Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Регулиране геометрията на Уаз Хънтър

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    До: Регулиране геометрията на Уаз Хънтър

    Едното от нещата, които решават тези проблеми е смяната на сервото с такова на ZF . Аз съм с такова от две години и нямам проблеми. Става дума за серво пак руско производство, но направено под марката ZF.
    Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
    NULLA TENACI INVIA EST VIA

    Коментар


    • #17
      До: Регулиране геометрията на Уаз Хънтър

      Не ти трябва оригинален маркуч за високото налягане. Направи си нормален промишлен с накрайниците от гръмналия.
      Щатната хидравлика е много мощна и без обратна връзка. Затова волана ти е празен и не усещаш нищо. Или ще свикнеш, или го смени с каквото каза Пърси.
      Колата може да се люлее от меки гуми, от изпуснали амортисьори. Лесното влизане в завой и неизлизането от него идват от ъгъла на Кастор, който на УАЗовете е много малък - 1-4 градуса. Тука идваш до тунинга на Моралес. Ако караш динамично градски, може да стигнеш и до два амортисьора отпред. По-твърди от щатните. И в крайна сметка до увеличаване на кастора. Това е ъгълът между строителната вертикала на предния мост, и оста, около която завива колелото. Тя е килната малко назад. Трябва да е повече. Прочети статията на Моралес, питай каквото не си разбрал, че там има малко термини и шофьорски жаргон.

      Коментар


      • #18
        До: Регулиране геометрията на Уаз Хънтър

        Миналта неделя след много проблеми и смяна на много маркучи горката ми Уаз-ка почна да се движи.

        Оправихме хидравликата и доста се подобриха нещата, а покрай хидравликата и съединителя (една тръба се е търкала в скоростната кутия и се спука).

        Днес го закарах в сервиза на Голди, да му оправят и окачването.

        Проблема е че ме сърбят вече ръцете да го пробвам.........

        Коментар


        • #19
          До: Регулиране геометрията на Уаз Хънтър

          Честито,колега,помоли Голди да те вземе с тях на следващата разходка и желанието ти е изпълнимо.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X