Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моля за вашето компетентно мнение

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моля за вашето компетентно мнение

    Изкам да си купя семеен джип,с който на лов няма да ходя.Разполагам с 18000лв.Препоръчаха ми Гранд Чероки 2.7crdi -2003г.Moля за вашето мнение като специалисти.Вие сте най-добрите!

  • #2
    От: Моля за вашето компетентно мнение

    Първоначално публикуван от Totiis Преглед на мнение
    Изкам да си купя семеен джип,с който на лов няма да ходя.Разполагам с 18000лв.Препоръчаха ми Гранд Чероки 2.7crdi -2003г.Moля за вашето мнение като специалисти.Вие сте най-добрите!
    За тия пари варианти много,почети малко тук в раздела,информация бол,сведи предпачитанията си до няколко марки или модела.Тогава задаи конкретни въпроси,все ще се намери кой да ти отговори.Успех!

    Коментар


    • #3
      От: Моля за вашето компетентно мнение

      Първоначално публикуван от weezy Преглед на мнение
      За тия пари варианти много,почети малко тук в раздела,информация бол,сведи предпачитанията си до няколко марки или модела.Тогава задаи конкретни въпроси,все ще се намери кой да ти отговори.Успех!
      Мерси колега,имах напредвид Гранд Чероки 2.7crdi -2003г,ако някой има сведения за него може да сподели ,ще сам му благодарен

      Коментар


      • #4
        От: Моля за вашето компетентно мнение

        Пиши 2.7 CRD и чети,има инфо колкото искаш.

        Страда от кофти нафта и хвьрля дюзи,бяха по 800 кинта бройката,сега са паднали и под 450.Скорости на Мерцедес,лесни и прости за подрьжка,диагностика и ремонт евентуално.
        TOYOTA SEQUOIA ‘11
        W140 S420 '99

        Коментар


        • #5
          От: Моля за вашето компетентно мнение

          А непременно ли държите Jeep-а да е Grand Cherokee? Вероятно защото аз карам такъв, но дали не сте се замислял за нещо такова?


          Според мен Cherokee - Liberti 2.8CRD идеално пасва на вашето изискване за "семеен джип". Сравнително компактен размер, но не и малък. Доста добра динамика, ускорение и възможност да поддържа високи скорости на автомагистрала /има и круиз контрол даже./ Добро обзавеждане на салона, автоматична скоростна кутия,климатик, приличен комфорт. В същото време с раздатка NV 242 е full time и може да се кара в режим 4 WD full time на всякакъв терен - сняг, кал, пясък, както и на асфалт, утъпкана суха настилка и т.н. Има и доста добри възможности извън пътя - понижаваща предавка в раздатката 4x4 Lo /бавни/ с блокиращ се междуосев диференциал, както и LSD в задния диференциал. Попрочетете из форума и ще намерите информация, както и в руския форум също. А даже и един колега, тук от форума, продава /според мен/ доста добро Liberty, което може би си струва да видите. Успех!
          Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
          First impression is not always true. Get inspired.
          Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
          Reading is sooo boring, unlike writing!

          Коментар


          • #6
            От: Моля за вашето компетентно мнение

            Благодаря колега,след тези негативни обяснения за Гранда-2.7 cdri не ми остава нищо друго ,освен да се пренасоча към друг модел.Изкам да го карам поне 3-4 год.Живея далеч от България в страна в която колите са много скъпи сравнение с цените в БГ.

            Коментар


            • #7
              От: Моля за вашето компетентно мнение

              Първоначално публикуван от Totiis Преглед на мнение
              Благодаря колега,след тези негативни обяснения за Гранда-2.7 cdri не ми остава нищо друго ,освен да се пренасоча към друг модел. .
              Модела е верния,но се пренасочи към друг двигател.Нещо като бензин 4.0 или 4.7

