Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Камионче за категория "Б" има ли?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Камионче за категория "Б" има ли?

    Здравейте, разглеждам предложения на камиончета с обща маса до 3500т, за да могат да се карат с категория Б и .... освен КИА 2.2 не откривам такива?

    Не че КИАта не ме устройва, особенно моделът след 2006 и не е скъп, и е симпатичен, ама все си мисля, че трябва да има и други такива, едва ли, само КИА да прави това нещо.
    Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

  • #2
    От: Камионче за категория "Б" има ли?

    Ивеко , Пежо , Ситроен , Фиат , Мерцедес и тн. и тн. почти всички производители имат товарни автомобили до 3,5 тона .

    Коментар


    • #3
      От: Камионче за категория "Б" има ли?

      Първоначално публикуван от Rado__ Преглед на мнение
      Ивеко , Пежо , Ситроен , Фиат , Мерцедес и тн. и тн. почти всички производители имат товарни автомобили до 3,5 тона .
      Ясно е че има много товарни до 3,5тона.Но като се замисля няма много логика във въпроса му в тоя вид и най вероятно колегата пита за такива с двойна гума на задния мост.

      Коментар


      • #4
        От: Камионче за категория "Б" има ли?

        Дам, не съм се изразил правилно. Не ми се иска да е бордови БУС с двойна гума отзад. А нещо на по-солидна рама и с по-скопен двигател. Че примерно бордови форд с 140 к.с. двигател върви по магистралата със 150 без проблеми.
        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

        Коментар


        • #5
          От: Камионче за категория "Б" има ли?

          На мен Киата ми е много несериозна с различните си по размер предни и задни гуми , на двойна гума има Ивеко 35ца което е много сериозна машина . Ако наистина е въпрос за двойна и единична гума .

          Коментар


          • #6
            От: Камионче за категория "Б" има ли?

            Ако си над 1.80 в Киата ще откриеш какви невероятни пози е способно да заеме тялото ти.Също как коленете ти пречат на влана.Това е правено за корейци и никой с ръст над техния.
            Ивекото,което спомена Радо спокйно можеш да го претоварваш по български ( е без да се уливаш).
            "The two most important days in your life are the day you are born and the day you find out why."
            Mark Twain
            СтоЕнчA

            Коментар


            • #7
              От: Камионче за категория "Б" има ли?

              Аз имам Ивеко 3510 с 2800 тд.двигател и е много яко! производство 1998 г./по талон/но купувам части за модела след 2000 та година /внесен от Англия с обърнат на правилното място волан/Товаря го с каманаци по 3500-4000 кг.а на талона пише N1
              driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

              Коментар


              • #8
                От: Камионче за категория "Б" има ли?

                Първоначално публикуван от paksss Преглед на мнение
                Дам, не съм се изразил правилно. Не ми се иска да е бордови БУС с двойна гума отзад. А нещо на по-солидна рама и с по-скопен двигател. Че примерно бордови форд с 140 к.с. двигател върви по магистралата със 150 без проблеми.
                Кията е сама по себе си бордови бус...Няма как да намериш "камион" , да се кара с "В" и да не е производна на "бус".Ако кажеш за какво ти трябва превозното средство , малко повече подробности...предполагам ще намериш от колегите решение.

                П.П Кията......при отворени врати...сложиха и отзад 710 кг. на пале с мотокар.Не можаха да се затворят вратите след това.. докато мотокара не повдигна тежестта и шофьора не се качи и затвори вратата. После мотокариста пусна тежестта обратно.Това е за Кия произведена 2008 год. , беше още в гаранция.
                Последно редактирано от tiramisu; 01-10-11, 20:00.
                „Дори водата придобива лош вкус, щом се взема по рецепта.“

                Коментар


                • #9
                  От: Камионче за категория "Б" има ли?

                  Да качва спокойно две палета с камъни, да има хубав двигател с ниски, и да държи най вече на шофьори. Пежо боксер се предаде и се скърши точно зад кабината, хайде, то беше и 93г. Форд транзит бордови, както споменах е с 140 коня, и като му се качи юнак с тежък крак - става състезание с леките коли, а отделното е, че за сметка на скоростта, са му отрязали въртящия момент в ниските. От други по-нови бусове, нямам пряки впечатления, но бърз поглед ми показва, че това е тенденция - слаби ниски и повече коне, т.е. магистрално каране. А по-стар бус, особенно бордови, гаранция ще е изтормозен доста.

                  Та затова, що-годе нов 5-6 годишен, здрава рама, двойна гума и неразпилен двигател???
                  Ще огледам за ивеко, какво имат в този диапазон.
                  Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                  Коментар


                  • #10
                    От: Камионче за категория "Б" има ли?

                    Имам Митсубиши Кантер 95г -2.5 атмосферен двигател-редовно го товаря с по 3 тона товар и нагоре ,за малките камиончета - Кантер и Тйота.
                    Grand Vitra ddis 2008
                    SEAT Althea XL tsi 2010
                    Mitsubishi Canter

                    Коментар


                    • #11
                      От: Камионче за категория "Б" има ли?

                      това, което искаш е потенциален опит за убийство, защото като сложиш двоен на предвидения товар, ТОВА НЯМА СПИРАНЕ, ако (недай си Боже) се наложи...
                      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                      Коментар


                      • #12
                        От: Камионче за категория "Б" има ли?

                        Първоначално публикуван от tiramisu Преглед на мнение
                        П.П Кията......при отворени врати...сложиха и отзад 710 кг. на пале с мотокар.Не можаха да се затворят вратите след това.. докато мотокара не повдигна тежестта и шофьора не се качи и затвори вратата. После мотокариста пусна тежестта обратно.Това е за Кия произведена 2008 год. , беше още в гаранция.
                        Това ми изглежда несериозно с 710кг наистина. Аз 800кг си ги товаря в баничарка и нямам проблеми.
                        Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                        Коментар


                        • #13
                          От: Камионче за категория "Б" има ли?

                          Първоначално публикуван от Тедо /LJ73/ Преглед на мнение
                          това, което искаш е потенциален опит за убийство, защото като сложиш двоен на предвидения товар, ТОВА НЯМА СПИРАНЕ, ако (недай си Боже) се наложи...
                          Не е двоен Тедо, а просто ако е 1.5т по спецификация, да може да си ги търкаля тези 1.5т и реално, а не само по книга. И да спира при това, и да тръгва също така.
                          Затова съм и написал, камионче, а не бус. Бусове бол.
                          Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                          Коментар


                          • #14
                            От: Камионче за категория "Б" има ли?

                            Аз имам 2 броя Форд Ф-150, и двата носят над 1 тон (пробвано) и са 6-местни. Нооо, горят 18-20 литра газ

                            Коментар


                            • #15
                              От: Камионче за категория "Б" има ли?

                              Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                              Аз имам 2 броя Форд Ф-150, и двата носят над 1 тон (пробвано) и са 6-местни. Нооо, горят 18-20 литра газ


                              Представям си гледката, служебна кола ф-150 с един тон отзад по магистралата.
                              Формула1 ряпа ще яде, направо.
                              Павел Викторов - 0 осем 7817878 три

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X