Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпрос за покупка на Land Rover Diskovery 2 Td5 от Мото Пфое Люлин

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Въпрос за покупка на Land Rover Diskovery 2 Td5 от Мото Пфое Люлин

    Точно в това е проблема ! Не мога да си представя как с такава лекота, голяма компания може сама да си потъпква статута и името ?!?!

    Коментар


    • #17
      От: Въпрос за покупка на Land Rover Diskovery 2 Td5 от Мото Пфое Люлин

      Първоначално публикуван от iliqncakov Преглед на мнение
      Точно в това е проблема ! Не мога да си представя как с такава лекота, голяма компания може сама да си потъпква статута и името ?!?!
      Пазарът в България толерира такива неща.

      Коментар


      • #18
        От: Въпрос за покупка на Land Rover Diskovery 2 Td5 от Мото Пфое Люлин

        от МП не съм пазарувал, но от Индустриал Комерс съм изключително доволен - 4 автомобила съм купил от оказиона и не съм имал никакъв проблем... Даже най-скъпата от тях продадох след около година каране /към 30,000км/ на същата цена, на която я бях купил...
        Последната, която дори не е Х-й, а нисанче, жена ми си я кара вече почти 2 години - взехме я на 7г и 38000км с оригиналните гуми за първо вграждане Дотук 2 смени на масло и едни чистачки... 3 пъти я вдигам на канал и няма нищо за пипане по окачване...
        Така, че от официалните оказиони до "горублянските" има ИЗВЕСТНА разлика...
        помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

        Коментар


        • #19
          От: Въпрос за покупка на Land Rover Diskovery 2 Td5 от Мото Пфое Люлин

          Първоначално публикуван от iliqncakov Преглед на мнение
          Здравейте колеги,...

          Диско 2 - 8990 лв - 1275 лв ремонт и незнайно какво ще излезе после...

          Честно казано съм разочарован !!!
          Тия 1275лв са ужасно нагла лъжа на фона на описаните неща за правене. Само главата с цялото и обслужване (ако не се налага да се шлайфа и не се окаже спукана) спокойно глътва едни 90% от тая сума, ако не си я правиш сам.
          Стадо оФци води ожесточен спор дали вълците или чакалите го обичат повече...

          Коментар


          • #20
            От: Въпрос за покупка на Land Rover Diskovery 2 Td5 от Мото Пфое Люлин

            Към колега - не може да вярваш на нищо, аз купувах XC90 с пълна история на 120000км по книжка водена в МП, всичко ток и жица, колата е купих buy back от БМВ официалния дилър за София, след 3000км се оказа се автомата е леш. Ремонт - 5000лв. Колата беше напълно прегледана в МП, ходова част и електроника на VIDA + тест драйв от монтьорите - 100лв беше само прегледа. Така че гледай внимателно все едно купуваш от Горубляне.

            Коментар


            • #21
              От: Въпрос за покупка на Land Rover Diskovery 2 Td5 от Мото Пфое Люлин

              Първоначално публикуван от iliqncakov Преглед на мнение
              Здравейте колеги...
              Диско 2 - 8990 лв - 1275 лв ремонт и незнайно какво ще излезе после... Честно казано съм разочарован !!!
              Ако искаш да видиш и да тестваш добро Диско на тази възраст и цена, вж. тук
              ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X