Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Terrano II или Vitara

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Terrano II или Vitara

    Днес взех Тераното и се качих по Драгалевци по ливадите да го пробвам , ново 20 ... предното се включва когато си иска , след като побуксува малко и изведнъж със пукане се включва , ще ми избяга преднициата. Нито бавните нито само предното върти върти и понякое време се пусне , ту иска ту не , от какво може да е ако треа да го платя още един път за да го оправя ... ?

    Коментар


    • #92
      От: Terrano II или Vitara

      С автоматични хъбове ли е?
      "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

      Коментар


      • #93
        От: Terrano II или Vitara

        Да

        Коментар


        • #94
          От: Terrano II или Vitara

          Те точно са за бой. Отвори ги и изгони гръбначния живот от тях за начало. Многото грес също пречи. Най-добре си намери ръчни.
          "Eсли говно присыпать пудрой, мы получим говно, присыпанное пудрой."

          Коментар


          • #95
            От: Terrano II ili Vitara

            [QUOTE=tef4o;2331553]Аааааайде, отнесохте темата в киреча... и както винаги в подобни случаи, се преувеличава юнашки. Не бъркайте мундарлъка с конструкторските грешки.

            За бюджет 5к каквото и да е, няма да е много стока. И ако колегата не е предвидил поне още 2к за "вкарване в час", каквото и да вземе, ще има все същите отзиви "деба и боклуците". Това при условие, че не се търси сервиз за всичко, щото иначе 2к може и да не стигнат.

            Я Теранаджиите да споделят колко струва една правилно първоначално обслужване. Ама честно и по всички точки, не после да има тема "търся си глава", "изпадаха ми буталата в картера" или "нещо изхърка и джипа спря" [/

            Въздушен, маслен , горивен филтър и термостат 65 лв. имах и витара само термостата и беше 40 ле.

            Коментар


            • #96
              От: Terrano II ili Vitara

              какво ви е мнението за терано къса база с бензинов двигател или бензина не е за предпочитане(все пак газта е доста по евтин вариант)

              Коментар


              • #97
                От: Terrano II или Vitara

                Дизела е по-здрав, бензина по-евтин, избора - твой.
                Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                Коментар


                • #98
                  От: Terrano II или Vitara

                  Първоначално публикуван от Scrapheap Преглед на мнение
                  Не съм сред фенове на Тераното, но сравнението му с Витара е меко казано обидно за Нисан.
                  Харесва ми!


                  Когато си купувах тераното търсех бензиново, не намерих и взех дизелово.
                  Ако сега отново купувам направо ще търся дизелово.
                  Имам две други коли, бензинови на газ, но тераното предпочитам да е дизел.
                  "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                  Коментар


                  • #99
                    От: Terrano II ili Vitara

                    Първоначално публикуван от jimito Преглед на мнение
                    Ми и никой не те и кара
                    пич виждам че си доволен много от витарата си?аз карам фероза и трябва да ти кажа само едно там де аз ще мина ти с твоята витарка може само да мечтаеш и сънуваш?сега чета защото искам да си взема нещо по голямо че не събирам багажа кога тръгна по риболов?но се двоумя дали терано или дискавъри?а ферозката не я давам за нищо?

                    Коментар


                    • От: Terrano II ili Vitara

                      Първоначално публикуван от milkoga1 Преглед на мнение
                      пич виждам че си доволен много от витарата си?аз карам фероза и трябва да ти кажа само едно там де аз ще мина ти с твоята витарка може само да мечтаеш и сънуваш?сега чета защото искам да си взема нещо по голямо че не събирам багажа кога тръгна по риболов?но се двоумя дали терано или дискавъри?а ферозката не я давам за нищо?
                      Хахаха е това е смислен пост,от ферозата по убаво нема.От Искаро по длибоко и от Витоша по високо нема.
                      Не се сдържах ама всеки фали това което има.
                      SUZUKI VITARA V6
                      HONDA CBR 919RR
                      MERCEDES ML
                      MAN TGA D2O COMANREIL 18-430

                      Коментар


                      • От: Terrano II ili Vitara

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        А читави единици останаха ли? Да, има много големи ходове за заводски джип, май без конкуренция. Ама има други проблеми, до колкото подочувам. Уточнявам че от дискавърита не разбирам.

                        Аз предлагам на колегата да се качи и да покара и двете споменати. Че и други, неспоменати - дискавъри, паджеро, трупър и квото се сети още. Каквото и да му говорим ние - той ще кара возилото и него трябва да го кефи. Тотално разлини категории автомобили са (витара срещу терано). Много различно поведение, и много различно усещане. Отделно какво ще направиш след това по него - варианти бол.

                        За лов(което е широко понятие) и двете стават, за нещо малко по-сериозно в съвсем заводския си джип и двете не стават, но смея да твърдя че витарата повече не става - просто е по-малка и пластмасите и са по-ниско. Но пък е с по-малки свесове. Ама пък макферсон.... И така - до безкрай.
                        Знам,че темата е стара,но не съм съгласен,че витарата не става за лов.Имам Терано 3.0 ТДИ а имам и Витара 1.6 моно инж. и на места където с Витара съм излизал,тераното не е стигало до там.Това разбира се зависи и гумите на Тераното са ми BFGoodrich ALLTerrain 235 70 R16 а Витарата е с General Grabber AT2 215 75 R15.И двата джипа са късиТеранотопо товори,вози по-добре,по-бързо,комфортно като лека кола за дълъг път (на дълъг път с витара си е направо наказание.)Но витарата е доста лека и проходима и едни хубави гуми,но и Тераното не е слабо в гората по калища,коловози минавам без да ми пука.Просто изказвам мнение някой да не се разсърди.
                        Старата любов ръжда не хваща, а непоправимо гние!

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X