Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Препоръка за "джип"

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Препоръка за "джип"

    Здравейте нов съм, чета публикациите,но още не разбирам,трябва ми помощ.
    Препоръчайте ми джип до 2001 година.Качествен и с по-евтина поддръжка.Да е къса база. Ще го карам и по път и по гората.Отначало лек оффроуд,а после по-сериозен.Разполагам с около 10000лв.... мога да дам и малко повече.Нещо като Mitsubishi Pajero,Toyota Land Cruiser Suzuki Samurai Suzuki Vitara Nissan Patrol .

  • #2
    От: Препоръка за djip

    Колега много има писано във форума,конкретизирай за какво точно ще ти трябва,марките и моделите дето си написал са много различни джипки.Много колеги ще ти помогнат при избора.Кратко инфо относно моят джип:Поради дълбокия сняг в района дето живея мераклия станах на 4х4,след много четене из форума накрая избрах Nissan terrano 2 2.7тд,според моите нужди беше най-добрия вариант,здрав,евтина поддръжка на зъбни колела е мотора,малко електроника,приемлив комфорт(основна кола и детевоз)не е като автомобил все пак ама мен ме радва,не съм привърженик са високите скорости,долу горе добър разход на гориво 8 минимум дизел на 100 км,добра проходимост за мене,не карам тежък офроуд,рекички,сняг,теглене на ремаркета коли и съм доволен,успех с изборът
    Terrano 2 2,7td 1994
    Keeway atv 100

    Коментар


    • #3
      От: Препоръка за "джип"

      Първоначално публикуван от arkingo Преглед на мнение
      Здравейте нов съм, чета публикациите,но още не разбирам,трябва ми помощ.
      Препоръчайте ми джип до 2001 година.Качествен и с по-евтина поддръжка.Да е къса база. Ще го карам и по път и по гората.Отначало лек оффроуд,а после по-сериозен.Разполагам с около 10000лв.... мога да дам и малко повече.Нещо като Mitsubishi Pajero,Toyota Land Cruiser Suzuki Samurai Suzuki Vitara Nissan Patrol .
      Май не знаеш какво искаш!Тия дето си ги изредил са от небето до земята.Кви Витари и Самураи наредени до Паджеро,ТЛК и Патрул.Ако аз имам тоя бюджет отивам директно на Г-класа на МБ,без някакви офроуд изгъзици по него(просто базов модел),Качвам се на влака,отивам в Европата и си вземам Гейката.Иначе само ТЛК,Патрул и Паджеро(до 2)са джипове от изредените.Що пък да не смигнеш на някое Диско.И те са бая джипове.10 бона са бая пари за сърбогъщина,така че имаш избор.Ама чак Витара и Самурай!!!!
      МБ124 200Д седан 5 скорости 88 год. МБ 124 Е300Д Т 24 в 93 год. ОПЕЛ ФРОНТЕРА А ДБ 2,8ТДИ 95год. Не е проблем че човек е смъртен,проблема е че е внезапно смъртен!

      Коментар


      • #4
        От: Препоръка за "джип"

        И гледай да е жълт.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #5
          От: Препоръка за "джип"

          Здравейте и от мен!Да не пускам нова тема със сходен въпрос ще си задам дилемата тук,пък дано е полезна и за други!Реших и аз да си купя една джипка, която ще си я карам аз,да си тегля ремаркето с АТВ то насам натам и разни други такива дейности!Мислех си между Митсубиши Паджеро 3.2 DID ili ТЛК 3.0 -гледам коли около 2000 година.При ТЛК то има 2 двигателя - 3.0 TDI i 3.0 D4D.Говоря за къса база.Та се чудя какво да избера.Ако може колеги с опит да споделят!Разход,експлоатационни разходи и т.н.Везните ми накланят кам ТЛК,опитах се да прочета форума ама там двигателите с едни кодове,дето нищо е ми говорят....
          TLC 120 Prado
          Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

          Коментар


          • #6
            От: Препоръка за "джип"

            Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
            ...Везните ми накланят кам ТЛК,опитах се да прочета форума ама там двигателите с едни кодове,дето нищо е ми говорят....
            Различни горивни системи. Единия е с разпределителна ГНП, другия "комън - реил".
            Ако цената не е от значение взимай втория.

