Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Странен проблем със съединителя на УАЗ

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Странен проблем със съединителя на УАЗ

    Картер нямаше като я купих
    harley davidson-fan

    Коментар


    • #32
      От: Странен проблем със съединителя на УАЗ

      Първоначално публикуван от джамал Преглед на мнение
      Картер нямаше като я купих
      Колегата има в предвид кожуха на съединителя.

      Коментар


      • #33
        От: Странен проблем със съединителя на УАЗ

        Аз не успях да го разделя от блока, само болтовете съм му свалил.
        harley davidson-fan

        Коментар


        • #34
          От: Странен проблем със съединителя на УАЗ

          Щом си му свалил само болтовете си добре. А по горе колегата подценява въпроса с центриране на Камбана,Картер,Кожух на съединителя и т.н.

          Но както и да е.
          only 4 x 4,sim AWD

          Коментар


          • #35
            От: Странен проблем със съединителя на УАЗ

            Първоначално публикуван от uazik Преглед на мнение
            ............ А по горе колегата подценява въпроса с центриране на Камбана,Картер,Кожух на съединителя и т.н.

            Но както и да е.
            Дааа ! Чупи муцуните на стартерите!
            Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

            Коментар


            • #36
              От: Странен проблем със съединителя на УАЗ

              Абе я ми кажете какво му центровате на кожуха при положение че пасове си има ,от същия двигател е ,допирните повърхности са чисти и е стегнат. Кво плашите човека че го е отхлабил. И болката със стартера се лекува, като си на зор и кожуха не е от същото двг...
              -
              ,

              Коментар


              • #37
                От: Странен проблем със съединителя на УАЗ

                Все пак пасовете са точно за това да центрират камбаната с двигателя. Това е направено в завода
                и няма проблем да я махнеш и после да я сложиш пак. Иначе излиза, че не можеш да разглобяваш двигателя.
                А при двигател на уазка това си е често явление. Проблема е при поставяне поради някаква причина на нова камбана.
                Затова и новите се продават без пасове, за да може да се центрова за съответния двигател.

                Коментар


                • #38
                  От: Странен проблем със съединителя на УАЗ

                  Зглобих я , в събота я завърших в 2 часа през ноща...Съединителя си бачка, но при първия тест изгубих щангата за включване на предния мост, а при втория тест счупих долната щанга на скоростите и стартера ми умря .Та сега си търся двете щанги, а електро-мотора ще си го рециклирам.
                  harley davidson-fan

                  Коментар


                  • #39
                    От: Странен проблем със съединителя на УАЗ

                    От къде да си намеря нови втулки ли са тампончета ли са незнам за щангите на скоростите и на тези на раздатката?
                    harley davidson-fan

                    Коментар


                    • #40
                      От: Странен проблем със съединителя на УАЗ

                      Първоначално публикуван от asq Преглед на мнение
                      И болката със стартера се лекува, като си на зор и кожуха не е от същото двг...
                      -
                      ,
                      Как? Питам щото моя случай е точно такъв?
                      Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                      Коментар


                      • #41
                        От: Странен проблем със съединителя на УАЗ

                        Сменявал съм кожух на съединителя на няколко УАЗки с 21 двигател с нов кожух и после нямаше никакви проблеми със стартера. Имам даже един нов от СССР.
                        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                        Коментар


                        • #42
                          От: Странен проблем със съединителя на УАЗ

                          Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
                          Сменявал съм кожух на съединителя на няколко УАЗки с 21 двигател с нов кожух и после нямаше никакви проблеми със стартера. Имам даже един нов от СССР.
                          Аз пък един смених и изядох дървото. След два счупени стартера измислих не наи интелигентното ма пък работещо решение-между стартера и кожуха откъм блока сложих подходящо извито парче електрод 3.25. Така вече 6 години и два стартера при почти ежедневна употреба на уаза (щот е служебен де). Стария кожух се спука и още ме е яд че отиде на отпадъци ама поне цена имаше тогава алуминия...

                          Коментар


                          • #43
                            От: Странен проблем със съединителя на УАЗ

                            И аз смених моя кожух щото се спука и чупи муцуните на стартерите. Лошото е че москвичите са на изчезване вече, та се замислям и аз нещо да подлагам. Ама как да разбера къде точно?
                            Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X