Обява

Свий
Няма добавени обяви.

нисан терано или уаз 469

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • нисан терано или уаз 469

    здравейте може ли съвет кой джип да избера ще се ползва само за лов

  • #2
    От: нисан терано или уаз 469

    Първоначално публикуван от koko202 Преглед на мнение
    здравейте може ли съвет кой джип да избера ще се ползва само за лов
    Щом е само за лов, естествено че ще е УАЗ. След лова спокойно миеш с маркуча вътре в купето и багажника където са се возили кучетата или убитите прасета
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      От: нисан терано или уаз 469

      Естествено, че УАЗ. Как може въобще и да ги сравняваш за лов ? Взимай една УАЗ-ка и нямаш грижи. Ама не забравяй, че хората са казали- Жена и Руски автомобил започнат ли да те ядосват, край няма !
      ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
      0878 23 58 34- Радо

      Коментар


      • #4
        От: нисан терано или уаз 469

        Те тез двата жИпа нямат много общо.....+ 1 за ужаската!
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #5
          От: нисан терано или уаз 469

          Аз ползвам за лов УАЗ. Несъм критерий но смятам че е по-доброто решение при положение че автомобила е базиран близо до ловните ти територий. Ако смяташ да пътуваш повече от 80-100 км докато стигнеш до ловното поле, по-добре Тераното. просто на УАЗ-а ще ти е повече разхода на гориво, ще се придвижваш по-бавно и некомфорно.
          Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

          Коментар


          • #6
            От: нисан терано или уаз 469

            Въпреки че карам нещо като Терано, съм за ужаската.....Драго ти е казал основните причини.

            Коментар


            • #7
              От: нисан терано или уаз 469

              То зависи,къде и какъв лов с кучета в колата с повече хора и т.н.Не съм ловджия,но съм ходил няколко пъти.Нямаше никой с УАЗ.Другите джипки пак си свършиха работата.Двата джипа са различни.Лично аз мисля че Тераното си е с повече плюсове.Уаза по здрав и по.какво повече.Доката с Нисана,ще се чувстваш малко по удобно.Някой пътуват доста докато отидат на лов.Имам колега,който всяка събота Варна/Попово.То това с уаза си е убийство.Нисана е и по икономичен,някой са с климатици.С някои преработки в багажника,мисля че е по добрия вариант.Качи се,покарай Тераното после Уаза.И пиши за впетчатления.

              Коментар


              • #8
                От: нисан терано или уаз 469

                Ми то и моя Нисан се мие с маркуч
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • #9
                  От: нисан терано или уаз 469

                  Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                  Ми то и моя Нисан се мие с маркуч
                  Твоя е друга бира, не е Терано!
                  The Flat Earth Society has members all around the globe.

                  Коментар


                  • #10
                    От: нисан терано или уаз 469

                    Ми просто хората сравняват неща правени с различна концепция. В този ред на мисли, ако ще е Нисан то Патрул

                    Въпреки че като знам ловците какъв хард му удрят и с лада нива става
                    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                    Коментар


                    • #11
                      От: нисан терано или уаз 469

                      Първоначално публикуван от koko202 Преглед на мнение
                      здравейте може ли съвет кой джип да избера ще се ползва само за лов
                      Конкретно за това,което споделяш-УАЗ.
                      Не ти знам ловните полета и дали във вашия край Зимата пада дебел сняг,но ако пада със щатно Терано ще ти е бая зор........,а на Вас ловците не е като да не ви се налага да ловувате в сурово време.
                      Последно редактирано от Янко Желязков; 03-07-12, 18:15.

                      Коментар


                      • #12
                        От: нисан терано или уаз 469

                        А с щатна уазка не е ли зор?
                        Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                        Коментар


                        • #13
                          От: нисан терано или уаз 469

                          Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                          А с щатна уазка не е ли зор?
                          Естествено,че може да е зор-зависи колко е снега,но е по-проходима,ако съпоставяме машините в оригинален вид.

                          Коментар


                          • #14
                            От: нисан терано или уаз 469

                            Колега! Аз вече минах по този път.Ако ще превозваш прасетата в дружинката- УАЗ ,но се подготви за големите разходи за гориво и резервни части и най-вече диференциали.Е някой ще кажат, че частите били евтини, но след като са чести смените, какъв е смисълът?При положение , че вероятно си страстен ловджия рискуваш да пропускаш някои ловни излети.Едва ли някой от колегите ще се отзове да ти помогне.Ремонтът ще си остане за твоя сметка. Повечето колеги ловци обичат само да ги возиш и разбира се да прибираш дивеча
                            Имах Терано 2 бензин и го продадох ,за което съжалявам.Бях си внушил,че е много нестабилен, което до някъде е вярно и за това се разделих с него.
                            Моето мнение, че по-удачният вариант е Тераното.

                            Коментар


                            • #15
                              От: нисан терано или уаз 469

                              Ами, най-важните аргументи влияещи на избора, се крият в подробностите.Има лов и лов! Едно е лов на прелетен дивеч в полетата на Тракия, друго е лов на диво прасе в Средногорието, трето е в района на Родопите, в места с интензивен дърводобив и коловози по половин метър.Едно е лов на десетина километра от мястото където живееш, друга е преходи от над 100 километра в едната посока.От значение е и колко човека и багаж смяташ да возиш.Лично аз, ползвам Терано къса база, за лов на пернат и водоплаващ дивеч.Возя още един човек средно на 40 км в двете посоки, както и куче в пластмасова клетка която се сваля и мие след всеки излет.Има климатик.Колата се ползва, макар и рядко и през седмицата.Не мирише на куче!Не мисля, че за лова който практикувам, ще ми е по-добре с УАЗ!Обратното, не се виждам с Тераното, до скачам по дълбоките коловози от дървовозите в Родопите или поне не много дълго!
                              Последно редактирано от emil5koff; 03-07-12, 21:01.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X