Обява

Свий
Няма добавени обяви.

комресор за въздух на 12в

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: комресор за въздух на 12в

    Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
    Абсолютно е прав Стефан. Моя направи си го казват 160 литра в минута, 40 мин работи, 20 почива...
    160 литра в минута е много добре, с този дебит за 40 минути ще напомпа 10 гуми та преди да се наложи да го оставиш да почива ше ти свършат гумите. Двуцилиндров ли е ?
    ОФА ДБ 2.4 92 ML 270 CDI ETZ 250

    Коментар


    • #17
      От: комресор за въздух на 12в

      http://www.landyzone.co.uk/lz/f16/bo...ew-126295.html

      160 литра било максималното, 70 литра е на 30 PSI. Кликни на линка, там пише всичко. Едноцилиндров, 60 мм диаметър.
      255/70R16 я помпел от 0 до 30 psi за 2 мин. 20 сек. С тия цифри- Без никакъв зор помпя от нулата на 4 джипа гумите.

      Ааа, дърпа 40 ампера. Да не стане "напомпих ви гумите, а сега дайте ток да запаля..." Моя като го ползвам, двигателя работи. По книжка бил 0.7 конски сили. Ако мислите за по голям, мислете и тока от къде ще идва.
      Последно редактирано от NIKSD; 28-03-13, 11:41.
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • #18
        От: комресор за въздух на 12в

        Е сигурно е по слаб,но аз ще го ползвам да припомпам някоя гума за да се прибера а не да права мобилна гумаджийница в гората.4 джипа с по 4 гуми на мен лично такава сила не ми е необходима

        Коментар


        • #19
          От: комресор за въздух на 12в

          А като изпуснеш всичките до половин атмосфера за да излезеш от калта?
          После на твърдото, особено ако е стръмно, е задължително да ги напомпаш обратно до 2 - 2,5. След два завоя - пак.
          Не си давай парите за глупости. Дай още малко - и купи каквото трябва.

          Коментар


          • #20
            От: комресор за въздух на 12в

            Нещо такова ми трябва.

            Коментар


            • #21
              От: комресор за въздух на 12в

              Първоначално публикуван от borko3228 Преглед на мнение
              Е сигурно е по слаб,но аз ще го ползвам да припомпам някоя гума за да се прибера а не да права мобилна гумаджийница в гората.4 джипа с по 4 гуми на мен лично такава сила не ми е необходима
              Аз го нося в лека кола която карам само по излъскан асвалт... Писнало ми е от ментета!
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • #22
                От: комресор за въздух на 12в

                Ти за това ми подари скапана ръчна помпа изпаднала от някъде,ударих 50 помпи и ми остана в ръцете.......
                После взех компресора за който брата говори,той пък другата крайност,аз го чакам да напомпа, а то как го включих и на петата секунда беше пренапомпана гумата.Е не беше от нулата ма такава сила от такъв размер не бях очаквал,че и тежи гада и няма пласмаски по него,много кадърно направен.Е струва малко повече,но последно мноооооого подобен на тоя се справи отлично на задна отлепена на СЛ 500, с нормален слаб или в ръчна помпа си за никъде,тоя 2 шута на гумата и я подкарва.

                И това на коли,на джипка в гората няма и да се замисля.
                TOYOTA SEQUOIA ‘11
                W140 S420 '99

                Коментар


                • #23
                  От: комресор за въздух на 12в

                  Имаще тема за тия неща и там надълго и нащироко ги разисквахме!

                  Коментар


                  • #24
                    От: комресор за въздух на 12в

                    Първоначално публикуван от Стефан Преглед на мнение
                    А като изпуснеш всичките до половин атмосфера за да излезеш от калта?
                    После на твърдото, особено ако е стръмно, е задължително да ги напомпаш обратно до 2 - 2,5. След два завоя - пак.
                    Не си давай парите за глупости. Дай още малко - и купи каквото трябва.
                    Пробвах го и не става за толкова агресивно ползване.Ще издържи по принцип ама няма кой да го чака.Спаднах една гума и я припомпах,все пак си е компресор.но дотам.Добре че имам два.

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X