Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗов мост на Витара?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: УАЗов мост на Витара?

    При нас има няколко Витари с цял преден мост и проблем няма,даже се представят много добре.

    Коментар


    • #47
      До: УАЗов мост на Витара?

      уазковите мостове с каква дебелина са на ръкавите?
      до колкото виждам двата ръкава се събират тоест моста е на две части и се питам това нещо как не се огъва интересно ми е дали тези мостове са недежни?
      поздрави

      Коментар


      • #48
        До: УАЗов мост на Витара?

        Не знам ,някой някъде да е счупил на две Уазков мост.За здравина гарантирам.

        Коментар


        • #49
          До: УАЗов мост на Витара?

          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
          Не знам ,някой някъде да е счупил на две Уазков мост.За здравина гарантирам.
          Аз знам
          Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
          Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

          Коментар


          • #50
            До: УАЗов мост на Витара?

            Е витара всее пак няма да скача за да го строши.Според мен ако се подсили моста няма да има проблеми.Но конструкцията става много тежка вече
            Ние наричаме път мястото, през което възнамеряваме да преминем
            Suzuki Vitara 1.6 8v Turbo 35x13.5x15

            Коментар


            • #51
              До: УАЗов мост на Витара?

              Има една състезателна Гранд Витара от Варна с Ужаскови мостове всички я знаят която на всяко състезание чупеше поне единият мост докато не мина на Патрулски и си реши проблемите така че има челен опит в тези експерименти
              Последно редактирано от ЦОНКО; 30-12-09, 11:49.
              [FONT=Comic Sans MS]
              [/FONT]

              Коментар


              • #52
                До: УАЗов мост на Витара?

                Първоначално публикуван от ЦОНКО Преглед на мнение
                Имаше една състезателна Гранд Витара от Варна с Ужаскови мостове всички я знаят която на всяко състезание чупеше поне единият мост докато не мина на Патрулски и си реши проблемите така че има челен опит в тези експерименти
                Какво им се е чупело, диференциал, полуоски, ръкавите?
                "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                Коментар


                • #53
                  До: УАЗов мост на Витара?

                  Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                  Какво им се е чупело, диференциал, полуоски, ръкавите?
                  За ръкавите не знам ще го питам ,но всичко друго по отделно по няколко пъти.
                  [FONT=Comic Sans MS]
                  [/FONT]

                  Коментар


                  • #54
                    До: УАЗов мост на Витара?

                    Първоначално публикуван от CZ 350 Преглед на мнение
                    Е витара всее пак няма да скача за да го строши.Според мен ако се подсили моста няма да има проблеми.Но конструкцията става много тежка вече
                    Да бе:
                    Прикачени файлове
                    Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

                    Коментар


                    • #55
                      До: УАЗов мост на Витара?

                      Първоначално публикуван от Злой Преглед на мнение
                      Аз знам
                      Какво знаеш?
                      Давай с факти и разяснения, че иначе мнението ти е спам.

                      Коментар


                      • #56
                        До: УАЗов мост на Витара?

                        Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                        Какво знаеш?
                        Давай с факти и разяснения, че иначе мнението ти е спам.
                        Минала година на пистата в Дълбок дол. След финала на състезание. Едни момци от Троянската агитка са решили да направят няколко обиколки из трасето с джипките си. Краси с УАЗ-ката направил много зрелищен скок точно пред официалната площадка. Отлепи УАЗа на половин метър от земята. И до там..... Дифа на две, счупил си ръкава.... Снимки е можах да открия. Знам че ги има, ама не мога да се сетя в коя от темите.....
                        Ни шакл, ни, тем более веревоньки, рваться не должны!!! Все должно быть настолько прочно чтобы отрывало мосты!
                        Ει ςεγα ςι εδα μαματα ςαβςεμ

                        Коментар


                        • #57
                          До: УАЗов мост на Витара?

                          Първоначално публикуван от Жоро Донечки Преглед на мнение
                          Какво знаеш?
                          Давай с факти и разяснения, че иначе мнението ти е спам.
                          Изключението потвърждава правилото.
                          Факта, че говориме за един единичен случай е показателен, то това желязо е най-здравото нещо в джипа. Няма нещо което да не може да се счупи.
                          Чупели се диференциалите на УАЗ, еми те са на по 30 години работели в някое ТКЗС без никаква подръжка, неслучили на собственик и след като е дошла демокрацията, пак цяло чудо е, че още се въртят.
                          Тези мостове носят УАЗа с два кубика дърва навсякъде без проблем и.......масло...... та какво остава за витарчето и хубаво масло.
                          "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                          Коментар


                          • #58
                            До: УАЗов мост на Витара?

                            Това вече е нещо друго

                            УАЗа като цяло не е проектиран за автокрос и рали.
                            От там нищо по него не е предвидено да може да понася големи скоци. Под големи имам предвид наистина големи, по няколко метра.
                            От 50 сантиметрово тупване няма да може нищо по него да се счупи.

                            За машина, която да може да понася големи скоци, най-важното е окачването. Прилични ходове и добра работа на амортисьора.
                            Доброто окачване разтоварва в пъти натоварването на шасито и мостовете при скачане и приземяване.

                            Освен всичко, съм сигурен, че УАЗ с подходящо окачване, ще може да поема доста добри скоци.

                            А ако го използвате по предназначение, като високопроходим автомобил(защото скоци може и с лека кола 4х2 да се правят) вероятността да разцепите мост(ръкавите) е нищожна.

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X