            Коментар


            • #7
              От: Препоръка за "джип"

              "Здравейте нов съм, чета публикациите,но още не разбирам,трябва ми помощ.
              Препоръчайте ми джип до 2001 година.Качествен и с по-евтина поддръжка.Да е къса база. Ще го карам и по път и по гората.Отначало лек оффроуд,а после по-сериозен.Разполагам с около 10000лв.... мога да дам и малко повече.Нещо като Mitsubishi Pajero,Toyota Land Cruiser Suzuki Samurai Suzuki Vitara Nissan Patrol"
              Ето една точно за теб колега: http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=142291 Поздрави.
              Последно редактирано от kokolighta; 02-10-12, 07:48. Причина: Цитат
              [SIZE=4][COLOR=#ff0000]ИСКАМ БЪЛГАРИЯ ЧИСТА![/COLOR][/SIZE]

              Коментар


              • #8
                От: Препоръка за "джип"

                E обикновения ТДИ проблемен ли е или....?А колко ще е градския разход на този мотор?
                TLC 120 Prado
                Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                Коментар


                • #9
                  От: Препоръка за "джип"

                  Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
                  E обикновения ТДИ проблемен ли е или....?А колко ще е градския разход на този мотор?
                  В истинския смисъл не е "ТДИ", но е дълго...
                  Не е проблемен мотор, точно обратното. Но, понеже питаш "кой да избера", затова ти казвам, че д4д е по добрия, включително и по икономичен.

                  Коментар


                  • #10
                    От: Препоръка за "джип"

                    3.0TDI e 1KZ, 3.0D4D e 1KD Втория гори по малко. Градско, 9-16 според номера на обувките.
                    "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                    Коментар


                    • #11
                      От: Препоръка за "джип"

                      Е аз в Тойота подраздела четох добри отзиви за 1КЗ мотора мисля...!Това 16 не звучи добре!По принцип не съм състезател и не настъпвам.Просто искам безпроблемна кола с по-висока проходимост!И естествено разхода да е около 10 в града!Като гледам всички които се продават са на около 200 000 км!Не са ли много или не са му проблем на този двигател...!?
                      TLC 120 Prado
                      Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                      Коментар


                      • #12
                        От: Препоръка за "джип"

                        Първоначално публикуван от jouzzin Преглед на мнение
                        ... И естествено разхода да е около 10 в града! ...
                        Сигурен ли си, че ти трябва джип?
                        Ние не сме неутрални!

                        Коментар


                        • #13
                          От: Препоръка за "джип"

                          200к е след поне две превъртания на километража. Отваряш едно немско списание с частни обяви и добиваш представа за реалните километри. Да подържаш джип е като да подържаш яхта. Не е за всеки ден и струва доста пари, но си струва да го имаш за когато ти потрябва.
                          "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

                          Коментар


                          • #14
                            От: Препоръка за "джип"

                            Аз па искам ферари. Да е до 6к и да не гори повече от 8/100 в града.
                            Желателно е червено. И да е кабрио.
                            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Препоръка за "джип"

                              Защо винаги се преиначават думите не знам...Като кзавам 10 /100 разход имам предвид че джипа може да е и 4.7 бензин или 4.2 дизел и т.н и там разхода става умопомрачителен,а не мен не ми трябва такова нещо!А иначе за потдръжката съм готов-все пак това е доста надеждна кола и не смняш биалетки всяка година или накрайници през 2 дупки!И сегашната ми кола ги лапва 12/100 в града ама не получавам нищо от нея-ни кой знае каква мощ,ни теглителна сила ни проходимост....
                              TLC 120 Prado
                              Yamaha Wolverine 450 4x4 SE

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X