Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С УАЗ Хънтър 2,7 до Англия

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    ще се върнат, ако англичаните, като видят откъде му е регистрационният номер и какъв подвиг е направил, не вземат да им го купят на тройна цена, за да си правят екзотика на пътя сред Ленд Ровърите
    [url=www.offroadbg.net][img]http://forum.offroad-bulgaria.com/signaturepics/sigpic12_1.gif[/img][/url]

    Коментар


    • #32
      Смешна случка с Хънтърчето

      И така, както писах преди, Хънтъра се добра безпроблемно до Англия за 3 дни. Приятелите ми са спали 2 пъти в мотел, и първите 2 дни са карали по около 1000 километра на ден. Маршрута мина през Сърбия, Словения, Австрия, Германия, Белгия. След пристигането в Норич са им били необходими 2 дни за възстановяване от натрупаната умора по пътя. Все пак Хунтъра не е много удобен на дълъг път...
      На третия ден единият приятел, които е англичанин, закарал Хънтъра да го покаже на дядо си. Дядото, които е ветеран от Втората световна, проявил жив интерес към славната руска машина. Поискал да види двигателя и какво станало??? Капака не могъл да се отвори, опитали всичко, приятелят ми умрял от срам... Обади ми се разтрежовен, какво да прави... Явно не е много на ти с механиката, но му казах да вземе клещите и да търси някакъв достъп до жилото. Та го отворил на другия ден, но излагацията пред дядото останала
      Ето го Хънтърчето:


      А това е Фрилендъра който се продава защото вече не е нужен (Yaro да не се обижда! Ако трябва, ще обясня защо!!!)
      [url]http://ftp.domainbg.com/rocko/[/url]

      Коментар


      • #33
        Капака не могъл да се отвори, опитали всичко, приятелят ми умрял от срам... Обади ми се разтрежовен, какво да прави...
        Това не е никакъв проблем и е на практика почти 100% сигурно, че рано или късно се проявява. Капака не се отваря, защото двата гумени тампона се очаква да го повдигнат, когато чрез жилото се освободят заключвателите но те не са достатъчни. За спешно отваряне един дърпа, а другия отваря капака или ако водачът е сам, подпира с нещо лоста за отваряне вътре в купето и си отваря капака без проблем. Проблема може да се оправи като се добави допълнителна пружина за отварянето на капака...
        VPetrov.photography

        Коментар


        • #34
          Капак

          Може и да е нещо друго. Жилото на капака се разхлабва и изпуска малко. Отваря се с клещи от вътре и яко дърпане отвън. Поне при мен беше така.
          Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
          NULLA TENACI INVIA EST VIA

          Коментар


          • #35
            The Hunter is coming back!

            Събота приятелите ми с Хънтъра тръгват от Англия към България. Маршрутът е през Италия, ферибот, и Гърция. Снимки след завръщането, надявам се безавариино
            [url]http://ftp.domainbg.com/rocko/[/url]

            Коментар


            • #36
              В Италия има много УАЗове, имат си клуб, сайт, карат абсолютно истински ...

              Коментар


              • #37
                Приятелите ми с Хънтъра се прибраха успешно в БГ. Абсолютно никакви проблеми не са имали с автомобила. Единствено към края на пътуването, след 5-6 часа яко каране нон-стоп започнала да се самоизключва 4-та и 5 - та скорост след отпускане на газта. Проблема не се е появявал тези дни. Някои има ли идея какво е това?
                Хънтъра добре се е държал на високи скорости, почти през цялото време е каран на максимална скорост около ограничената и с максимално натоварване на багаж. Разход - 10-11 на сто.
                [url]http://ftp.domainbg.com/rocko/[/url]

                Коментар


                • #38
                  Най-вероятно тампоните. Сигурно болтовете не са били донатегнати, а сайлент блок с луфтове не е сайлент блок.

                  Коментар


                  • #39
                    До: С УАЗ Хънтър 2,7 до Англия

                    Махай УАЗ-ика и си купи самолетен билет до Хийтроу или до Гетуик-джипни в кралството-валяло.

                    Коментар


                    • #40
                      До: С УАЗ Хънтър 2,7 до Англия

                      Първоначално публикуван от tuni Преглед на мнение
                      Махай УАЗ-ика и си купи самолетен билет до Хийтроу или до Гетуик-джипни в кралството-валяло.
                      Късно е вечеТемата е от преди 3...години
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • #41
                        До: С УАЗ Хънтър 2,7 до Англия

                        Защо колегата изопщо е пускал тази тема уаза е машина и половина.Разбира се че ще отиде и ще се върне.Като гледам и чета писаните мненя те са само за оплюване на уаза от хора които нямат уази.
                        0885 297985,мтел-Радо
                        0876 556870,виваком като домашен

                        Коментар


                        • #42
                          До: С УАЗ Хънтър 2,7 до Англия

                          Тъй като темата очевидно е доста стара и изчерпана, я заключвам за да не прерастне в безмислен спор.
                          Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                          NULLA TENACI INVIA EST VIA

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X