Обява

Свий
Няма добавени обяви.

покупка на Уаз 452 Буханка.Съвет и препоръки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • покупка на Уаз 452 Буханка.Съвет и препоръки

    За колко пари може да се купи Уаз 452 Буханка свястна или 3741 по-новия модел.Кое е по за предпочитание 452 или 3741.посъветвайте ме.За тези Уаз ки за цената им в добро състояние.да не да взема някой которник и да си късам нервите после.Евтиното излиза скъпо

  • #2
    До: покупка на Уаз 452 Буханка.Съвет и препоръки

    Двата модела по принцип са еднакви. За цената всичко е до късмет гледай я добре да не е изгнила от долу и да са здрави гредите на купето По добре е да е здраво купето и лош двигател от колкото обратно. Двигателя става нов за 300-400лв. а купето колкото и да го кърпиш след година -две пак си е гнилоч
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • #3
      До: покупка на Уаз 452 Буханка.Съвет и препоръки

      Гние главно в задния край на предните арки.
      Ама ако имаш пари - новото си е ново.

      Коментар


      • #4
        Изпада ми една УАЗ ка

        Ипада ми възможност да взема една УАЗка(май я наричате буханка-като пътнически бус)97-98 г. на около 90000км.Някъде из форума четих че тия години не са били много читави (още от завода)а освен това е от БТК.Та въпроса ми е(абе те са много)за какво най вече трябва да се гледа ,какви са и слабите места,може ли да се кара по асфлат(8г.съм карал москвичи, а вмомента чат пат и една НИВА),търпи ли ГАЗ(метан),по - здрава ли е от останалите руски колии може ли да се подържа с елментарни знаниа(монтюрски)(а и малко пари)абе въобще заслужава ли си.(естествено ще я карам офроуд-25км на седмица)
        Dacia Duster 1.6 CSe 115 4x4

        Коментар


        • #5
          До: Изпада ми една УАЗ ка

          Първоначално публикуван от MiroSh Преглед на мнение
          Ипада ми възможност да взема една УАЗка(май я наричате буханка-като пътнически бус)97-98 г. на около 90000км.Някъде из форума четих че тия години не са били много читави (още от завода)а освен това е от БТК.Та въпроса ми е(абе те са много)за какво най вече трябва да се гледа ,какви са и слабите места,може ли да се кара по асфлат(8г.съм карал москвичи, а вмомента чат пат и една НИВА),търпи ли ГАЗ(метан),по - здрава ли е от останалите руски колии може ли да се подържа с елментарни знаниа(монтюрски)(а и малко пари)абе въобще заслужава ли си.(естествено ще я карам офроуд-25км на седмица)

          На каква цена е УАЗ-ката?

          Коментар


          • #6
            До: Изпада ми една УАЗ ка

            Първоначално публикуван от MiroSh Преглед на мнение
            Ипада ми възможност да взема една УАЗка(май я наричате буханка-като пътнически бус)97-98 г. на около 90000км.Някъде из форума четих че тия години не са били много читави (още от завода)а освен това е от БТК.Та въпроса ми е(абе те са много)за какво най вече трябва да се гледа ,какви са и слабите места,може ли да се кара по асфлат(8г.съм карал москвичи, а вмомента чат пат и една НИВА),търпи ли ГАЗ(метан),по - здрава ли е от останалите руски колии може ли да се подържа с елментарни знаниа(монтюрски)(а и малко пари)абе въобще заслужава ли си.(естествено ще я карам офроуд-25км на седмица)
            Уаз-ката може да се кара по асфалт-защо пък да не можеСъщо можеш да си я подържаш сам с елементарни знания и желание да се поизцапашЧастите са в пъти по евтини сравнени с други маркиСпоред мен си заслужава УАЗ-ката да я купиш-разбира се все пак зависи от състоянието и в което е в момента и от цената

            Коментар


            • #7
              До: покупка на Уаз 452 Буханка.Съвет и препоръки

              Aми то стана малко - не били компютри а компоти........предварително знаех за около 1000лв ама нещо отиваме на 2000+и то само я гледаш външно а отвън имала малко ръжда по покрива и колонкатаи гуми за мъгла та сега ептен взех да се чудя щото мислех толкова да ми стъпи като я постегна(а пък из форума чета "как се кара УАЗ"-малиии за последно кола без синхронизатори съм карал преди 5 г.-москвич ама всички ли УАЗи така се карат с двойно амбриране)и колко горе долу ще харчи на градско на газ примерно
              Dacia Duster 1.6 CSe 115 4x4

              Коментар


              • #8
                До: покупка на Уаз 452 Буханка.Съвет и препоръки

                На градско УАЗката няма да харчи по малко от 20л. газ на 100км. За превключването на скоростите ако съединителя работи добре въобще не ти трябва двойно амбрериране На мойте УАЗки съединителя го използвам само при потегляне после скоростите ги включвам без съединител и без да хъркат
                ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                Коментар


                • #9
                  До: покупка на Уаз 452 Буханка.Съвет и препоръки

                  Мани не се разправяй с глупости.Бегай далече.Щом до са не си я купил,а се чудиш значи не ти трябва и няма да може да я караш.
                  Луд умора нема,само се поти!!!

