Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Джип за 3 деца,2 възрастни, куче и една каравана...ей така за изотзад ;-)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Джип за 3 деца,2 възрастни, куче и една каравана...ей така за изотзад ;-)

    Първоначално публикуван от zlost Преглед на мнение
    На "спа" процедури ли е или просто събира септемврийско Костинбродско слънце?
    Процедури.....всяка новозакупена-внесена машина тябва да се огледа и да се отстранят излишни татуировки, пиърсинг, да и се позакърпи девствената ципа (тази е на 320000км).......ама е извън темата за семейно СУВ-че (за изотзад)
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • От: Джип за 3 деца,2 възрастни, куче и една каравана...ей така за изотзад ;-)

      Първоначално публикуван от samuraj Преглед на мнение
      Сняг нямат ма дъжд и кал им е дал господ.....
      Преди няма и седмица се видях с един френд дето от 12 лета е по Щатите.
      Та тойми разправя, понеже е минно геолог-малко че карал таквоз чудовище със прикачена сонда изотзад..........
      И каза също че имал зачислен още един трак с него редовно за да го вади.......
      Та за туй се чудя....
      Да е по-леко казвате и по нечупливо - че колко мое да е лек тоз камион.
      Че ко пречи да си има парт тайм и още един мост отпред.
      И влачел каравани и ремаркета ..... и ко ще му пречи ако върти 2 моста на тва?
      Точно тва ми беше питането - тоз мотор с тоз момент - камионски - въобще няма да усети присъствието на още един мост....
      Никога не бих си взел таквоз недуразумение.......
      Това си е мое мнение.
      Поздрави!
      Не е трудно да се обясни, но е трудно да се разбере без да ти е на главата.

      Въпрос: Ти си регюлар Джо и си бачкаш и т.н. и ти трябва 7 местно превозно средство за семейството(вероятно ще го кара половинката). Имаш си работен Ф150, Ф250 или Ф350 за товарене, влачени и прочие, но ти трябва и нещо за семейството. Няма да се ровиш в калищата, щата няма зима и т.н. Решаваш да е Форд, щото си патриот и фен. И избора пада на Екскуржън. Лимитед 4х2 е 37 хилки, а Лимитед 4х4 е 40.
      Обоснови даването на 3 хилки(плюс по-висок разход) за нещо дето няма да се ползва никога.


      Отностно тегленето на сонда с този бус-ми може, ама от какъв зор като има нормални 4х4 тръкове за тази цел. То и аз мога да кова пирони с клещите, ама с чук си е по-удобно.
      Toyota Land Cruiser BJ70 1985
      Lexus LS430

      Коментар


      • От: Джип за 3 деца,2 възрастни, куче и една каравана...ей така за изотзад ;-)

        Да кажа до какво заключение стигнах.Няма универсално возило за моя филм.То беше ясно май още в началото,но все таих някаква надежда,че ще открия "топлата вода". Няма как да има не само заради ниският бюджет,ами и заради многото изисквания.Ще търся две коли...едната за едни цели,другата за другите,като и тук ще има компромиси заради бюджета,но поне ще има угодия за все.

        Коментар


        • От: Джип за 3 деца,2 възрастни, куче и една каравана...ей така за изотзад ;-)

          Ако все още изискванията са като в първи пост - дълго терано, паджеро, трупър, паджеро спорт, тойота 95, фронтера... Та угодия съвсем реално си има. Не ми се чете наново темата, та ако кажеш изброените с какво не ти аресват ще е по-лесно. Понеже терано познавам най-добре - дълго 2.7 такова ще тегли каравана без особени грижи, няма да се чупи, няма да прегрява. Е няма да върви като ферари, ама и да теглиш каравана с над 100 ей-така лаишки ми е малко странно, поне за тук. Вчера ги гледах няколко такива по магистралата - независимо от вида на теглещото се движеха с между 90 и 110.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X