Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камионче за категория "Б" има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Камионче за категория "Б" има ли?

    За разлика от другите марки, Ивеко правят от голямо към малко, т.е. от ТИР към лекотоварен бус.
    Всички останали производители вървят от лек автомобил към лекотоварен бус-камоин. Съответните изводи оставям на Вас.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • #17
      От: Камионче за категория "Б" има ли?

      Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
      Да качва спокойно две палета с камъни, да има хубав двигател с ниски, и да държи най вече на шофьори. Пежо боксер се предаде и се скърши точно зад кабината, хайде, то беше и 93г. Форд транзит бордови, както споменах е с 140 коня, и като му се качи юнак с тежък крак - става състезание с леките коли, а отделното е, че за сметка на скоростта, са му отрязали въртящия момент в ниските. От други по-нови бусове, нямам пряки впечатления, но бърз поглед ми показва, че това е тенденция - слаби ниски и повече коне, т.е. магистрално каране. А по-стар бус, особенно бордови, гаранция ще е изтормозен доста.

      Та затова, що-годе нов 5-6 годишен, здрава рама, двойна гума и неразпилен двигател???
      Ще огледам за ивеко, какво имат в този диапазон.
      На каквото и да се качи юнак с тежък крак-няма спасение. Превъзпитай си "юнаците".Мерки , с напредването на технологиите.Има начини.Но евтината кия .....за камъните ти е най-голямото зло.Нито търпи "юнаци" , нито товар.То за това и е такава и цената.-дал Господ.

      П.П. Не ти ли тежи ако пробега на буса ти е (пример) 3000 км. месечно (цитирам нарочно нисък пробег) , от тежкия крак на "юнака"..смятай ги 2/100 (разлика в горивото) и ще видиш че мерките си заслужават.
      „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

      Коментар


      • #18
        От: Камионче за категория "Б" има ли?

        Абсолютно съгласен, редовно се кара Транзит 2.4 бус с предно.

        При нормално каране с 90-100 до Варна, разходът е 7.5л
        При 120 вече около 10
        Над 120 отива на повече. Превъзпитаване е сложна и относителна работа в малка фирма, винаги има компромис.
        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

        Коментар


        • #19
          От: Камионче за категория "Б" има ли?

          Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
          Абсолютно съгласен, редовно се кара Транзит 2.4 бус с предно.

          При нормално каране с 90-100 до Варна, разходът е 7.5л
          При 120 вече около 10
          Над 120 отива на повече. Превъзпитаване е сложна и относителна работа в малка фирма, винаги има компромис.
          Ето първата грешка.Няма компромис , има правила.Няма значение дали е малка или голяма фирмата.А като сепочне с компромисите и....Знаеш резултата предполагам.
          „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

          Коментар


          • #20
            От: Камионче за категория "Б" има ли?

            Ивеко-3510....мощен двигател,камионска рама,тросиони отпред,отзад мега здрав диференциал,нисък разход на гориво-с 3500 кг.мрамор средна скорост 110 -10литра нафта,16 цолови гуми ....идиотоустойчив проверено!
            driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

            Коментар


            • #21
              От: Камионче за категория "Б" има ли?

              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
              Ивеко-3510....мощен двигател,камионска рама,тросиони отпред,отзад мега здрав диференциал,нисък разход на гориво-с 3500 кг.мрамор средна скорост 110 -10литра нафта,16 цолови гуми ....идиотоустойчив проверено!
              Леко преигра със средната скорост , товара и разхода...Ама ти е простено.
              Всъщност не е леко...направо си преигра
              Айде покажи ми Ивеко(каквото и да е то)натоварено с 3,5 тона , средната му скорост да е 110 км. и ако го докараш на разход 10/100 , да изминеш поне 100 км. с тия показатели и....аз залагам кабепчета и бира , колкото може да изядеш и изпиеш в разстояние на 1 месец.
              Последно редактирано от tiramisu; 01-10-11, 22:38.
              „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

              Коментар


              • #22
                От: Камионче за категория "Б" има ли?

                Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                За разлика от другите марки, Ивеко правят от голямо към малко, т.е. от ТИР към лекотоварен бус.
                Всички останали производители вървят от лек автомобил към лекотоварен бус-камоин. Съответните изводи оставям на Вас.
                И Митсубиши ли?Исузу и Ниссан и..............??????????????
                Последно редактирано от tanosliven; 02-10-11, 04:52.
                Grand Vitra ddis 2008
                SEAT Althea XL tsi 2010
                Mitsubishi Canter

                Коментар


                • #23
                  От: Камионче за категория "Б" има ли?

                  Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
                  Леко преигра със средната скорост , товара и разхода...Ама ти е простено.
                  Всъщност не е леко...направо си преигра
                  Айде покажи ми Ивеко(каквото и да е то)натоварено с 3,5 тона , средната му скорост да е 110 км. и ако го докараш на разход 10/100 , да изминеш поне 100 км. с тия показатели и....аз залагам кабепчета и бира , колкото може да изядеш и изпиеш в разстояние на 1 месец.


                  ОООО доста бира мога да излея в мен а и кебапчета ммммм....
                  Не веднъж е пробвано Сандански-Шумен.....
                  driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                  Коментар


                  • #24
                    От: Камионче за категория "Б" има ли?

                    Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                    Абсолютно съгласен, редовно се кара Транзит 2.4 бус с предно.

                    При нормално каране с 90-100 до Варна, разходът е 7.5л
                    При 120 вече около 10
                    Над 120 отива на повече. Превъзпитаване е сложна и относителна работа в малка фирма, винаги има компромис.
                    Превъзпитанието вече е нещо елементарно . Слагаш Джи пи ес и следиш през нета камиончето , в една от предните ми местоработи 1лев на километър ми беше глобата за превишаване на скоростта, а когато ти бръкнат в джоба се научаваш бързо

                    Коментар


                    • #25
                      От: Камионче за категория "Б" има ли?

                      Виждал съм га натоварен, обаче в Струмяни, преди тунела
                      Three witches watch three Swatch watches.
                      Which witch watch which Swatch watch?

                      Коментар


                      • #26
                        От: Камионче за категория "Б" има ли?

                        Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
                        ОООО доста бира мога да излея в мен а и кебапчета ммммм....
                        Не веднъж е пробвано Сандански-Шумен.....

                        Колега , средна скорост от 110км. с 3,5 тона товар няма как да постигнеш с това Ивеко.Сложи си ръка на сърцето.После ще коментираме разхода.
                        „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                        Коментар


                        • #27
                          От: Камионче за категория "Б" има ли?

                          Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
                          Колега , средна скорост от 110км. с 3,5 тона товар няма как да постигнеш с това Ивеко.Сложи си ръка на сърцето.После ще коментираме разхода.

                          Ти карал сли си точно такова Ивеко.......?
                          или си пишеш ей така......110км.на километраж от Ихтиман до Ст.Загора с 3800 кг.мрамор!
                          driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                          Коментар


                          • #28
                            От: Камионче за категория "Б" има ли?

                            Веднага подкрепям предложението за Ивекото.От 2007г. още не можем го счупи.А Гробаря със сигурност не ви лъже.Аз возих от Банско от ония обли камъни до Варна и ми изгори 65л. нафта.Около 2кубика бяха,не знам колко тежаха,но тази машина ми е спирала тока с възможностите си.И да - не съм карал с 80-90,на магистралата изпреварвах тия дето поддържат икономичния режим.

                            Коментар


                            • #29
                              От: Камионче за категория "Б" има ли?

                              Хора не знам как ги постигате тези разходи имахме такова служебна със шпригли и бризент не падаше под 11.5 12 на стоте и това без да прехвърляш 110 и имаше самосвална уредба са едно вдигане на уредбата беше 200 гр. дизел.
                              За всеки ден прекаран в риболов господ дава по два
                              0878 79 20 61 Борис

                              Коментар


                              • #30
                                От: Камионче за категория "Б" има ли?

                                Първоначално публикуван от tanosliven Преглед на мнение
                                И Митсубиши ли?Исузу и Ниссан и..............??????????????
                                Не казвам , че други марки нямат камиони, а че за да направят бус, Ивеко намляват пропорциите и / или ползват компоненти от камион, за да сглобят бус.
                                подаръци за мъже от FACOM
                                промоция на читави инструменти

                                и на хоби такива

                                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X