Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

    Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
    Вече два пъти хора ползващи Буханката я изкарват по проходима от 469 нормален джип МММи това това от хора действащи у БалканаЩо така
    И в нашия край е масово мнението, че буханката е по-проходима от 469.Предполагам, че в някои ситуации има преимущества.
    Последно редактирано от traktorist; 07-02-09, 08:05.

    Коментар


    • #62
      До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

      Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
      Направете го, де! Нещо ми се въртят УАЗи в главата, и то най-вече буханка (фургон). А пък никога не съм карал УАЗ.

      И аз така, не съм карал УАЗ, а се замислям за буханка, много сериозно. Не се сещам за друг бус в този ценови диапазон, който да е и проходим. Още ми са тъмна Индия, но като гледам как ги тунинговат руснаците ми потичат лигите

      Коментар


      • #63
        До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

        Аз имам опит и с Буханка и с УАЗ 31514 /469/ който карам в момента. Е опита ми е скромен, но ще споделя мойте наблюдения. Там където минавам сега с 469, там съм минавал и с 452. С 469 бих казал че е някък по-лесно. Друго нещо което ми е направило впечатление е например следната ситуация: сутрин, зелена трева, роса и насрещен наклон. Тръгването от място само на заден мост с 452 е приключение. Е не чак приключение, но с 469 нещата са коренно различни. Доста по-балансирана е тежеста върху двата моста. От там следва да е доста по-проходим. А като функционалност 452 е по-добрия вариант.
        Лично мнение
        Когато човек говори истината - не се налага да лъже!

        Коментар


        • #64
          До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

          Първоначално публикуван от PiroMan Преглед на мнение
          Ето едана готина руска страничка за колегата ачо5, с оргинални идеи за уаз 452, 469 и патриот.
          http://www.uazik.ru/tuning/dir/2/
          Благодря ти,адреса ми е известен отдавна.Интересува ме нещо по-така,нашенско,невиждано.

          Коментар


          • #65
            До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

            Моля те дефинирай " нещо поткака " и " ншенско"
            Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
            NULLA TENACI INVIA EST VIA

            Коментар


            • #66
              До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

              карал съм бордова уазка и уаз 469.469 е с щатните гуми отпред и зимни руски отзад(мисля че бяха я-192,но може и да се бъркам),а бордавата и отпред и отзад с зимни руски,и за мен 469 е по проходим макар и малко.
              Където не мога пеш продължавам с Уаза.
              Съдействие за закупуване на гуми с отстъпка срещу
              Съдействие на закъсали автомобили

              Коментар


              • #67
                До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                Джипа е с по-късо купе, по-тесен, и добре балансиранС никакви почти де надвеси!
                Най-малкото ми се е случвало, движим се джип и аз с бордовата и идват две дървете ,по-точно трябва да се мушнем между тях и или джипа минава с лекота а аз на магия или той на магия , а аз с пристискване на кабината(каросерията ми е по-тясна от оригиналната с 10см)
                Но мен бордовата си ме кефи много , явно съм и свикнал
                Последно редактирано от JC_Явор; 11-02-09, 21:21.
                sigpic УАЗ-452

                Коментар


                • #68
                  До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                  На страничен наклон съм 100% сигурен, че джипа е по-устойчив от фургона( за бордовата незнам, но тя не е "буханка" а е "головастик").
                  Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                  Коментар


                  • #69
                    До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                    Жоро , и на фронтален наклон е същото.Тия дни минах по пистата на моторджиите . Слизайки по най-стръмния участък , още по средата ,всичкото масло се събра в капака на клапаните. Светнаха лампи ,паднаха манометри....Не знам колко стръмно е в градуси , на мен ми се стори почти отвесно.... около 30 метра спускане. Долу в подножието оставих джипката да работи на място около половин минута да качи масло.... не качи. Трябваше да я загася.
                    Та тогава се сетих за темата... Знаеш ли кога щях да посмея да се пусна там с бордова , или фургон ? НИКОГА.
                    ПП На въпроси защо не включи 4 -та и не даде газ ,- не отговарям.
                    Уморените коне не ги убиват , нали ??

                    Коментар


                    • #70
                      До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                      Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
                      Жоро , и на фронтален наклон е същото.Тия дни минах по пистата на моторджиите . Слизайки по най-стръмния участък , още по средата ,всичкото масло се събра в капака на клапаните. Светнаха лампи ,паднаха манометри....Не знам колко стръмно е в градуси , на мен ми се стори почти отвесно.... около 30 метра спускане. Долу в подножието оставих джипката да работи на място около половин минута да качи масло.... не качи. Трябваше да я загася.
                      Та тогава се сетих за темата... Знаеш ли кога щях да посмея да се пусна там с бордова , или фургон ? НИКОГА.
                      ПП На въпроси защо не включи 4 -та и не даде газ ,- не отговарям.
                      Същото е и с маслото,и с усещането, говоря за бордовата
                      И защо не смееш щото някой някога е казал че 452 не става
                      sigpic УАЗ-452

                      Коментар


                      • #71
                        До: Купе на 469

                        Не е възможно колега ! Пробвано е ,разликата е в дължината на шаситата....

                        Коментар


                        • #72
                          До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                          Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                          На страничен наклон съм 100% сигурен, че джипа е по-устойчив от фургона( за бордовата незнам, но тя не е "буханка" а е "головастик").
                          Това е самата истина.В работата ми има буханки има и джипове.Досега има 3 обръщания настрани и то само фургони. За сега няма нито един джип обърнат.
                          Gaz69.Suzuki SAMURAI 0887006977

                          Коментар


                          • #73
                            До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                            Първоначално публикуван от finci75 Преглед на мнение
                            Това е самата истина.В работата ми има буханки има и джипове.Досега има 3 обръщания настрани и то само фургони. За сега няма нито един джип обърнат.
                            Значи не са достатъчно талатливи

                            а сериозно не е лошо да направим тест някакъв за точка на обръщане, а и не само м/у джип и буханка и головастик
                            sigpic УАЗ-452

                            Коментар


                            • #74
                              От: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                              Браво колега добър избор, аз ги имам няколко Двама дедковци 67г и 66г Газ 69 уаз гробарка и уаз патриот и познаи от ксой съм най доволен? гранд витарата я ползвам само за асфалт

                              Коментар


                              • #75
                                От: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                                Първоначално публикуван от stpbiv Преглед на мнение
                                Браво колега добър избор, аз ги имам няколко Двама дедковци 67г и 66г Газ 69 уаз гробарка и уаз патриот и познаи от ксой съм най доволен? гранд витарата я ползвам само за асфалт
                                Имаш два автомобила ГАЗ 67! Адмирации. В какво състояние са?
                                Прави каквото трябва, пък да става каквото ще!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X