Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ 469 Разход на гориво ?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Голям разход на газ

    Първоначално публикуван от Sasho74 Преглед на мнение
    Провери си въздушния филтър. Ако е маслен го измий хубаво с бензин, остави го да изсъхне и налей масло колкото е необходимо но не повече. А най-добре го замени с такъв който е със заменяем хартиен елемент. Ако не е от филтъра е от регулировка. Как е вкарана газта? С плочка или щуцери? Успех
    Ще повторя тази операция въпреки,че филтъра е мит и зареден по изискванията.Ако си слагал хартиен филтър дай малко пояснения.Струва ми се,че трябва толямо пригаждане.От какъв автомобил става корпуса за такъв филтър,който да се побере на мястото което имам.Газта е вкарана със щуцери.

    Коментар


    • #47
      До: Голям разход на газ

      Първоначално публикуван от Кити Преглед на мнение
      Ще повторя тази операция въпреки,че филтъра е мит и зареден по изискванията.Ако си слагал хартиен филтър дай малко пояснения.Струва ми се,че трябва толямо пригаждане.От какъв автомобил става корпуса за такъв филтър,който да се побере на мястото което имам.Газта е вкарана със щуцери.
      Виж тук:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=40038 и тук:http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...E8%EB%F2%FA%F0
      Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

      Коментар


      • #48
        До: Голям разход на газ

        При теб техния вариант с газелова кутия може и да не стане защото може да упира в капака.Потърси кутия от по новия модел и нищо няма да преправяш.
        Луд умора нема,само се поти!!!

        Коментар


        • #49
          До: Голям разход на газ

          на много хора,включително и на Цветан,въздушния филтър е от Лада,по-лесно се регулира.

          Коментар


          • #50
            До: Голям разход на газ

            Първоначално публикуван от Tsvetan Преглед на мнение
            При теб техния вариант с газелова кутия може и да не стане защото може да упира в капака.Потърси кутия от по новия модел и нищо няма да преправяш.
            Има мнения и на други колеги ,че от Газела тялото не може да се побере под капака на буханката.Като споменаваш "по новия модел" за УАЗ ли става дума и по точно за кой модел.Колегата след теб във форума споменава,че твоя автомобил има кутия от Лада.Доволен ли си от такъв вариант?Преправя ли се нещо на лададжийската кутия?

            Коментар


            • #51
              До: Голям разход на газ

              Да за Уаз говоря.От тия по новите фургони има такива не с маслен филтър.

              Еми доволен съм.Преправя се иначе.Аз го правих като сложих една тръба с болт за да се стегне кум карбуратора.Вариантите са много.Зависи как погледнеш нещата.
              Луд умора нема,само се поти!!!

              Коментар


              • #52
                Разход на газ - Как ви се струва това?

                Колеги кажете според вас как ви се струва това,

                джип УАЗ 21 - 40 километра в гората с предно постояно включено и много рядко 3-та скорост съм включвал изгоря около 15 литра газ...
                Последно редактирано от Pursie; 09-08-09, 21:10. Причина: Правопис
                [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

                Коментар


                • #53
                  До: как ви се струвса това

                  Ми то в гората се мери на час... според мен си е съвсем нормално.
                  Най обичам да ми обясняват как няма да стане!

                  Коментар


                  • #54
                    До: Разход на газ - Как ви се струва това?

                    Първоначално публикуван от grahovski666 Преглед на мнение
                    УАЗ 21
                    Извинявам се за невежеството си, ама какъв е този модел на УАЗ-а?
                    Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                    Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                    Коментар


                    • #55
                      До: Разход на газ - Как ви се струва това?

                      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                      Извинявам се за невежеството си, ама какъв е този модел на УАЗ-а?

                      УАЗ с 2100 кубика двигател....
                      [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

                      Коментар


                      • #56
                        До: Разход на газ - Как ви се струва това?

                        Аха... Афтермаркет?
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • #57
                          До: Разход на газ - Как ви се струва това?

                          Първоначално публикуван от grahovski666 Преглед на мнение
                          УАЗ с 2100 кубика двигател....
                          А бе я дай една снимка на този 2100 кубиков мотор да го видиме.


                          Разхода може и да е нормален, може и да не е, то горите са много различни, едни са стръмни други равни, аз обикновенно не намирам къде да сложа трета в гората.
                          Моя разход е 30/100 по равно и стръмно.
                          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                          Коментар


                          • #58
                            До: Разход на газ - Как ви се струва това?

                            Първоначално публикуван от grahovski666 Преглед на мнение
                            джип УАЗ 21
                            Е сега ако ми кажеш, че имаш и Волга 469Б те признавам за конструктор на новия век!

                            Във форума има достатъчно информация за всичко относно тези машини.
                            Четете малко, интересувайте се ... Преди да пишете такива глупости като... и да спамите форума

                            "УАЗ 21" и "2100сс двигател" на УАЗ! Такъв не съществува!


                            По темата:

                            Разходът ти е перфектен!

                            Коментар


                            • #59
                              До: Уаз 469 Разход на гориво ?

                              Оставете човека на мира,много добре знаете че има предвид -21-мотор,както битува мнението в народа.Колега,ако си го карал на бавни през повечето време и ли терена е много лош,е нормално,ако не е с особенна трудност е много.Зависи от много фактори,ако е поиздухал,мотора,празен ли е или пълен и тн.и тн.

                              Коментар


                              • #60
                                До: Уаз 469 Разход на гориво ?

                                Успокоите се волга нямам джипа си е с оригиналния двигател
                                а въпроса за планината каква е имаше няколко отсечки по прави ама не са с километри не се притесняваите и там сам слагал трета, а имаше и места мн лоши зад мен имаше една нива в сащия коловоз по сащия начин влезе и се наложи да я драпнем малко...
                                [SIZE=5][FONT=Comic Sans MS] UAZ 469 for off-road[/FONT][/SIZE]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X