Обява

Свий
Няма добавени обяви.

УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

    Виждам, че има интерес от линковете който съм ви дал, ето още за почитателите на "БУХАНКА"
    http://buhanka2.ru/tuning
    приятно разглеждане, дано намерите интересни идеи за вашите БУХАНКИ
    Последно редактирано от Pursie; 05-02-09, 19:39.

    Коментар


    • #47
      До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

      А бе вземи ги въвеждаи тия линкове правилно
      Луд умора нема,само се поти!!!

      Коментар


      • #48
        До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)


        нищо не става и аз го опитах, ама йок

        Коментар


        • #49
          До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

          Първоначално публикуван от Жоро XR 600 Преглед на мнение

          нищо не става и аз го опитах, ама йок
          При мен става, колега страхотен сайТ брАво
          Последно редактирано от Pursie; 06-02-09, 07:53.
          sigpic УАЗ-452

          Коментар


          • #50
            До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

            Вече два пъти хора ползващи Буханката я изкарват по проходима от 469 нормален джип МММи това това от хора действащи у БалканаЩо така
            К мирной жизни не пригоден.
            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

            Коментар


            • #51
              До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

              Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
              Вече два пъти хора ползващи Буханката я изкарват по проходима от 469 нормален джип Що така
              Шегуват се бре , "мохабет" да става . Няма такова нещо. Там където минавам с джипката , с буханката не бих се престрашил никога! Ако се замисля ще изтъкна 2-3 основателни причини.
              Уморените коне не ги убиват , нали ??

              Коментар


              • #52
                До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                Вече два пъти хора ползващи Буханката я изкарват по проходима от 469 нормален джип МММи това това от хора действащи у БалканаЩо така
                Това е много трудно да се каже, кое е по-проходимо!
                Който има джип ще вика за него , който .... ....за другото
                Понеже аз имам Головастик "най-неподходящата конструкция" уж де, сред уазисите, но това не е така!Много зависи от степента на подготовка, както подготвена 452 ще направи смешен непипан джип , така и обратното!
                Но има едно твърдение,което леко ме е дразнело и то от хора дето не са се качвали на такива Уазки ,освен на джип.А те са -първо че 452 е висока и е нестабилна на странични наклони, това не е баш така(минавал съм на места където Тойота се обръща) субективно е да но
                Специално Головастика-бордовата е с лека задница, което на определени терени е в плюс, на други минус но пък с комплект резервни гуми и джек, инструменти сложени на подходящото място , проблема отпада!
                Големият надвес отпред също си има лек, с големите гуми лифт, рязане и и и
                А плюсовете са доста много в повече
                sigpic УАЗ-452

                Коментар


                • #53
                  До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                  Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
                  Шегуват се бре , "мохабет" да става . Няма такова нещо. Там където минавам с джипката , с буханката не бих се престрашил никога! Ако се замисля ще изтъкна 2-3 основателни причини.
                  Колега давай с цифри и документи
                  sigpic УАЗ-452

                  Коментар


                  • #54
                    До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                    Единият е инженер строил Белмекен Сестримо другия е колегата къде е работил на деривацията на Петрохан Той писа у форума .Не знам тия са ги поалзвали в бойни условия
                    К мирной жизни не пригоден.
                    Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                    ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                    Коментар


                    • #55
                      До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                      Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                      Единият е инженер строил Белмекен Сестримо другия е колегата къде е работил на деривацията на Петрохан Той писа у форума .Не знам тия са ги поалзвали в бойни условия
                      Колега не те разбирам какво искаш да кажеш
                      sigpic УАЗ-452

                      Коментар


                      • #56
                        До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                        Първоначално публикуван от JC Преглед на мнение
                        Но има едно твърдение,което леко ме е дразнело и то от хора дето не са се качвали на такива Уазки ,освен на джип.
                        Джей си , имал съм Уаз-и от абсолютно всички модели и отвреме навреме съм ги карал С такава като твоята, преди време съм си изкарвал хляба.
                        Причините ти сам си ги обяснил мнного хубаво. Ще добавя още една.
                        Безопастност. Винаги съм се ужасявал от факта че мога да "изпусна" претоварената с тон над допустимото , я срещу скала я срещу дърво и да отпадне завинаги необходимостта да си купувам дънки....Щото няма да имам на какво да ги слагам. С 469 шанса ти е значително по добър.
                        Уморените коне не ги убиват , нали ??

                        Коментар


                        • #57
                          До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                          Първоначално публикуван от Макавеев Преглед на мнение
                          Джей си , имал съм Уаз-и от абсолютно всички модели и отвреме навреме съм ги карал С такава като твоята, преди време съм си изкарвал хляба.
                          Причините ти сам си ги обяснил мнного хубаво. Ще добавя още една.
                          Безопастност. Винаги съм се ужасявал от факта че мога да "изпусна" претоварената с тон над допустимото , я срещу скала я срещу дърво и да отпадне завинаги необходимостта да си купувам дънки....Щото няма да имам на какво да ги слагам. С 469 шанса ти е значително по добър.
                          Ако ще избирам предпочитам да не залагам много на братушките със скалите ии дървета, това е така за жалост

                          а Явор съм
                          sigpic УАЗ-452

                          Коментар


                          • #58
                            До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                            Първоначално публикуван от JC Преглед на мнение
                            Колега не те разбирам какво искаш да кажеш
                            И мене ми е чудно единия инженер бачкал по строежа на деривацията Белмекен Сестримо та той го казваше преди години когато нямаше оф роуд че буханката е била по проходима като ходели на лов из Рила.Казвам какво съм чул а не видял.Другия колега пишеше из форума .Той е бачкал на деривацията на Петрохан и беше направил класация за проходимост на различни мпесета и буханката беше пред уаза469.Не знам който е карал и двете да каже.Поздрави
                            К мирной жизни не пригоден.
                            Най обичам, обстановката да е максимално близка до бойната.
                            ГАЗ 69 ГАЗ 53 ЗИЛ 157

                            Коментар


                            • #59
                              До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                              Първоначално публикуван от Стария Преглед на мнение
                              И мене ми е чудно единия инженер бачкал по строежа на деривацията Белмекен Сестримо та той го казваше преди години когато нямаше оф роуд че буханката е била по проходима като ходели на лов из Рила.Казвам какво съм чул а не видял.Другия колега пишеше из форума .Той е бачкал на деривацията на Петрохан и беше направил класация за проходимост на различни мпесета и буханката беше пред уаза469.Не знам който е карал и двете да каже.Поздрави
                              Сетих се за едната тема да

                              Интересно е да се направи тест -469,452 и буханката и головастика, хубаво е да не са претърпели промени и с еднакви гуми, на един и същи терен
                              Ако не друго поне ще има шоу
                              sigpic УАЗ-452

                              Коментар


                              • #60
                                До: УАЗ буханка (сравнение с УАЗ 469)

                                Първоначално публикуван от JC Преглед на мнение
                                Сетих се за едната тема да

                                Интересно е да се направи тест -469,452 и буханката и головастика, хубаво е да не са претърпели промени и с еднакви гуми, на един и същи терен
                                Ако не друго поне ще има шоу
                                Направете го, де! Нещо ми се въртят УАЗи в главата, и то най-вече буханка (фургон). А пък никога не съм карал УАЗ.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X