Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Новите SUV-ве

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Новите SUV-ве

    Едно време и корейците бяха изгодни, дори евтини. Сега цените вече са други.
    При всички цените растат със всеки нов модел, дори със всеки фейслифт.
    Всеки трети е шести

    Коментар


    • От: Новите SUV-ве

      Колите са най-големиЙо балон, мили деца.
      Производствената цена на един "Дъстър" е пряко сили 5000 ойро. Сичко нагоре до 25 000 ойро е балон, надут от дилъри, лизингови компаниЙ и банки.
      "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

      Коментар


      • От: Новите SUV-ве

        Е да ама веригата неможе да я прескочиш
        По принцип инвистицията в автомобил е обречена.
        Оправданието е като гъз-всеки го носи със себеси !

        Коментар


        • От: Новите SUV-ве

          Първоначално публикуван от Bogoljub Gagic Преглед на мнение
          ...
          Производствената цена на един "Дъстър" е пряко сили 5000 ойро. Сичко нагоре до 25 000 ойро е балон, надут от дилъри, лизингови компаниЙ и банки.
          Това, ти си го мислиш или ще го подкрепиш с нещо?
          Щото аз съм чел друго: с първия модел бяха на чиста загуба. Преди две години беше на равно - т.е. без печалба.
          Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

          Коментар


          • От: Новите SUV-ве

            Всичко друго у Дачията как да е, но съм се чудил защо нЕма дискови спирачки отзад, дори като някаква опция не се предлагат? Не знам дали спира лошо с тия барабани, но чисто теоритично ми изглежда отживелица за днешно време. Даже на Канго има дискове отзад. Разликата в цената на всички части за да бъде с дискове, а не с барабани, едва ли е над 500лв.
            Ясен: "Правилата просто не могат да обхванат живота, затова компромиси има навсякъде. Само различно дълбоки. И според местните и личните разбирания кое е по-важно."

            Коментар


            • От: Новите SUV-ве

              Доста други автомобили с мощност до 110кс са на барабани отзад.
              Hyundai Galloper 3.0 V6

              0885 44 60 16

              Коментар


              • От: Новите SUV-ве

                Първоначално публикуван от cecoa1 Преглед на мнение
                ... Разликата в цената на всички части за да бъде с дискове, а не с барабани, едва ли е над 500лв...
                по заводски цени сигурно цялта спирачна система е 500лв
                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                Коментар


                • От: Новите SUV-ве

                  Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                  Това, ти си го мислиш или ще го подкрепиш с нещо?
                  Щото аз съм чел друго: с първия модел бяха на чиста загуба. Преди две години беше на равно - т.е. без печалба.
                  Бе, те и "Лукойл" десетилетия са все на загуба, но не се отказват, ръгат, кОпат, буат, абе опъват каЙша на ползу роду бОлгарскому.
                  "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                  Коментар


                  • От: Новите SUV-ве

                    Производствената цена няма много общо с крайната по ред причини. Основната конкретно при автомобилите е високата цена на разработка и сертификация. Когато си вложил стотици милиони за разработката на даден нов модел обикновено към производствената цена се добавя поне още толкова за покриване на инвестицията в разработка и производсвено оборудване. Конкретно при Дачия една от причините за добри продажби е ниската цена, постигната с използването на вече разработени стари технологии на Рено.
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • От: Новите SUV-ве

                      А всъщност, за да продадеш милион бройки от нещо, па било то и автомобил, в условията на голяма конкуренция, едва ли стига да само евтино. Иначе щяха да ни пробутват лагерни колички.
                      Относно дъстъра - спирачките не са от евтините. Имаше някакво TV-предаване, разглобиха една кола на винтчета и коментираха частите. Специално за АБС-а се каза, че "не е от евтините и е добър". Другото е същото като на всички рена.
                      Барабанните спирачки и аз не ги харесвам, но се твърди че за офройда били по-защитени така. Аз лично ги предпочитам дискови, но нямам оплаквания. На третата година ги отворих да видя какво има вътре и толкова.
                      А музиката, с която си дойде дъстъра - също се монтира на мерцедес. Ама там никой не казва "сигурно е от евтините".
                      И беше обут с мишелин - от евтините естествено
                      Dacia Duster 1.5 dci 4х4 (екзотичен автомобил)

                      Коментар


                      • От: Новите SUV-ве

                        Първоначално публикуван от kbot Преглед на мнение
                        Барабанните спирачки и аз не ги харесвам, но се твърди че за офройда били по-защитени така.
                        #Кой твърди такива глупостиЙ?!
                        Тука има теми във форумЪт. Кат се напълнят барабаните с кал или прашоляк...
                        "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                        Коментар


                        • От: Новите SUV-ве

                          Барабана с кал няма как да се напълни. Само с водичка, но тя има свойството да се изпарява.
                          Не се научиха тия дето произвеждат коли да питат форумните разбирачи как се прави кола! Рено и те!
                          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                          Коментар


                          • От: Новите SUV-ве

                            Първоначално публикуван от Даниел Чобанов Преглед на мнение
                            По принцип инвистицията в автомобил е обречена.
                            Аааа, то инвестиция в автомобил който караш всеки ден е оксиморон. Виж ако купиш някоя класика на 70-80 години, може и да е инвестиция. Ама няма да я караш нея.
                            יעבור
                            «И това ще мине»

                            Коментар


                            • От: Новите SUV-ве

                              Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                              Барабана с кал няма как да се напълни. Само с водичка, но тя има свойството да се изпарява.
                              Не се научиха тия дето произвеждат коли да питат форумните разбирачи как се прави кола! Рено и те!
                              Мыгар твырдиш, че барабанните спирачки са по-добри за офф-роуд?
                              "An appeaser is one who feeds a crocodile, hoping it will eat him last." Winston Churchill

                              Коментар


                              • От: Новите SUV-ве

                                Първоначално публикуван от Skorpion_BG Преглед на мнение
                                Аааа, то инвестиция в автомобил който караш всеки ден е оксиморон. Виж ако купиш някоя класика на 70-80 години, може и да е инвестиция. Ама няма да я караш нея.
                                Инвестицята в автомобил е най-печелившата инвестиция. Повече отколкото в недвижим имот.
                                Но автомобилите в които се инвестира са по-различни от тези които се визират тук.

                                Нещата са прости - като нямаш възможност да си купиш нова кола няма нужда да обясняваш на всички колко е неприятно да си купиш нова кола.
                                По-добре е да си мълчиш и да поработваш повечко за да можеш някога да си позволиш подобен разход.

                                Аз съм си купувал автомобил от магазина няколко пъти . Явно не прирежавам интелкта на някои хора тук, че така да си пилея парите.
                                Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X