                  Коментар


                  • #10
                    До: покупка на Уаз 452 Буханка.Съвет и препоръки

                    Мани не се разправяй с глупости.Бегай далече.Щом до са не си я купил,а се чудиш значи не ти трябва и няма да може да я караш.
                    Е те това е отговор и аз това си мислех за такъв автомобил или ти трепва сърцето като го видиш или си викаш това за нишо не става , а аз съм седнал да се чудяА реално ще ми върши перфектна работа за вилата и като товар и проходимост(в сравнение с Нивата то УАЗа меже да събере една Нива)ама като се сетим че на москвича не му затварях предния капак(немаше смисъл)-нещоабе мисля пък може и аз да се сдобия с един УАЗик па що ша е питане тогава мани -мани.
                    Последно редактирано от Yaro; 20-09-07, 10:42.
                    Dacia Duster 1.6 CSe 115 4x4

                    Коментар


                    • #11
                      До: покупка на Уаз 452 Буханка.Съвет и препоръки

                      Взимай УАЗ-ката ако е на изгодна цена и като си я постегнеш ще и се радваш много и няма да те остави никъде

                      Коментар


                      • #12
                        До: покупка на Уаз 452 Буханка.Съвет и препоръки

                        Първоначално публикуван от MiroSh Преглед на мнение
                        Aми то стана малко - не били компютри а компоти........предварително знаех за около 1000лв ама нещо отиваме на 2000+и то само я гледаш външно а отвън имала малко ръжда по покрива и колонкатаи гуми за мъгла та сега ептен взех да се чудя щото мислех толкова да ми стъпи като я постегна(а пък из форума чета "как се кара УАЗ"-малиии за последно кола без синхронизатори съм карал преди 5 г.-москвич ама всички ли УАЗи така се карат с двойно амбриране)и колко горе долу ще харчи на градско на газ примерно
                        За какво ще я ползваш?

                        Коментар


                        • #13
                          До: покупка на Уаз 452 Буханка.Съвет и препоръки

                          Трябва ни за вилата(с.Буковец до Своге на 45км от София 12км.черен път със сигурност го знаят пичовете с мотори и атв-та -много бръмчат там)В момента имаме една Нива и да ни качи и върне става идеално ама само дупетата ни освен това вилата все още се прави и нали се сещате-цимент,песък,вар,плочки и т.н. и още че има място за спане за 8-9души а с Ниватаи затова се заинтригувах за една УАЗка че ще ни пасне перфектно,но знам че една кола като се кара рядко проблемите се увеличават(а то УАЗа си ги има по рождениеИи за това питах става ли да си се кара по принцип(в София)и хората с УАЗи ми казаха ,че става ама да си смъкна дупето от хюндаичето и да се качим на тоя дзвер-та още мислим.Мерси за вниманието,а за УАЗката ми препоръчаха да гледам само за военни или линейки(в никъкъв случай от БТК)
                          Dacia Duster 1.6 CSe 115 4x4

                          Коментар


                          • #14
                            До: покупка на Уаз 452 Буханка.Съвет и препоръки

                            Първоначално публикуван от MiroSh Преглед на мнение
                            за УАЗката ми препоръчаха да гледам само за военни или линейки(в никъкъв случай от БТК)
                            Груба грешка.

                            Коментар


                            • #15
                              До: покупка на Уаз 452 Буханка.Съвет и препоръки

                              ти като чета си като мен. не си монтьор по натура въпреки че знаеш къде е мотора и ти се кара нещо хард! съветвам те да търсиш уаз от собственик "мераклия" уазкаджия дето е отстранил повечето сериозни проблеми. и гледай да няма много модернизации че с тях се оправя само този дето ги е изобретил. иначе ако не разчиташ само на джипката и я ползваш само по предназначение няма да имаш особени проблеми. най много разни дреболии ама те при тая машина никога не свършват а и се правят за никакви пари. стига да си вербоваш някой майсторче дето му се занимава.
                              "..there is no substitute for cubic inches.."

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X