Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Витара или ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: витара или ?

    Е, човекът е харесал Ранге, при това положение всичко друго отпада.
    "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

    Коментар


    • #32
      От: витара или ?

      Първоначално публикуван от ciment Преглед на мнение
      Колкото повече чета повече се обърквам. От другата седмица тръгвам да гледам спрял съм се на Витара дълга база, Ранге ровър, и на последно място Чероки и Патрул. Педжерото дълга база ми допада но с разход 12 - 13 за 2.8 дизеловия мотор ми е малко повечко, но може и да пробвам едно знае ли се. Всякакви предложения и съвети ще са ми от полза. Мерси на всички
      Извинявай ама ти какъв разход очакваш от джип па бил той какъвто и да е.....Витара леко тунингована с подходящи гуми за извън пътя 15-20 газ. Ленд Ровер извън пътя 10-15 дизел. Гранд Чероки 20-25 газ. Патрул и Мицубиши не съм имал ама не по малко от 10-15 дизел.
      не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

      Коментар


      • #33
        От: витара или ?

        Мда - Рангето е колата. Взимаш старото ранге и наистина всичко друго отпада. Два цели моста, място за багаж колкото искаш, проходимостта не отстъпва нито на витарата, нито на киата, макар едното да е марка, а другото - модел ... няма значение. Аз ако трябваше да си купувам сега, РАНГЕ без да се замислям.

        П.П. Като пренебрегнем чувството за хумор, мнението ми си остава същото
        Ако не свършва добре, значи не е свършило!
        0888 315 794
        LZ1UPI
        A1 (Rh+)

        Коментар


        • #34
          От: витара или ?

          Взимай Гранд Витара 2.5 V6 ....супер съчетание
          Майка Япония.......Всичко друго е компромис!

          Коментар


          • #35
            От: витара или ?

            Първоначално публикуван от ciment Преглед на мнение
            Ще гледам и за чероки 2.5 бенз. 4000 с тоя разход над 20газ не е за мен. Кажете нещо за него как е с поддръжката и надеждноста спрямо киата и витарата ,да го прибавям ли към списъка. Мерси на всички за помоща.
            Е 20 газ е като 10 бензин, не е много за голяма джипка.

            Коментар


            • #36
              От: витара или ?

              Маи скоро нещо ще се случи ама да видим ,че много мераци пък възможностите ограничени. А вече усещам как влизам в някоя японка ма дано да не е много тясна

              Коментар


              • #37
                От: витара или ?

                Витара е от колите, в която се чудя къде да си дена левия лакът докато карам. Висок съм малко над 170 см. и съм слаб.
                Животът е харизан кон според мен...

                Теди

                Коментар


                • #38
                  От: витара или ?

                  Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                  Витара е от колите, в която се чудя къде да си дена левия лакът докато карам. Висок съм малко над 170 см. и съм слаб.
                  Прозореца, прозореца отвори колега!
                  "Обичам България, само по една причина - защото си е моя! А иначе, кой би живял доброволно в кучи ..."

                  Коментар


                  • #39
                    От: витара или ?

                    Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                    . Висок съм малко над 170 см. и съм слаб.
                    И аз съм такъв, ама се чудя къде да го подпра!

                    Коментар


                    • #40
                      От: витара или ?

                      Първоначално публикуван от avzdrav Преглед на мнение
                      Витара е от колите, в която се чудя къде да си дена левия лакът докато карам. Висок съм малко над 170 см. и съм слаб.
                      Е не държиш ли волана с две ръце докато караш? Аз съм 185 и гърчав като сламка за безалкохолно, но лактите не ми пречат освен в задръстване.
                      Чужбина - това е митът за задгробния живот. Който попадне там, не се връща.
                      Из "Златния телец"

                      Коментар


                      • #41
                        От: витара или ?

                        Първоначално публикуван от коко келеша Преглед на мнение
                        Е не държиш ли волана с две ръце докато караш? Аз съм 185 и гърчав като сламка за безалкохолно, но лактите не ми пречат освен в задръстване.
                        Щото си дръпнал седалката доста назад! Ама какво правят тези на задната, ако ги има?

                        Коментар


                        • #42
                          От: витара или ?

                          Аз съм 172 см, 105-110 кила, и никога не ми е било тясно във витарата.

                          Относно разхода-моята на Варна10 ми даде 100/100 разход. Ама имаше доста каране по пясък на 2 бавна с 4000 оборота. И няколко блатца.И няколко деренца. И едно-две баирчета

                          Иначе, газифицирана витара с гуми близки до оригиналните не би трябвало да гори повече от 10-11 на дълго.
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • #43
                            От: витара или ?

                            Вътрешната част на предните врати е изтумбачена навътре от стъклото сигурно на 10 см., не съм го мерил. На прав път е добре, мога да подпра лакът там и да държа волана с дясната ръка. В града обаче и при маневри вратата ми пречи доста. Карал съм и съвсем малки коли и не съм имал подобен проблем.
                            Животът е харизан кон според мен...

                            Теди

                            Коментар


                            • #44
                              От: витара или ?

                              Абе момчет,а щом аз се събирам във Витара ,не знам кой няма да може. Който ме познава знае за какво говоря
                              не ме е яд когато ме лъжат а когато си мислят че им вярвам

                              Коментар


                              • #45
                                От: витара или ?

                                Първоначално публикуван от jaxan Преглед на мнение
                                Абе момчет,а щом аз се събирам във Витара ,не знам кой няма да може. Който ме познава знае за какво говоря
                                Едно е да се събереш, друго е да ти е комфортно.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X