Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

    Те, парите му, ако е около 26 хил. лева, като цяло не са много. Даже е доста добра оферта. Това обаче е при условие, че има нормално качество, т.е. поне едни 100 хил. км. минимум, не знаеш как се казва сервиза. Това явно далеч не е така и руснаците си я карат по старому и дори стават и по-зле. Вярно, че някои хора обичат да си правят сами колите и за тях е удоволствие, но все си мисля, че при подобни условия и те бързо ще вдигнат ръце. За мен най-важно е автомобилът да е надежден. Може да е грозен, дървен, без много екстри и т.н., но да знам, че няма през месец да съм по сервизи и да се чудя утре какво ще се счупи. Иначе, пак казвам отвън и отвътре много ми харесва.

    Коментар


    • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

      Първоначално публикуван от Nasko12 Преглед на мнение
      ... т.е. поне едни 100 хил. км. минимум, не знаеш как се казва сервиза. ..
      Това ме развесели, сменил съм 23 коли, част от тях нови от магазина - Никоя не се е разминала без посещение в сервиза още първите 2-3 години и 20-30К км. -(не говоря за смяна на масло) - вярно за дреболии, но все се ходеше по веднъж дваж
      Иначе разбирам какво казваш и не се заяждам, просто не се сдържах

      Коментар


      • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

        Днес се чух с чичото с Патрйота, тъкмо отиваше да го пали за сефте тоя месец, да ходел за риба. Оказа се че кардана си бил разбалансиран още от нов и го сменили по гаранция, но съединитела като отишъл на около 7000 км нищо че бил още гаранционен не му го признали.... бил консуматив. Водната помпа също била сменяна вече...
        0-

        Коментар


        • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

          Alex_markov, разбирам те напълно и сигурно си прав. Идеята е, че с нова кола обикновено няма ядове първите 100-150 хил. км. Във фирмата имаме около 15 нови Дачии. Някои вече минаха 150 хил. км. и да ти кажа до около 100 хил. мисля, че не са влизали освен за обслужване. Възможно е да бъркам де, понеже не се занимавам с тях, но определено излязоха много добри. Преди това имахме Фиести, с тях също нямаше ядове. Ако УАЗ предлагаха нещо подобно за тия пари, веднага щях да си поръчам един.

          Коментар


          • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

            Първоначално публикуван от badboy86 Преглед на мнение
            Днес се чух с чичото с Патрйота, тъкмо отиваше да го пали за сефте тоя месец, да ходел за риба. Оказа се че кардана си бил разбалансиран още от нов и го сменили по гаранция, но съединитела като отишъл на около 7000 км нищо че бил още гаранционен не му го признали.... бил консуматив. Водната помпа също била сменяна вече...
            Добър вечер...съединителяТ е консуматив бузусловен за всички гаранционни нови клозети, включая реномирани автопроизводители. Каквото-такова, ако искаш, да си чел СИТНИЯ текст.
            Животът е харизан кон според мен...

            Теди

            Коментар


            • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

              Първоначално публикуван от Nasko12 Преглед на мнение
              Al... веднага щях да си поръчам един.
              Не можеш Не можеш да си регистрираш такова чудо у нас, вече не. Не покрива съвременните минимални норми

              Коментар


              • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                Не можеш Не можеш да си регистрираш такова чудо у нас, вече не. Не покрива съвременните минимални норми
                Хаха, прав си. Забравих, че е евро 5, но пък иначе е се продава в България. Как ще си го регистрираш после е твой проблем

                Коментар


                • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                  Абе оказва се, че може.

                  Коментар


                  • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                    Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                    Абе оказва се, че може.
                    Как?

                    Коментар


                    • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                      Вносителят съдейства. Подробности не зная.

                      Коментар


                      • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                        Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
                        Абе оказва се, че може.

                        Сигурен ли си? Че до колкото знам, внасят ги, продават ги - ноо на рудници и други предприятия който не ги регистрират.
                        Но както знаем у нас Всичко е възможно

                        Коментар


                        • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                          Няма проблеми
                          only 4 x 4,sim AWD

                          Коментар


                          • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                            Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
                            Сигурен ли си? Че до колкото знам, внасят ги, продават ги - ноо на рудници и други предприятия който не ги регистрират.
                            Но както знаем у нас Всичко е възможно
                            Първоначално публикуван от уебсайта на вносителя, най-отпред
                            ... възстановяване на автомобили УАЗ до заводско състояние с подмяна на всички възли и агрегати.
                            А теоретично има и други начини. Ноооо знаете кого да питате.

                            Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
                            Няма проблеми

                            Коментар


                            • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                              Тя, ако е толкова чуплива, в мина или рудник трябва да се разпадне за часове. Така или иначе, дали може да се регистрира или не, не е толкова важно, щом качеството е нула.

                              Коментар


                              • От: УАЗ "Патриот" - мнения и наблюдения

                                В мините и рудниците понякога чупливостта не е най-важна.

                                Както впрочем и в офроуд-разходките.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X