Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по УАЗката днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по УАЗката днес.

    Тоя 8мак от газ 53 ли е? Някой ще ми обясни ли защо всички са луднали по този мотор ?
    Газ 69 2.4i
    Густо майна, пътят свърши !!!
    GSM: О895 7О6О59

    Коментар


    • От: Какво направих по УАЗката днес.

      Първоначално публикуван от Агоп Серопян (аниматора) Преглед на мнение
      Тоя 8мак от газ 53 ли е? Някой ще ми обясни ли защо всички са луднали по този мотор ?
      Целия е алуминиев... и е ефтин Колектора точно при Зайо съм го виждал С тази инжекция мотора требва да върви много по-добре
      Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

      Коментар


      • От: Какво направих по УАЗката днес.

        Колеги мераклии споко.Мнго скоро Ники ще пусне тема за цялостния тунинг на джипа.Няма да има никакви тайни и с удоволствие ще коментирам всичо което е правено и трудностите с които съм се сблъсквал.Като идея проекта съм го взел от различни руски сайтове,а техническото изпълнение е дело на грамотни български майстори/вкл и Васко(Зайо тунинг)/ предимно от София.И така,имайте малко търпение /хубавите работи стават бавно/
        0888 50 13 35

        Коментар


        • От: Какво направих по УАЗката днес.

          Ще пуснеме като го подкараме, най малките неща изискват най много време...
          Случайни хора УАЗ не карат

          Коментар


          • От: Какво направих по УАЗката днес.

            Xайде, че нямаме търпение да я видим в двиjение извън гаража ти...
            Toyota Hilux '07 120 hp Double Cab
            Mercedes w212 E350 4matic
            Ducati Monster 600
            O888795575

            Коментар


            • От: Какво направих по УАЗката днес.

              Малко да бутнем темата, фотоапарата беше под ръка направих някоя снимка на бързия ремонт на един приятел-
              - тези червени тампони ми се виждат добри, не както тези черните гумени дето се разцепват за един месец.

              Голяма разлика в возията има от слегнали 7листа на нови 9листови





















              Както и с новия стартер



              Случайни хора УАЗ не карат

              Коментар


              • От: Какво направих по УАЗката днес.

                Ники каква е цената на нов стартер ? И имали смисъл да вземаме нови части...
                Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                Коментар


                • От: Какво направих по УАЗката днес.

                  Стартера е 160лв мисля. Аз от този модел съм много доволен. Ако има възможност бих пробвал и редукторен.

                  Не разбрах за кое питаш дали има смисъл или не, всеки си преценява според джоба и мерака.
                  Случайни хора УАЗ не карат

                  Коментар


                  • От: Какво направих по УАЗката днес.

                    Ники, а тези червените тампони за ресьорите от къде могат да се купят?
                    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                    Коментар


                    • От: Какво направих по УАЗката днес.

                      И аз се интересувам от къде ,а също така полиуретан ли са ?
                      ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                      Коментар


                      • От: Какво направих по УАЗката днес.

                        Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                        Стартера е 160лв мисля. Аз от този модел съм много доволен. Ако има възможност бих пробвал и редукторен.

                        Не разбрах за кое питаш дали има смисъл или не, всеки си преценява според джоба и мерака.
                        Преди време купувах чисто нов от Самоков и изкара 3 месеца и даде фира... Бендикса се сцепи на две и изкриви оста...след което отиде за цветни метали Бях си изградил мнение за новите части че са големи боклуци... Каква е цената на редуктурния стартер ? Поздрави
                        Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                        Коментар


                        • От: Какво направих по УАЗката днес.

                          И аз си търся някакви свестни тампони за ресорите, но не намирам никъде...попаднах на един руски сайт и там има, но цената + доставката идва много. Тези червените не съм ги виждал никъде, ако са качествени казвайте да поръчаме! Моя Уаз стои леко на една страна и това ме дразни много!
                          Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                          Коментар


                          • От: Какво направих по УАЗката днес.

                            Немога да кажа дали са качествени, за сефте слагам такива. Ще си покажат.
                            А това дето седи на една страна не е ли от ресьор?
                            Случайни хора УАЗ не карат

                            Коментар


                            • Re: От: Какво направих по УАЗката днес.

                              Ники каква е цената на нови 9листови?

                              Коментар


                              • От: Какво направих по УАЗката днес.

                                Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
                                Немога да кажа дали са качествени, за сефте слагам такива. Ще си покажат.
                                А това дето седи на една страна не е ли от ресьор?
                                Не знам от какво, не съм разглобявал още и не мога да кажа, може ли да е от тампон? Ресор счупен ли имаш впредвид?
                                Там където свършва асфалта, започва моят път!! тел: 0886763494

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X