Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ в Bri4ka.com

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • УАЗ в Bri4ka.com

    https://youtu.be/WHeo4gGQoP0

    Баси хвалебствията! Руснаците са започнали да правят нещо свястно? Надали, ама кой знае...

  • #2
    Ако не беше картината, щях да се закълна, че слушам как Гагича говори за Хемито - мноу здраво, мноу върви, преди модернизациите мноу здраво, след тях още по-здраво, частите мноу евтини.
    На 3-4 чифта предни накладки, можем да погледнем задните
    Иначе за цените на частите няма лъжа, ама с реклмата се оляха, те повече от хадото го похвалиха

    Коментар


    • #3
      Единственото смислено нещо са дисковите спирачки и синхронизираната 5ст. СК. Всичко друго е язва в бойни условия.

      Коментар


      • #4
        Мнда, нормалните мостове са направо хемороид в бойни условия, не е ли да свалиш моста, да го разцепиш на две, да го обслужиш и регулираш с една ръка, докато в другата държиш автомата в никакъв бой не си бил.

        Коментар


        • Владо М
          Владо М коментира
          Редактиране на коментар
          Използвах метафора, а никой не ремонтира мост в бойни условия-просто продължаваш със здравия до базата. Там, ако си табиетлия, те чака цял мост, който слагаш. При цени от 200лв. даже се чудя защо съм си играл с корона и пиньон вируса на тези мостове.

      • #5
        Не е толкова зле новата УАЗ-ка. Колко не се чупи нямам идея, но усещането като да си на мисия в Хондурас е изчезнало напълно.
        Съботата ми вървеше добре докато не осъзнах, че е понеделник.

        Коментар


        • Владо М
          Владо М коментира
          Редактиране на коментар
          Да, прав си с тези евтини пластмаси все едно си в Дачия. Романтика я няма. Както казва водещият - "Да погледнеш към скоростния лост и да видиш пътя..."...

        • Kirilpm
          Kirilpm коментира
          Редактиране на коментар
          Турците имат една поговорка, преведена на български гласи: За толкова пари, толкова боя.

      • #6
        ....аз издържах до 4-тата минута полюциите на водещия. Буламач с бъркальоч (цензурно казано)
        0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

        Коментар


        • Kirilpm
          Kirilpm коментира
          Редактиране на коментар
          И спря клипа без да чуеш новостите за най-новото Хадо??

        • дядо владо
          дядо владо коментира
          Редактиране на коментар
          Да , не издържах на речника като на таксиджия от "Факултето" така и на "знанията" на туниХ специалиста- "слагаш амортисьор да пасне по дължина"

        • santaclash
          santaclash коментира
          Редактиране на коментар
          А...водещия на тия ревюта е уникален.

      • #7
        Аз като цяло не харесвам Филип, защото нещо не му идва отвътре и докато в началото правеше нещата от свой интерес сега се води от чужди интереси.
        Тея хубавци с уазките пък бяха скоро отразявани от Dizzyriders.
        Hyundai TERRACAN J3 2,9 CRDI 200HP 2" lifted on 31" Cooper Discoverer AT3 4s
        Ford Fiesta 1.4 Tdci

        Коментар


        • #8
          Първоначално публикуван от дядо владо Преглед на мнение
          ....аз издържах до 4-тата минута полюциите на водещия. Буламач с бъркальоч (цензурно казано)
          Аз го гледах до края...
          Мноооого мъка има по този свят колеги!

          Даже най-накрая като се появи евразийския фен, поплаках няколко минути.
          Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

          Коментар


          • #9
            Първоначално публикуван от rusev Преглед на мнение

            Аз го гледах до края...
            Определено имаш корав характер. Аз издържах до "казьола".
            Със съдържащи ламелен или сферичен графит над 2,14% не разговарям.

            Коментар

            Активност за темата

            Свий

            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

            Зареждам...
            X