Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Има ли смисъл от дизеловия УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Да, само да не е Андория, че като чуя за полска техника ми се изправя косата. Патил съм и от електроника, и от великите Йелч, които изкараха всичко няколко години, и не само от времето на Солидарност ...

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от Стефан
      Да, само да не е Андория, че като чуя за полска техника ми се изправя косата. Патил съм и от електроника, и от великите Йелч, които изкараха всичко няколко години, и не само от времето на Солидарност ...
      И аз се сещам за няколко Полски придобивки:
      Касетофон Унитра - стерео!!!

      сега имаме пералня Полар - кварталния техник вече се чувства у нас като у дома си

      тия братушки толкова ли не могат да си поръчат от Корея или Турция някакви двигатели - то е ясно, че за Русия не толкова, но УАЗ има потенциални пазари из третия свят /например БГ /, където се търси дизел!
      помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

      Коментар


      • #18
        Бе, май не може. Нали и ЗМЗ е техен. Почнат ли да купуват - край пък с тоя завод.
        Имало е тия дни някво съвещание с доставчиците, трескали с юмруци по масите, показвали - прибирали некви кинти ... Ще видим. Така или иначе нещо трябва да направят.

        Коментар

        Активност за темата

        Свий

        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

        Зареждам...
        X