Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Преди / След Уаз 469Б

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Преди / След Уаз 469Б

    Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение
    Защо не пробвахте да му сложите УАЗов с УАЗовия маховик?
    Гаранция, че щеше да извади по-добри ниски.
    Нещо преди бяхме говорили за камбаната... с малко преправяне май влизаше
    С неговата си камбана,не може да влезе Уазков съединител.А Уазкова камбана за да се захване за този двигател,трябва преправяне на захващането на камбаната за двигателя.По-добри ниски освен от по-големия маховик ,ще дойдат и от по-големи бутала/100мм./,но пък разтояние то между ризите ще намалее.

    Коментар


    • #77
      До: Преди / След Уаз 469Б

      УАз-ков маховик в никакъв случай няма да влезне.Дори и това да стане ще берете ядове със стартера.

      Съмнява ме обаче,че и със 100мм бутала ще има по голям въртящ момент.Требе си желязо за таз цел според мен
      Луд умора нема,само се поти!!!

      Коментар


      • #78
        До: Преди / След Уаз 469Б

        Требва,руснака да е бил много пиян и да зглоби двигател като на Славчо.В цялата община ,на баира до където стигат останалите джипове/включително и моя/той от там тръгва.Справка В-и бокс 7/бели искар-най-лудия/На Иван патрола е с пълен блокаж отзад и това чудо тръгва от там до където стига Патрола с гуми -кайман.

        Коментар


        • #79
          До: Преди / След Уаз 469Б

          Славчо ми се обади в неделя да видя клипа. Страшна работа за тези ГАЗки
          ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
          Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

          Коментар


          • #80
            До: Преди / След Уаз 469Б

            Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
            Славчо ми се обади в неделя да видя клипа. Страшна работа за тези ГАЗки
            А бе не всички а само неговата с точния шофйор.От клипа въобще не може да се добие представа за баира,щото го снима племенника му а той е на 11г.Но ви уверявам че е стръмен,аз едвам качвам половината,а имам шперове.

            Коментар


            • #81
              До: Преди / След Уаз 469Б

              Мислех не маховика, а да се разпробие Волговия за Уазков притискателен, сложихме си волгов палцов, уж регулиран (заводски) ама сега нещо притриса, съмнява ме да не е от лошо легналите тампони на двигателя
              Ето малко по "пресни снимки"







              Испускателната система










              Предвидено е да се махне механичната и да се сложи електрическа перка на радятора, че нещо в жегите дигаше доста температурата
              Случайни хора УАЗ не карат

              Коментар


              • #82
                До: Преди / След Уаз 469Б

                мой приятел е със волгов двигател на уаската...маховика е от волга,а феродовия диск от уаз и си отделя много добре
                Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                Коментар


                • #83
                  До: Преди / След Уаз 469Б

                  Първоначално публикуван от pelivano Преглед на мнение
                  мой приятел е със волгов двигател на уаската...маховика е от волга,а феродовия диск от уаз и си отделя много добре
                  Tова,не може да стане,Уазковия феродов диск,не може да стане на Волговия притискателен диск.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Преди / След Уаз 469Б

                    Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                    Tова,не може да стане,Уазковия феродов диск,не може да стане на Волговия притискателен диск.
                    на струг се намалява и става
                    Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                    Коментар


                    • #85
                      До: Преди / След Уаз 469Б

                      Жуковия,струва 28лв.,като му прережеш пластините,след време ти ще ни кажеш да ли става.

                      Коментар


                      • #86
                        До: Преди / След Уаз 469Б

                        Гумените съединения по всмукателната част от какво са?
                        Не знам за какво е малкия лост на Джипа ми!!!

                        А това е поздрав за всички ФЕНОВЕ-http://vbox7.com/play:3dc959bd

                        Коментар


                        • #87
                          До: Преди / След Уаз 469Б

                          За да се свали на струг трябва да му се кове после ново феродо, щото пластините го прецакват но после става (поне когато на мерцедесовия мотор слагахме Жуков беше така)
                          А уазовия много трябва да се свали, незнам не съм виждал такъв вариянт
                          А нищо не казвате за тампоните, възможно ли е от тях да е - като го държа на съединител в баир на место с повече газ, много тресе

                          Гумените съединения - от БМВ
                          Случайни хора УАЗ не карат

                          Коментар


                          • #88
                            До: Преди / След Уаз 469Б

                            От какво БМВ?
                            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                            Коментар


                            • #89
                              До: Преди / След Уаз 469Б

                              Незнам, нека Наско каже
                              Случайни хора УАЗ не карат

                              Коментар


                              • #90
                                До: Преди / След Уаз 469Б

                                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                                Tова,не може да стане,Уазковия феродов диск,не може да стане на Волговия притискателен диск.
                                Става . Уазовия се престъргва почти до половината на нитовете. Вярвайте , държи. От близо година съм така на бордовия уаз , експлоатацията е нечовешка , и няма проблеми
                                Уморените коне не ги убиват , нали ??

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X