Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Проблем с развиващи се болтове!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Проблем с развиващи се болтове!

    Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
    На мен ми е интересно с какво свредло ще се пробие дупка на истински карданни болтове? Че са яка стомана.
    Със кобалтово ако е на машина различна от Руска,на тая специялно със каквато има,болтовете са от пресован кашкавалий.
    Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

    Коментар


    • #32
      От: Проблем с развиващи се болтове!

      Фабричните са пас болтове, но са меки. Веднаж охлабили се и отворите във фланеца вече са никакви. Така е и на другите им изделия без жигулата. И пак в началото, по многократно повторените причини.
      А тези простотии се правят от името на всички ни.
      Даника
      Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

      Коментар


      • #33
        От: Проблем с развиващи се болтове!

        Ето така изглеждат на тия дето им изпадали джантите.
        Не знам дали си личи от снимката и гайките какви са

        https://www.rexbo.eu/febi/mounting-k...ft-joint-46524
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • #34
          От: Проблем с развиващи се болтове!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_20170621_222740.JPG
Прегледи:1
Размер:17.5 КБ
ID:5757131
          А тези простотии се правят от името на всички ни.
          Даника
          Ми не гълтайте бре, и не лапайте. )) Дистанцирайте се демек ... ))deyan"h

          Коментар


          • #35
            От: Проблем с развиващи се болтове!

            Първоначално публикуван от petroffbg Преглед на мнение
            Със кобалтово ако е на машина различна от Руска,на тая специялно със каквато има,болтовете са от пресован кашкавалий.
            Баси. А не е като да нямат стомани.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • #36
              От: Проблем с развиващи се болтове!

              Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
              Баси. А не е като да нямат стомани.
              Имането и нямането са относителни понятия.

              За всеки УАЗ нямат.

              Коментар


              • #37
                От: Проблем с развиващи се болтове!

                Руснаците имат баси стоманите. Ама ги правят само когато са на кеф, или се отнася за сериозна военна приемка, и компромис не се допуска, че се наказва с оловни мъниста.

                Изобщо-трагедията на руското машиностроене(а и всяко друго строене, и всяка друга област от живота) е в допускането на нискокачествена работа. Манталитет такъв, ама велика нация, кво да ги пра'йш.

                Иначе като замисъл, размери, техническо мислене, има доста добри попадения, но пустото качество на изработката ебава мамата на всичките усилия на конструктори и технолози.

                А най-лошото е, че това се е пренесло и върху нас, и както гледам-скоро няма да се отърсим...
                Има ли желание-има и начин!

                Коментар


                • #38
                  От: Проблем с развиващи се болтове!

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20170622_094213.jpg
Прегледи:1
Размер:170.2 КБ
ID:5757162 Тела да по твърд
                  На нас клиренс ни трябва , не скорост

                  Коментар


                  • #39
                    От: Проблем с развиващи се болтове!

                    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                    Мани недомислено, проблема е че е сделано
                    Сделано преди 30-40 години, това е проблема.
                    "Джипът започва да върви, като спре да ти е жал за него"УАЗ 469ТЕРАНО 2,7ТДПЕЖО 307 1,6хди

                    Коментар


                    • #40
                      От: Проблем с развиващи се болтове!

                      Първоначално публикуван от kra_kra Преглед на мнение
                      Сделано преди 30-40 години, това е проблема.
                      Не е там проблема.
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • #41
                        От: Проблем с развиващи се болтове!

                        Бе имам тука едни автомобили дето не са сделани, единият - конструктивен аналог и връстник на Ужаската. Как па досега нищо не се саморазви? За сметка на това всички болтове и гайки които ми трябваше да развия се развиха само като ги хванах с гаечния ключ. Без тръби, без мамата, без заоблени ръбове, без скъсани, без WD и без чук. Голяма част от завода не бяха пипани.

                        Сантимент си ми е Ужаската ама сделаното си е сделано.

                        Коментар


                        • #42
                          От: Проблем с развиващи се болтове!

                          Е така както е снимал колегата,но съм опасвал всички болтове ,плюс по едно завъртане около главата на всеки,на примка.С ламаринки също няма отвиване,едната част загъната надолу по фланеца другата част през главата на болта.Избягва се дупчене на болтове.Като се сетя на Врангелите кви са им детски болтовете на карданите ,но на самоотвил се не съм попадал.Сигурно има случаи де.
                          Трябваше да почивам вчера! // Мразя сапунени сериали и фейсбук ,не слушам чалга!NO FEAR!

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X