              Коментар


              • #8
                От: Моля за вашето компетентно мнение

                gangstarr-Модела е верния,но се пренасочи към друг двигател.Нещо като бензин 4.0 или 4.7
                Това при положение, че търси Jeep с бензинов двигател. Ако търси дизел, то според мен 2.8CRD е много добро решение. Съвременен common rail дизел, с по четири клапана на цилиндър, турбокомпресор с вакумно управление /сравнително малко натоварен и не особено претенциозен, за разлика от по-новите с променлива геометрия/. Мощност - 150 к.с. при 3800 об/мин, въртящ момент - 360 Nm при 1800-2600 об/мин. Лесно се подава на чиптунинг и става над 180 к.с. и над 400Nm. За разлика от старите 2.5 TDI на VM, тези от новото поколение common rail дизели са доста здрави, безпроблемни и работят перфектно повече от 200 000 км. Нямат проблеми с охлаждането при високи температури през лятото /с цяла глава са/, поддържат нормална работна температура дори и при сериозни натоварвания, продължителни стръмни изкачвания и с включен климатик. Също така нямат проблеми при движение продължително време, с висока скорост /130, 140, 150 км/ч/ по магистрала. Зимата, при ниски температури този мотор загрява доста по-бързо /4 - 5 мин/, за разлика от предишния ми дизелов автомобил /пак common rail/. Има допълнителен виско подгревател в малкия кръг на мотора, който се включва от ECU-то, посредством електромагнитен съединител и се задвижва от ремъка за аксесоарите. За пробег от повече от 200 000 км няма никаква разлика в паленето, дори и при ниски температури, както и в работата на мотора, в сравнение със същия двигател на 70 000 км. Няма разход на масло и от смяна до смяна не се налага доливане /маслото е 5W30 или 5W40/. Та, вече повече от две години карам Jeep с такъв двигател и смятам този дизел за доста подходящ, като избор. Поздрави!
                Последно редактирано от Алекс Маринов; 16-10-10, 16:07.
                Jeep Cherokee - Liberty 2.8 CRD
                First impression is not always true. Get inspired.
                Qualis vir, talis et oratio. (Какъвто човекът, такава и речта му.)Seneca
                Reading is sooo boring, unlike writing!

                Коментар


                • #9
                  От: Моля за вашето компетентно мнение

                  Първоначално публикуван от Totiis Преглед на мнение
                  Изкам да си купя семеен джип,с който на лов няма да ходя.Разполагам с 18000лв.Препоръчаха ми Гранд Чероки 2.7crdi -2003г.Moля за вашето мнение като специалисти.Вие сте най-добрите!
                  Колега, случайно видях темата.Мой приятел си продава ML270 CDI 2003 перфектен с всички екстри.Поддържан и сменени всички консумативи.По-принцип, джипа не е пуснат никъде за продаване и той му иска повече от това дето си приготвил, но мисля че можете да се споразумеете.....
                  Ако имаш интерес-0888794435, Кирил.
                  0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
                  Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
                  Суперскан България www.decbg.com
                  Машинно почистване на DPF/FAP филтър

                  Коментар


                  • #10
                    От: Моля за вашето компетентно мнение

                    Първоначално публикуван от Totiis Преглед на мнение
                    Благодаря колега,след тези негативни обяснения за Гранда-2.7 cdri не ми остава нищо друго ,освен да се пренасоча към друг модел.Изкам да го карам поне 3-4 год.Живея далеч от България в страна в която колите са много скъпи сравнение с цените в БГ.
                    А качеството на нафтата как е защото главно това ги тормози тия модели?
                    TOYOTA SEQUOIA ‘11
                    W140 S420 '99

                    Коментар


                    • #11
                      От: Моля за вашето компетентно мнение

                      Качеството на нафтата е перфектно.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Моля за вашето компетентно мнение

                        Първоначално публикуван от kiki.t Преглед на мнение
                        Колега, случайно видях темата.Мой приятел си продава ML270 CDI 2003 перфектен с всички екстри.Поддържан и сменени всички консумативи.По-принцип, джипа не е пуснат никъде за продаване и той му иска повече от това дето си приготвил, но мисля че можете да се споразумеете.....
                        Ако имаш интерес-0888794435, Кирил.
                        Благодаря колега ще му званна.........

                        Коментар


                        • #13
                          От: Моля за вашето компетентно мнение

                          Първоначално публикуван от Totiis Преглед на мнение
                          Благодаря колега ще му званна.........
                          Звънни и на 0888 23 70 78 за това:
                          http://www.offroad-bulgaria.com/show...70#post1274970
                          edoors.bg- Джаджи за врати и врати

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X