуан едва ли.
          יעבור
          «И това ще мине»

          Коментар


          • #95
            От: Нов фен на SUV автомобилите

            Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
            Ами не е солидна за това което искаш. Иначе да, можеш да вземеш много коли за тази сума. Но читав Тигуан едва ли.
            Коли - много да .. съвове - малко! Като пишеш в сайтовете 14хилки,до 2.0 и над 2008год не е голям избора .. а като и махнеш моделите,които 90% от хората ми казват да бягам от тях ...

            Коментар


            • #96
              От: Нов фен на SUV автомобилите

              В немското мобиле излизат само две обяви за Тигуан до 8000Е и след 2008год. При това и двете са от арабски автокъщи... защо ли? Хонда ЦР-В изобщо не излиза на такава цена, Хюндай Тусон - 1 обява. Какъв е извода - или сваляш летвата (годината), или вдигаш сумата. По мое виждане е добре да се търси кола от човек а не от автокъща и то купена от дилъра за България. Така (почти) винаги може да получиш по-ясна представа за историята на колата. Успех в търсенето!
              Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
              Из "Златния телец"

              Коментар


              • #97
                От: Нов фен на SUV автомобилите

                Първоначално публикуван от Zizu84 Преглед на мнение
                пишеш в сайтовете 14хилки,до 2.0 и над 2008год
                Да, ама в Евро и намираш читава...

                Коментар


                • #98
                  От: Нов фен на SUV автомобилите

                  Зизу. ако искаш да пробваш куга 2008г. обади се-0877392122- но. не се продава.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Нов фен на SUV автомобилите

                    Колеги въпрос - Аутлендера влиза във всички изисквания и бюджета и то 2008г... някой да има впечатления и мнение за този модел?

                    Коментар


                    • От: Нов фен на SUV автомобилите

                      Първоначално публикуван от Zizu84 Преглед на мнение
                      Колеги въпрос - Аутлендера влиза във всички изисквания и бюджета и то 2008г... някой да има впечатления и мнение за този модел?


                      Добър вариант е.Но ме съмнява бюджета,освен ако не оставиш застраховките и обслужването за някой друг път.
                      Grand Cherokee WJ
                      Dodge Caliber
                      E 430 4-matic-T(S210)
                      GLK

                      Коментар


                      • От: Нов фен на SUV автомобилите

                        Първоначално публикуван от Пламен С Преглед на мнение
                        Добър вариант е.Но ме съмнява бюджета,освен ако не оставиш застраховките и обслужването за някой друг път.
                        Ами не точно, около 13хил-15хил лв са и то на обявите, което означава,че бихме се спазарили на по-ниска цена... Само дето нямам никакви наблюдения върху този модел и не знам имат ли някакви кусури (скъпоструващи) или дефекти...

                        Коментар


                        • От: Нов фен на SUV автомобилите

                          Колеги, още един модел, който влиза в бюджета и изискванията ми - Subaru Forester 2.0 Някакви впечатления за него? И за цената си от този клас, не е ли по-добър вариант от дотук коментираните?

                          Коментар


                          • От: Нов фен на SUV автомобилите

                            В друга тема колеги споменаваха, че е проблем намирането на читави сервизи за поддръжка за Subaru. За мен лично изборът на МПС е тясно свързан с възможноста за намиране на читав сервиз за поддържатето му. По тази причина се разделих и с Range rover sport-а. Успех с намирането на твоята джипка.

                            Коментар


                            • От: Нов фен на SUV автомобилите

                              Поразрових форума на Субару и ми настръхнаха косите! Освен това, което колега казваш за намирането на сервизи,части и съответно цените им, се оказа, че тази марка има сериозен проблем с колянов вал, като само за час намерих трима собственици в този форум, които им се е късал вала ...

                              Коментар


                              • От: Нов фен на SUV автомобилите

                                Ей така почват легендите.
                                Проблема съществума само на дизеловите, които са доста малко като бройка.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X