Обява

Свий
Няма добавени обяви.

С УАЗ Хънтър 2,7 до Англия

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    zcgvbcvb
    no signature no problems

    Коментар


    • #17
      Първоначално публикуван от LJ73
      но исках да кажа също и че няма смисъл да се пътува с офроуд автомобил по перфектно асфалтирани магистрали /като изключиме пътя София-Ниш / - ако искат да правят шоу или нещо такова, да, но те са писали "налага ни се"...
      Теди ами представиси, че хората разполагат само с 14000 лв. събирани за примерно 5 години и са си купили "чисто нов" автомобил, с какво да патуват, ако на мен ми се наложи да отида до Англия като карам 15 годишно Ауди което ще изхарчи кофа масло до там какво да права да се гръмна ли, или първо да си събера пари за нещо по-добро и тогава да пътувам? след 2-3 години.

      P.S. не го приемай като заяждане просто коментар
      no signature no problems

      Коментар


      • #18
        УАЗа ще стигне до Ламанша по черно там ще мине по стоманени въжета и накрая ще тегли автобус с мезонет по Пикадили
        Не се шашкаите така бе хора това да не е некои паркетник като КАИЕН или бус като ТУАРЕГ Нали е с редукторни мостове Толкова награди взе некои хора даже ще се женят за него Ако нещо му стане пишете на СТЕФАН тои ще ви каже как да му монтирате четири лопати и от ЛОНДОН право надолу може и АФРИКА да посетите


        Аиде стига маитапи пожелавам ви безавариино завръщане в милата родина

        Между другото в Англия без чистачки е като на Реинфорест без лебедка

        Коментар


        • #19
          Еееех братче, благодаря ти за мнението, ама тоя номер с лопатите не го мога((( Тия на снимката не съм ги правил аз. Ако го можех, вече щях да съм богат и да си купя цяло стадо УАЗове да си ги поправям. Все някой ще може и да тръгва))
          Няма бе, хънтъра не е редукторен, той е със спайсери. Дана 30. И си върви като нормална кола. Когато върви ...

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от fanatic
            Теди ами представиси, че хората разполагат само с 14000 лв. събирани за примерно 5 години и са си купили "чисто нов" автомобил, с какво да патуват, ако на мен ми се наложи да отида до Англия като карам 15 годишно Ауди което ще изхарчи кофа масло до там какво да права да се гръмна ли, или първо да си събера пари за нещо по-добро и тогава да пътувам? след 2-3 години.

            P.S. не го приемай като заяждане просто коментар
            нещо не ми се връзва това със спестяването - едва ли някой ще спестява точно за нов УАЗ... за да го кара по магистралата... подбудата може да е всичко друго но не и икономия на пари...

            гаранция ти давам, че ще им е по-лесно с твойто "15 годишно Ауди което ще изхарчи кофа масло до там" дори само с разликата от цената на зелената карта /ако твойто ауди е 1.8 или 2.0/ ще си купиш "кофа масло"...
            аз лично съм пътувал из Европата безпроблемно /и доста комфортно с Опел Омега/, който струва 4-5 бона...
            Преди това имах Фиат Пунто /нов за 13бона/ с който съм навъртял 3000+км за 5 дни до Словакия и Чехия...

            нямам нищо против, ако искат и със ЗИЛ157 да пътуват - проблема си е техен
            помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

            Коментар


            • #21
              Хънтъра пристигна благополучно в Англия. Лично аз останах в БГ но приятелите ми се обадиха и ми описаха пътуването. Абсолютно никакви технически проблеми по време на пътуването. Единствените забележки са огледалата които се прибират при високи скорости. Аз се опитах да сложа някакви метални пластинки за да се затегнат, но явно не са помогнали. Също и жилото на предния капак нещо се откачило. Иначе разхода на гориво е под 10 л. на 100, и то про скорости над 100 км/ч. Ние се отказахме от идеята да сложиме газова уредба. Проверихме съветите на ВПетров и наистина се оказа че газови уредби не се допускат под Ламанша, но няма проблеми с ферибота. Относно видовете пистолети за зареждане в различните страни, има няколко основни стандарта, като могат да се закупят накраиници и с това се решава проблема със зареждането,
              например :http://www.tinleytech.co.uk/travel.html
              Относно комфорта... нужни са няколко дни за възстановяване...
              Все пак се радвам че Хънтъра не ни подведе
              [url]http://ftp.domainbg.com/rocko/[/url]

