Обява

Свий
Няма добавени обяви.

7 местен проходим джип?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: 7 местен проходим джип?

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:934903_10151347926151786_1131241184_n[1].jpg
Прегледи:1
Размер:76.5 КБ
ID:5477824

    Tова е твоя автомобил.
    Но пак не съм много убеден че с 7 човека по черни горски пътища, кални и с коловози ще мине без проблеми

    Коментар


    • #47
      От: 7 местен проходим джип?

      Той нормалния Defender 110 е със 7 места.

      Ето какво е разположението, макар че фабричните седалки са трагично зле по сравнение със сниманите...в средата е облицована пейка с 3 места нормално. Предните и задните са седалки като в евтин трактор.

      Коментар


      • #48
        От: 7 местен проходим джип?

        Дискавъри 3 за тези пари няма ли? Иначе това е джипа с най-комфортен 3-ти ред, в който съм сядал. Хвалят го като най-проходимият съвременен SUV, а и мисля че не е напразно. Вярно че е тежък, но 190к.с.(2.7 TDV6) са му предостатъчно, Патрола е почти толкова тежък, а 160к.с.(3.0Di) му стигат. Патрол Y61 след 2004г. или Дискавъри 3 2.7TDV6 са единствените опции тук за мен, въпреки че на Патрола не са много добри задните седалки(3-ти ред), пак стават. Друг е въпроса ще се впишат ли в бюджета и дали ще са читави.

        Коментар


        • #49
          От: 7 местен проходим джип?

          Ще се разпадне, няма общо с предните Дискота за съжаление...
          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

          Коментар


          • #50
            От: 7 местен проходим джип?

            Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
            Ще се разпадне, няма общо с предните Дискота за съжаление...
            Точно тройката за разлика от предишните не се разпада. това е един наистина много хубав, удобен и евтин за поддържане автомобил.
            Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

            Коментар


            • #51
              От: 7 местен проходим джип?

              Привет на всички
              Съдеики по това за което ти трябва подобен джип колега яасно е че ще се наложи да се дооборудва за да върви по планините и там дето няма път
              С багаж и 6 7 души малко е комплицирана ситуацията но тук там ще се подвозвате, за асфалт няма какво да коментираме яасно е че ще върви
              Каквото и да вземеш последните двама пасажери ще са ощетени при всяко положение
              Дълъг Патрул и Диско за тези пари са наи удачни според мен , помисли за вариант по комфортен трети ред седалки с преоборудването им и евентуална подмяна с други такива . Технотеста е задължителен.

              Коментар


              • #52
                От: 7 местен проходим джип?

                Като собственик на Patrol и Toyota, мога да кажа, че читава Toyota в този ценови диапазон трудно се намира.
                80-а серия е много добра, но от към комфорт Patrol-а е на малко по-високо ниво.
                От към багаж, Patrol-а със спуснати последният ред седалки има място колкото да събере лаптопите на 7 човека + 2-3 торби покупки. Размера на багажника в долната му част става около 25-30см а в горната(на ръба на облегалките) е около 20см.
                Мога да кажа, че OffRoad вози изключително меко и за дълъг път е перфектен. Проблемът му е малкият двигател. 2.8 не стига за каране със над 120 по магистралата.
                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:487271_4025847717277_229424619_n.jpg
Прегледи:1
Размер:126.7 КБ
ID:5491006
                One Planet, One Internet!
                We Are All Connected!

                Nissan Patrol GR Y61 RB25DET NEO(Skyline)

                Коментар


                • #53
                  От: 7 местен проходим джип?

                  Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
                  ...... Проблемът му е малкият двигател. 2.8 не стига за каране със над 120 по магистралата....
                  Над 120 не е препоръчително за джип с гуми за офроуд.
                  Женя кара с АТ които стоят някак на асвалта. Ако ги вкара в гората ще е приключение.
                  Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                  Към модераторите-А изтрийте го сега.
                  Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                  Коментар


                  • #54
                    От: 7 местен проходим джип?

                    Человека си е бил камшика още на 22 април...безсмислени са предложенията!
                    0899 шест5313нула
                    За всекиго по нещо

                    Коментар


                    • #55
                      От: 7 местен проходим джип?

                      Убеден съм, че си е купил вече ТЛК120.
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • #56
                        От: 7 местен проходим джип?

                        Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение
                        Убеден съм, че си е купил вече ТЛК120.
                        Най доброто за офроуд....
                        Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                        Към модераторите-А изтрийте го сега.
                        Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                        Коментар


                        • #57
                          От: 7 местен проходим джип?

                          Първоначално публикуван от hackman Преглед на мнение
                          Като собственик на Patrol и Toyota, мога да кажа, че читава Toyota в този ценови диапазон трудно се намира.
                          80-а серия е много добра, но от към комфорт Patrol-а е на малко по-високо ниво....
                          Ха.Ха.Ха. Това виц ли е?
                          Покажи ми твоя Патрол от коя 80тка е на "малко по-високо ниво" откъм комфорт?
                          За фейслифт-а на Патрол Y61 съм съгласен, че е докарал возията на 80тката или една идея по-добра, но той е 2005г., последните 80тки 1997г.

                          Коментар


                          • #58
                            От: 7 местен проходим джип?

                            Първоначално публикуван от drukman Преглед на мнение
                            GR Y61. Един от последните истински джипове на паза. Последния ред седалки е по-комфортен от предния на някой леки коли. Когато са монтирани почти не остава място за багаж. За тия пари не можеш да вземеш свестна Гелендия нито голяма Тойота. Освен Патрола, само Тойота може да предложи обем и проходимост но не знам дали ще стигнат парите за запазена. Мерцедеса за 15000 ще е с умрял мотор и спартански.
                            Всичко останало са компромиси.
                            Напълно съм съгласен. Y61 след 2005г. е прекрасен автомобил.
                            Бих добавил и Defender 110, но преди последните и ако ще има пари за да понаправи това онова.

                            Първоначално публикуван от Марто (Мартин Христов) Преглед на мнение
                            ... Друг вариант за толкова хора е бус WV Синхро. При него ще е нужен лифт, за да се сложат правилните гуми, щом се иска проходимост извън пътя!...
                            Ще трябва и двигател и разни други...

                            Коментар


                            • #59
                              От: 7 местен проходим джип?

                              Първоначално публикуван от Yaro Преглед на мнение
                              .... но той е 2005г., последните 80тки 1997г.
                              Предполагам, че е имал за база цената на придобиване, не годината на производство.
                              Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                              Към модераторите-А изтрийте го сега.
                              Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X