Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Предстои ми покупка на джип

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Предстои ми покупка на джип

    +1 за Mitsubishi Pajero - голямо, комфортно, ако е Super select и 3.5 V6, не смятам, че попада в една категория с останалите. А относно Пинина, за него бих казал че не от най - добрите им попадения, но за малко градско джипче с нисък разход, поради GDI мотора и дообра проходимост особенно ако е Super Select(защото има и модели, които не са) е добър избор

    Коментар


    • #32
      От: Предстои ми покупка на джип

      Да използвам темата на колегата, можете ли да ми кажете основните разлики между Galloper и Pajero 2 .. най-вече по окачването, дифове и скоростни кутии.. има ли в galloper бутон (ръчно включване - изключване) на диф, както е в паджеро и по какво точно се РАЗЛИЧАВА в скоростите и като цяло 'извън пътните компоненти' под шасито от super select-ите на Паджеро ))

      Коментар


      • #33
        От: Предстои ми покупка на джип

        Първоначално публикуван от basson Преглед на мнение
        Да използвам темата на колегата, можете ли да ми кажете основните разлики между Galloper и Pajero 2 .. най-вече по окачването, дифове и скоростни кутии.. има ли в galloper бутон (ръчно включване - изключване) на диф, както е в паджеро и по какво точно се РАЗЛИЧАВА в скоростите и като цяло 'извън пътните компоненти' под шасито от super select-ите на Паджеро ))
        И мен ме интересува отговорът на тези въпроси и ако има разлики м/у МП2 и ХГ къде са повече - при бензиновите или при дизеловите двигатели.
        Благодаря!

        Коментар


        • #34
          От: Предстои ми покупка на джип

          Паджерото е най-добро от изброените , горе са го споменали , няма да се повтаряме . Колега защо не искаш Дизел ?
          ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
          0878 23 58 34- Радо

          Коментар


          • #35
            От: Предстои ми покупка на джип

            Първоначално публикуван от TLC23 Преглед на мнение
            Паджерото е най-добро от изброените , горе са го споменали , няма да се повтаряме . Колега защо не искаш Дизел ?
            Колега, TLC23, на кого точно отговаряш, защото по-горе има коментари за разликите м/у Pajero 2 и Opel Frontera и лек коменар за Pajero Pinin и Hundai Santa Fe. Аз лично не видях друг коментар за Galloper-а, освен този в пост № 21 - "3.Хюндай=П2", та затова се присъединих с въпрос към колегата basson. Съжалявам, ако не съм прочел или разбрал нещо правилно. Просто ме интересуват основтие отлики м/у двата джипа, а не дали Pajeroto е най-добро или най-лошо от изброените. Това е ясно Поздрави!

            Коментар


            • #36
              От: Предстои ми покупка на джип

              Ясно е, че паджерото е по-добре. Това никой не го отрича, дори ние - неразбиращите ))

              идеята е, при почти двойно по-ниската покупна цена в най-общия случай между двата, дали си заслужава в полза на Паджеро, ако НЯМАШ афинитет към 'хард' изпълнения (а само леки разходки по тая и оная полянка), в които явно SuperSelect е неотлъчим лидер.

              Коментар


              • #37
                От: Предстои ми покупка на джип

                Отговарям на колегата който е създал темата , защото няколко пъти е подчертал думата БЕНЗИН .
                ДА ПОМОГНЕМ НА НИКИ- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=102019
                0878 23 58 34- Радо

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X