              Коментар


              • #22
                Браво! като се върнат можете да напишете пътепис с УАЗ до Англия и обратно
                VPetrov.photography

                Коментар


                • #23
                  Огледала на Хънтър

                  Не знам кой модел са вашите но явно има различни или поне мойте са различни от тези на Хънтара на Алекс Марков до сега не са трепвали при високи скорости. Не вярвам да са златни или уникати така ,че може да ги смените не знам как да ги опиша основмото което е различно от тези на Алекс Марков е че са с пластмасов кожух и като ги сравмявах имат повече степени на свобода. Виж при мен се появи друг "проблем" при скорост над 120 се отваря луфт между десният горен ъгъл на надстройката на вратата и уплатнението трябваше да спирам и да затегна болтовете на надстроиките цели пет минути ми отне да обиколя вратите но след това колата се обезшуми още повече.

                  Коментар


                  • #24
                    Нашите огледала също не са като тези на Алекс Марков, но нещо не са много стегнати и в гаранционния сервиза в Орландовци ни предложиха да ги залепят със силикон, но ние сме трима и не се съгласихме. Иначе за луфта над вратата и ние го имаме, но не го броиме за нещо нередно
                    [url]http://ftp.domainbg.com/rocko/[/url]

                    Коментар


                    • #25
                      огледала

                      Доколкото съм видял, има поне два вида огледала. Моите са от тези, които при високи скорости се навеждат надолу и след 30 км магистрала вече гледаш асфалта. А доколкото да луфта на вратата, при мен се появи не отгоре а отпред ( до пантата ). И трябва да ви кажа че този луфт е доста музикален .
                      Май трябва да открием тема " Тайните на Хънтъра "....
                      Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                      NULLA TENACI INVIA EST VIA

                      Коментар


                      • #26
                        Първоначално публикуван от Rocko
                        Хънтъра пристигна благополучно в Англия. Лично аз останах в БГ но приятелите ми се обадиха и ми описаха пътуването. Абсолютно никакви технически проблеми по време на пътуването.
                        Радвам се за успешното пътуване!
                        Преди години (през 80-те) един комшия две години подред си ходеше на море не с какво да е, а с ГАЗ 69, той си беше с оригиналния двигател и с 3 степенната скоростна кутия. Проблеми не е срещал никакви освен неудобството от шума и малко по-дългото пътуване.
                        Джипа отишъл до Англия може да е УАЗ, но най-важното е, че е нов, а по-хубаво от това няма!

                        Коментар


                        • #27
                          По времето когато произвеждаха ГАЗ-69 за лошо качество просто бесеха.
                          Не виждам нищо по което може да си сравни с Хънтъра. Даже по очароващото славянско име. Хънтър! .... Топли душата, а?

                          Коментар


                          • #28
                            С УАЗ 2,7 до Англия

                            Радвам се, че приятелите на Rocko са пристигнали благополучно там за където са тръгнали. Значи все пак от СЕЙ ХАЙ /защото джипа е купен от там/са си свършили добре работата. За огледалата мога да кажа, че няма значение от коя фирма българска си си купил джипа, както ги изпратят руснаците - така. Възможно е да се прибират над 100 км/ч, но това е рядкост и не е чак такъв проблем. Не може да се очаква качество като при западните модели при, но при цени твърде нски за този клас автомобили. УАЗ Хънтър е разработен не за красота или за да задоволява собственият Ви егоцентризъм, а за да Ви заведе там, където си поискате и то без значение по какъв път ще минете. То и името му е такова. Можете да бъдете сигурни, че той никога няма да Ви подведе. Дайте да не забравяме какви коли сме карали до преди 15 години.
                            P.S.Някой скоро написа, че си е купил също Хънтър, но от Карбон и там имало ЗИП. Ами да, те варненци сигурно си ги носят в къщи да се обучават след работно време.

                            Коментар


                            • #29
                              в интерес на истината, на моя Меган като се вдигне висока скорост /160-180.../, огледалата започват да треперят, но не се сгъват ноември м.г. пътувах до Мюнхен и доста покарах с постоянна скорост 180-190 и ми направи впечатление...
                              помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                              Коментар


                              • #30
                                забравих да питам - кога ще се връщат /или ще оставят Хънтъра на Острова/?
                                помогнете да открием откраднатите двигатели http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=59117

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X