Интересува ме дали някой е слагал такова у нас, внася ли ги някой или трябва да се свържа с някой руски магазин. Дали може да се постави на ГАЗ - 69 - с двигател С21 - Жук/Ниса и въобще повече инфо за него!!
Поздрави!!
Поздрави!!
Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар