Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още един нов..

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Още един нов..

    Здравейте, четох много.. рових из интернет и търсех евтини варианти да се сдобия с возило което да ми доставя удоволствие. Отначало не харесвах Газ 69, но като прочетох това-онова, като изгледах някой клип и сравних цените с останалите машини, мисля, че това е моя джип. Има ли шанс новобранец като мен, да се справи с въпросния модел Газ, опит много нямам.. карал съм една Буханка фургон, много капризна и очукана .. без доработки , всичко адски дървено. Дайте съвет, да вземам ли ГАЗка (ще да е евтина защото обичам да човъркам, смятам сам да стегна по-голямата част от джипа) Имам доста литература за тези машини, имам силен човек, механик до себе си. Пари нямам, затова искам да купя джип на старо и да го стегна. Мерси предварително.

  • #2
    От: Още един нов..

    Първоначално публикуван от TaskovBG Преглед на мнение
    ......Пари нямам, .....
    Не си купувай джп. Няма еФтин. Дори ГАЗ.
    Парите за покупка на какъв да е еФтин джип са 10-20% от похарчените за вървящ в гората таралясник.
    Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
    Към модераторите-А изтрийте го сега.
    Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

    Коментар


    • #3
      От: Още един нов..

      Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
      Не си купувай джп. Няма еФтин. Дори ГАЗ.
      Парите за покупка на какъв да е еФтин джип са 10-20% от похарчените за вървящ в гората таралясник.
      Да бе да. Най-евтиния дето съм купувал все още се движи. Пък най-скъпия събира прах в халето
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • #4
        От: Още един нов..

        Бе и аз мисля че може мине тънкана ако човека го почита и може да си го ремонтира сам.

        Коментар


        • #5
          От: Още един нов..

          10-20% искаш да кажеш, че с моите 2000 лв не мога да взема нещо движещо се , казах, че имам мерак и възможност да отделям доста време за доработка и "ъпгрейд" на машината. Тъст ми е механик на руска техника с 25 години стаж който разполага и с доста части за такава. Вече имам една оферта за Лада Нива, но някак не ме грабва. Та, ако 2000 лв. са 15% от цената на добър джип, значи аз съм за никъде.

          Коментар


          • #6
            От: Още един нов..

            Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
            Да бе да. Най-евтиния дето съм купувал все още се движи. Пък най-скъпия събира прах в халето
            Ти па кога си имал УАЗ ...т.е еФтин джип??
            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
            Към модераторите-А изтрийте го сега.
            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

            Коментар


            • #7
              От: Още един нов..

              Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
              Ти па кога си имал УАЗ ...т.е еФтин джип??
              Добре де, чак толкова еФтин не съм имал )))
              И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

              Коментар


              • #8
                От: Още един нов..

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Добре де, чак толкова еФтин не съм имал )))
                Добре де, ще кажеш след малко, аз в момента нямам нищо, дет се движи
                Ма за спора имаш
                Колкото повече книги четат децата ви, толкова по-малко ще слушат чалга!

                Коментар


                • #9
                  От: Още един нов..

                  Първоначално публикуван от TaskovBG Преглед на мнение
                  10-20% искаш да кажеш, че с моите 2000 лв не мога да взема нещо движещо се , казах, че имам мерак и възможност да отделям доста време за доработка и "ъпгрейд" на машината. Тъст ми е механик на руска техника с 25 години стаж който разполага и с доста части за такава. Вече имам една оферта за Лада Нива, но някак не ме грабва. Та, ако 2000 лв. са 15% от цената на добър джип, значи аз съм за никъде.
                  Не ти препоръчам Нива, по добре е за 2000лв. един истински джип ГАЗ 69 и вече натам тъста ще го стяга.
                  ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                  Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                  Коментар


                  • #10
                    От: Още един нов..

                    За тия пари и тъст - УАЗ/Газ
                    ЪХ: "Парите си похарчих за пури, пиене и жени, а останалите ги профуках"

                    Коментар


                    • #11
                      От: Още един нов..

                      Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                      За тия пари и тъст - УАЗ/Газ
                      +1 ! И освен всичко,очевидно и ще ти е интересно и сам да се занимаваш!

                      Коментар


                      • #12
                        От: Още един нов..

                        Първоначално публикуван от trapper Преглед на мнение
                        За тия пари и тъст - УАЗ/Газ
                        После надуваш тъста на джантите и гааааз.

                        Бъдете реалисти бе хора. Само ще си даде париците момчето, ще стигне до гумите и.... хоп-1000лв. ...лебедката-500лв...коланчета-100лв. ....бензин за една разходчица 50 лв.

                        Единствената далавера ще е ако се научи на монтьорлък. ...ма то тука е по-добре да се научи на терикатлък, на'л тъй?
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X