Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Ремаркета

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Ремаркета

    То освен на торсион едва ли ще намериш друго. Не виждам лошо в него, ползва се толкова години по белия свят, но лични наблюдения нямам. На новите важното е да не ги претоварваш много и постоянно, щото наистина са смятани за толкова. То и с бусовете и камионите е така, ама в БГ принципа "то таван няма" си важи и днес. После техниката ти го връща. Ако ти е слабо, взимаш по-голямо. Виждал съм по обяви около тон обща маса, едноосни. Има всякакви. Пък и да изкараш Е не е толкова страшно. Но имаш предвид, че по новата система винетка трябва и за ремарке, ако състава е над 3500 кг. Паджерото ми е 2 тона, остава ми 1500 за ремарке, автоплатформата вече ще иска винетка, добре, че притегнах на комшията дъртото ремарке от соца .
    Ford Maverick II 2.3 XLT
    Ford Mondeo MK5

    Коментар


    • #77
      От: Ремаркета

      Имах нещастието да използваме служебно две купешки ремаркета, полски. В талоните по спомен пишеше " Нептун " или нещо подобно. Претоварваха се системно до около 900-1000 кг. До първата година се разпаднаха. След многократни заварки им направихме нови шасита( не знам дали правилно се изразявам ) при майстор в София , някъде в Горубляне. Човекът и произвежда ремаркета. Следващите две са купени от него. Е, нищо общо си нямат с полските. Вече са на повече от две години и нямат проблеми.
      Возя дограма с тях и проблемът е с високия център на тежестта и конструкцията на пирамидата- хем да е лека, хем да издържа на вибрациите . Но мисля, че намерих правилното решение- дебели профили, а не конструкция от тънки с хиляди заварки.
      Заварки не издържат- всичко се разпада. Според шофьорите най- вече на връщане, като е празно. Но определено вършат работа .
      Последното споделих, за да подкрепя тезата си, че на ремаркето всичко трябва да е ЗДРАВО И ОТ ДЕБЕЛИ ПРОФИЛИ!
      Поздави!

      Изпратено от моят TINATRADE с помощта на Tapatalk
      Марин Райковски

      Коментар


      • #78
        От: Ремаркета

        Първоначално публикуван от marinrr Преглед на мнение
        Имах нещастието да използваме служебно две купешки ремаркета, полски. В талоните по спомен пишеше " Нептун " или нещо подобно. Претоварваха се системно до около 900-1000 кг. До първата година се разпаднаха. След многократни заварки им направихме нови шасита( не знам дали правилно се изразявам ) при майстор в София , някъде в Горубляне. Човекът и произвежда ремаркета. Следващите две са купени от него. Е, нищо общо си нямат с полските. Вече са на повече от две години и нямат проблеми.
        Возя дограма с тях и проблемът е с високия център на тежестта и конструкцията на пирамидата- хем да е лека, хем да издържа на вибрациите . Но мисля, че намерих правилното решение- дебели профили, а не конструкция от тънки с хиляди заварки.
        Заварки не издържат- всичко се разпада. Според шофьорите най- вече на връщане, като е празно. Но определено вършат работа .
        Последното споделих, за да подкрепя тезата си, че на ремаркето всичко трябва да е ЗДРАВО И ОТ ДЕБЕЛИ ПРОФИЛИ!
        Поздави!

        Изпратено от моят TINATRADE с помощта на Tapatalk
        Дай някакви координати,на мен не ми е проблема да го опаша със какъвто профил трябва,но така и така ще се дават пари,поне времето да спестим

        Започвам да подозирам,че ние на изток вкарваме различни понятия в думата ремарке.На нас ни трябва работно ремарке,пък на запад ги написали туристически??
        Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
        Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
        Анатолий Пейчинов o8875о9815
        https://dvrbg.com/

        Коментар


        • #79
          От: Ремаркета

          За мен ремарке за работа е както ги наричат- асеновградско ремарке с размери 2м.на 1,25м. здраво и доказало се през годините. Само, че държат много висока цена за втора употреба.

          Коментар


          • #80
            От: Ремаркета

            На запад са дори още по-големи боклуци. Давам пример:
            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:eng_pl_Car-trailer-Home-Trailer-200-195x111mm-high-cover-frame-GVW-750-KG-140_1.jpg
Прегледи:1
Размер:29.3 КБ
ID:5805858
            Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

            Коментар


            • #81
              От: Ремаркета

              Имал съм и имам доста ремаркета полски, чешки, полски, немски и български, и ако ти трябва нещо до 750 кг.по документи а да товариш повече по добре си поръчай от Бг. От тук съм най доволен от Ивайло Енчев Русе по точно село Тръстеник. От евтините полски съм доволен от Сириус, от Боро не.
              Последно редактирано от CarTest™; 08-01-19, 10:50.
              8)

              Коментар


              • #82
                От: Ремаркета

                http://www.dea-bg.com/

                Коментар


                • #83
                  От: Ремаркета

                  http://www.venitrailers.com

                  Изпратено от моят Redmi 5 с помощта на Tapatalk
                  Марин Райковски

                  Коментар


                  • #84
                    От: Ремаркета

                    В Гладиатор продаваха двуосни с канати и дъно от водонепроницаем шпертплат. Спряха продажбите. Питах ги защо? Непрекъснато имали рекламации , че профила/ теглича/ се огъва при рязко спиране. Казват - знаем че се претоварва, но не можем да го докажем и ПОВЕЧЕ няма да ги продаваме. Истината е в Асеновградските - без доработки вози 700- 800кг. Здраво ремарке което да вози 1000 - 1200кг. тежи около 250- 300кг. и колата отпред трябва да е тежка. С поздрав Борето . Ос от 2" тръба не се огъва Вервайте ми.

                    Коментар


                    • #85
                      От: Ремаркета

                      Нептуна бяха купувани от Гладиатор

                      Изпратено от моят Redmi 5 с помощта на Tapatalk
                      Марин Райковски

                      Коментар


                      • #86
                        От: Ремаркета

                        Ремаркета се продават в Троян, Казанлък и Дупница

                        Коментар


                        • #87
                          От: Ремаркета

                          В гр. Елена има две фирми, приемници на бившия завод за ремаркета. Едната произвежда само селскостопански ремаркета, а другата и автомобилни. Изглеждат по-яки от европейските. Телефони има в нета.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Ремаркета

                            Абе то и в монтанско има 4 фирми за ремаркета, ама. Не са лоши.
                            8)

                            Коментар


                            • #89
                              От: Ремаркета

                              Първоначално публикуван от boreto2 Преглед на мнение
                              В Гладиатор продаваха двуосни с канати и дъно от водонепроницаем шпертплат. Спряха продажбите. Питах ги защо? Непрекъснато имали рекламации , че профила/ теглича/ се огъва при рязко спиране. Казват - знаем че се претоварва, но не можем да го докажем и ПОВЕЧЕ няма да ги продаваме. Истината е в Асеновградските - без доработки вози 700- 800кг. Здраво ремарке което да вози 1000 - 1200кг. тежи около 250- 300кг. и колата отпред трябва да е тежка. С поздрав Борето . Ос от 2" тръба не се огъва Вервайте ми.
                              Огъва се с повече талант
                              0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                              Коментар


                              • #90
                                От: Ремаркета

                                Това от снимките го огънах
                                Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
                                Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
                                Анатолий Пейчинов o8875о9815
                                https://dvrbg.com/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X