Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сивият УАЗ.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Сивият УАЗ.

    Първоначално публикуван от magician Преглед на мнение
    Не те познавам лично, но от прочетеното съэс сигурност си ГОЛЯМ човек!
    Много ГОЛЯМ.
    Със здраве да си я караш.
    Където Бирата, Там и Аз...

    Коментар


    • #62
      До: Сивият УАЗ.

      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
      пиеше ни се
      Да,да,да!!!Много!!
      יעבור
      «И това ще мине»

      Коментар


      • #63
        До: Сивият УАЗ.

        Странно е че никой не се напи здраво. А много нещо се изпи. Адреналинът беше доста висок.
        "...колко ли скучен ми би бил живота без мотоциклета и без прекрасното, истинско усещане за Пътя..." - Бат Димо - R.I.P.

        Коментар


        • #64
          До: Сивият УАЗ.

          Първоначално публикуван от Джамбазов Преглед на мнение
          Странно е че никой не се напи здраво. А много нещо се изпи. Адреналинът беше доста висок.
          А и професионализмът.Виж в кръчмата кави тренировки се правят.Сека вечер се тренира за подобни мероприятия
          Където Бирата, Там и Аз...

          Коментар


          • #65
            До: Сивият УАЗ.

            Тъй де, заверата и шоуто бяха професионални, защо пиенето да е любителско?
            Знаех че трябва да кажа не, така не се прави. И не можех, и се опитвах, и не можах. Понеже се държахте както се държахте. Не помня от кога не бях виждал хора да се радват наистина. Сигурно ще свикна, но никога вече няма да съм предишния. Обикновено такива неща се казват в нещастие, а тука такова чудо ...
            В някви среди между другото си подаряват лексуси и бентлита, но съм сигурен че не изпитват и капка от това, което аз.

            Коментар


            • #66
              До: Сивият УАЗ.

              Стефане, можеш да кажеш НЕ, дори на онази кака от диска, който висеше в УАЗ-а, но на приятелите си, голяма част от които бяха на поляната, няма как...
              Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
              Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

              Коментар


              • #67
                До: Сивият УАЗ.

                Стефане, Стефанеее, Стефане! Честито и със здраве да си я караш дъъълги години!

                Коментар


                • #68
                  До: Сивият УАЗ.

                  Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                  ... В някви среди между другото си подаряват лексуси и бентлита, но съм сигурен че не изпитват и капка от това, което аз.
                  Пак в десетката! Защото мисля, че всеки от нас би казал същото.

                  Още веднъж честито!
                  Искам България чиста!

                  Коментар


                  • #69
                    До: Сивият УАЗ.

                    Първо ЧЕСТИТО! Ти го заслужаваш!

                    Думи нямам! Завиждам адски много, че не се познавам с ВАС - Хората с Големите сърца!!!

                    Не може ума да ми го побере! .... "Форум купува кола на колега!" Просто.... незнам, незнам! Хваля се на който видя... "[23:45:57] Чичо Манчо каза: tezi ot OffRoad-a sa UNIKALNI HORA! S ISTINSKI SURCA" ... Постоянно пращам теми да четат, какво се случва тук!
                    Наистина се гордея с този Форум! Прекланям се пред всички Колеги и Колежки за тази МЕГА Изненада. Тази МЕГА Идея!

                    Още веднъж - Благодаря Ви, че Ви има!

                    Лека вечер.

                    Коментар


                    • #70
                      До: Сивият УАЗ.

                      Съжалявам само за едно ......
                      Нямах никаква възможност да присъствам на ..... поляната - поне! .

                      А другото ... Стефан си го знае
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • #71
                        До: Сивият УАЗ.

                        И аз много се радвам за Стефан! И съжалявам само ,че не съм взел участие или поне присъствие. Много безаварийни километри!

                        Коментар


                        • #72
                          До: Сивият УАЗ.

                          Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                          Тъй де, заверата и шоуто бяха професионални, защо пиенето да е любителско?
                          Знаех че трябва да кажа не, така не се прави. И не можех, и се опитвах, и не можах. Понеже се държахте както се държахте. Не помня от кога не бях виждал хора да се радват наистина. Сигурно ще свикна, но никога вече няма да съм предишния. Обикновено такива неща се казват в нещастие, а тука такова чудо ...
                          В някви среди между другото си подаряват лексуси и бентлита, но съм сигурен че не изпитват и капка от това, което аз.
                          Ами как да кажеш НЕ на хора,които те обичат...

                          Коментар


                          • #73
                            До: Сивият УАЗ.

                            Първоначално публикуван от дядо владо
                            ...да се състави нов глагол "УАЗикам се"
                            Първоначално публикуван от Джамбазов
                            Абе вие що се УАЗикате със човека бре алооо
                            Aaa..
                            Бан-метод с който модераторите налагат на останалите своя начин на мислене.
                            Към модераторите-А изтрийте го сега.
                            Суратя утрепа и тоя форум. Жалко. Сбогом Приятели. Вальо. О888 557Ч7Ч

                            Коментар


                            • #74
                              До: Сивият УАЗ.

                              Стефане, честито и тук от мен. Да си я караш със здраве и много, ама много да те радва. До нови срещи ... този път в калта
                              RB Patrol Team

                              Коментар


                              • #75
                                До: Сивият УАЗ.

                                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                                Честито,на Стефан и го чакаме на разходките с нас.

                                Честито и от мен.

                                Подркепям менението на Румен. Рила те зове.Има много подходящи местенца за редукторните мостове
                                Луд умора нема,само се поти!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 0 потребители онлайн. 0 потребители и 0 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X