Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Помощ - Cherokee 2.8 CRD, Grand Cherokee 2.7 CRD. Pajero 3.2 DID

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: Помощ - Cherokee 2.8 CRD, Grand Cherokee 2.7 CRD. Pajero 3.2 DID

    Калкулирай газова уредба в цената, 5 години срок на експлоатация, факта че доставяните от САЩ резервни части са в пъти по-еФтини от тези на "планинската звезда" ....отделна тема е, че "крайслерското" представителство май отиде във "ванЧотрейд", а от там какви ценови политики гласят, ние незнаем.....
    0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

    Коментар


    • #47
      От: Помощ - Cherokee 2.8 CRD, Grand Cherokee 2.7 CRD. Pajero 3.2 DID

      утре ще гледам това чудо - http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi...868&f1=details
      Изглежда доста осуркано, ама е след фейслифта и цената бива. А и мога да договоря бартер с Форестъра ми. Макар, че Форестъра бих го продал лесно, така или иначе

      Коментар


      • #48
        От: Помощ - Cherokee 2.8 CRD, Grand Cherokee 2.7 CRD. Pajero 3.2 DID

        Дедо Владо, човека взима ДДС на нафталина, просто си е за дизелче Какво казаха за Командера?
        Колата която ще гледаш: Има много видими забележки по външен вид, демек няма как да я застраховаш в смисъл все едно ще си без каско, демек тоя трябва да смъкне много амам много цената само заради това на 1во четене. Виж го ако ти хареса палиш и при Дедо ни Владо и Димата, Бартер пише 30% демек 3000бона за форестъра, ако ще го даваш за толкова ми се обади на мен

        Коментар


        • #49
          От: Помощ - Cherokee 2.8 CRD, Grand Cherokee 2.7 CRD. Pajero 3.2 DID

          Ходих да гледам въпросния Гранд. Оверланд е. Има доста забележки отвън, ама дребни. Не смятам да ги пипам ако го взема. Лошото е, че никой не знае кода на радиото- не зная дали може да се пусне. Обясниха ми, че не го знаели ( собственичката била починала) и сменили акомулатор. Ама не ми изглеждаше много нов акумулатора... Не работи и прозореца отпред отдясно. На километража пише 300000 км. Не знам дали е много за този двигател, ама другите с 150000, едва ли са на реални км...
          Хубавото е, че мога да го закарам на диагностика където пожелая- уговорих се с Димата, за целта, за понеделник или вторник. Смятам това за сериозно предимство на офертата. Както и факта, че колата се кара. Нищо не беше прикривано като състояние. Нуждае се от сериозно измиване.
          Смятам, да коментирам цената, след като съм наясно със състоянието на джипа.
          Що се отнася до Форестъра, ще го давам наистина евтино, освен това е поддържан и мисля по- скоро да го продам на някой приятел или на някой от форума, защото си заслужава. Почти се отказах да го бартеросвам. Искам да попадне в добри ръце

          Коментар


          • #50
            От: Помощ - Cherokee 2.8 CRD, Grand Cherokee 2.7 CRD. Pajero 3.2 DID

            Е ако е тънко може да го налазя, нали е автомат? Еми дребните забележки те лишават от каско. 300 не са много на този двигател при стопанисване, защото кума ми има пътни помощи и има с такъв, предполагам е същия и е на много ама много над 300 000 истински, но се поддържа без компромисно. То Димата ще види дали е читав или не, реално километрите нямат никакво значение. Кода на музиката има шанс да го пише на нея, ако не из нета има ти го казват спрямо номера на шасито, пише го в книжката ако съществува. В Балкан стар предлагаха тая услуга с/у заплащане, но имаше някой ги даваше кодовете. Димата не може да не знае. Иначе е симпатичен сив добре изглежда, ака на снимките, извивай му ръцете яко, сега не са на мода дизели камо ли на джипове. Нали е 2,7 това чудо? Иначе добре е кожа джам таванче, дано най-накрая се окаже нещо добро и го налазваш да му се радваш

            Коментар


            • #51
              От: Помощ - Cherokee 2.8 CRD, Grand Cherokee 2.7 CRD. Pajero 3.2 DID

              Дано! Ще прескоча до Кюстендил, да погледна и Командера в събота. Съвсем друга ценова група е. Но аз мога да си ползвам ДДСто и ако преборя цената, би бил добър вариант. И е с нови гуми (тези на Гранда са за смяна). Купен от Балкан стар. На някакъв шеф- контактувам с подчинеия му.
              А за музиката, Димата каза, че щял да ми обясни.
              Форестъра е с ръчни скорости и с демултипликатор- на мен не ми допадат 4степенните автомати на Субару. Доста по-тромави и лакоми са.

              Коментар


              • #52
                От: Помощ - Cherokee 2.8 CRD, Grand Cherokee 2.7 CRD. Pajero 3.2 DID

                Опитах да ти пусна на ЛС предложение за 2.7 CRD. Не знам дали се получи, много ми е скапан интернета.

                Коментар


                • #53
                  От: Помощ - Cherokee 2.8 CRD, Grand Cherokee 2.7 CRD. Pajero 3.2 DID

                  Получих го и ти отговорих! Ще се обадя като се върна друГата седмица!

                  Коментар

                  Активност за темата

                  Свий

                  В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                  Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                  Зареждам...
                  X