Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моят новогодишен подарък!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Моят новогодишен подарък!

    Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01012011856.jpg
Прегледи:1
Размер:176.7 КБ
ID:5911526Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01012011855.jpg
Прегледи:1
Размер:106.8 КБ
ID:5911525Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01012011850.jpg
Прегледи:1
Размер:132.0 КБ
ID:5911524Здравейте колеги и да ви е ЧЕСТИТА НОВАТА 2011 година.Искам да се похваля с моя новогодишен подарък.Това е един УАЗ,който сНатиснете снимката за да я уголемите

Име:01012011854.jpg
Прегледи:1
Размер:107.8 КБ
ID:5911523лед като е служил достатъчно дълго и вярно на своите собственици е дошло време да стане донор за спасяване на други възрастни събратя.Последния собствНатиснете снимката за да я уголемите

Име:01012011853.jpg
Прегледи:1
Размер:148.6 КБ
ID:5911522еник е мой приятел,който реши да ми го подари на 31.12.10.Машината я получавам без двигател,скоростна кутия,мостове и каквото се сетите още.Всъщност иНатиснете снимката за да я уголемите

Име:01012011851.jpg
Прегледи:1
Размер:135.6 КБ
ID:5911521мам едно купе и рама.На мен това ми стига,защото имам почти всичко останало,за да започна този проект.Естествено идеята е да направя една уникална машНатиснете снимката за да я уголемите

Име:01012011857.jpg
Прегледи:1
Размер:164.8 КБ
ID:5911520ина за състезания и за радост на окото.Надявам се кризата да не ми попречи в това мое начинание.Ще се радвам на всички ваши мнения и предложения.Ако мНатиснете снимката за да я уголемите

Име:01012011858.jpg
Прегледи:1
Размер:113.1 КБ
ID:5911519оже да публикувате в темата линкове на сайтове ,в които има такива уникални машини,за да ползвам най-добрия челен опит,ще ви бъда много благодарен.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01012011852.jpg
Прегледи:1
Размер:123.9 КБ
ID:5911518
    Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
    Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

  • #2
    От: Моя новогодишен подарък!

    ЧНГ
    Е a на коледа какво ти подариха ))
    Ще стане наистина нещо страшно уникално, като знаеме как работите

    Успех!!!

    Поздрави
    Случайни хора УАЗ не карат

    Коментар


    • #3
      От: Моя новогодишен подарък!

      Първоначално публикуван от Nik Преглед на мнение
      ЧНГ
      Е a на коледа какво ти подариха ))
      Ще стане наистина нещо страшно уникално, като знаеме как работите

      Успех!!!

      Поздрави
      На Коледа ми подариха "ДЖИП"........китайски с дистанционно. Без майтап.
      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

      Коментар


      • #4
        От: Моя новогодишен подарък!

        Честита Нова Година Коко и честит УАЗик ! Сигурен съм, че ще стане уникален УАЗ!
        ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
        Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

        Коментар


        • #5
          От: Моя новогодишен подарък!

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02012011859.jpg
Прегледи:1
Размер:126.0 КБ
ID:5240644Ето го прословутия "китаец"който получих за КОЛЕДА.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:02012011860.jpg
Прегледи:1
Размер:109.4 КБ
ID:5240643
          Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
          Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

          Коментар


          • #6
            От: Моя новогодишен подарък!

            Случайни хора УАЗ не карат

            Коментар


            • #7
              От: Моя новогодишен подарък!

              ЧНГ и от мен Коко!Хубав подарък си получил и с нетърпение ще очаквам развитието на УАЗа!Поздрави!

              П.П.Както е тръгнало след някоя година може да ти подарят и Патриот!
              ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

              Коментар


              • #8
                Re: Моя новогодишен подарък!

                Честито и от мен ще стане уникален УАЗ !!!
                ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                Коментар


                • #9
                  От: Re: Моя новогодишен подарък!

                  Честито колега Да но стане добра траял машина от него ))
                  Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                  Коментар


                  • #10
                    От: Моят новогодишен подарък!

                    Честито колега ще стане уникален УАЗ!

                    Коментар


                    • #11
                      От: Моят новогодишен подарък!

                      Здравейте колеги ,благодаря на всички за благопожеланията.И аз ви желая ЧеститаНоваГодина, много здраве и късмет в начинанията с които сте се захванали. Сега...да хванем бика за рогата . Идеята която не ми дава покой от няколко дни е , да направя новата машина с предно независимо окачване , а защо не и задно . Знам че звучи еретично защото няма нито една сериозна машина за траялни състезания с такова окачване. Проблема е , че съм много голям фен на изпитанието "ДАКАР", и това няма начин да не рефлектира върху моите планове. Въпроса който може би си задавате е / защо бе аджеба , къф е смисълът /. Смисъла е следния , аз по-слаб мотор от този който имам на моя ГАЗ-69 в момента няма да сложа / 207к.с. 281н.м./. Това предполага по-висока скорост , и по-брутално ускорение . Което идва да каже , че оригиналното листово-ресьорно окачване няма как да " пее в хора " имам предвид , че независимото окачване се представя в пъти по-добре при висока скорост на пресечен терен. Готов съм да чуя всякакви мнения по този казус.ПОЧВА ДАКАР по ЕВРОСПОРТ чао.
                      Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                      Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                      Коментар


                      • #12
                        От: Моят новогодишен подарък!

                        Аз не мога да разбера каква точно ти е идеята, но безресьорно не значи автоматично независимо. Защото ако си запазиш мостовете(зависимо окачване) можеш да го направиш трилинково или четирилинково, с пружини, с койловъри, с еършокове....
                        Повечето "бързи" джипове са със смесено окачване- отпред независимо, отзад с цял мост. Чисто независимо е на Хонда CRV,Нисан Патфайндър, Голф синхро и др.
                        Според мен Уаз-ът не е подходяща база за направата на "бегачка", но е отлична база за траялна машина.
                        Последно редактирано от Георги Василев; 05-01-11, 13:04.
                        Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                        Коментар


                        • #13
                          От: Моят новогодишен подарък!

                          Според мен може да се направи с цели мостове от тойота или редукторни от уаз с 4-линково окачване и големи ходове Мотор от бмв 4.4 В8... варианти много но според мен няма смисъл от независимо Успех колега и дано кризата не те затрудни
                          Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                          Коментар


                          • #14
                            От: Моят новогодишен подарък!

                            Идеята ми беше да направя независимо окачване отпред , като използвам диференциали от някакъв джип с такова окачване . След като днес обиколих няколко автоморги достигнах до извода , че работата не е толкова проста . Първо джипките там са всички с дясна дирекция, второ една няма пълен комплект , трето предния им диференциал с ръкавите , е толкова дълъг , че реално полуоските са 35-40см. това са ходове като на лека кола. За да се постигнат големи ходове , е необходим един малък централно разположен диф. за максимална дължина на полуосите. Това предполага по-дълги "А" рамена , а оттам по-големи ходове. За сега се връщам към вариант цели мостове на пружини. Някой може ли да помогне какви пружини да търся? Къде мога да видя схеми на три и четирилинково окачване ? Предварително благодаря.
                            Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                            Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                            Коментар


                            • #15
                              От: Моят новогодишен подарък!

                              http://www.offroad-bulgaria.com/show...F0%E0%ED%FA%F2 разгледай тази тема като за начало
                              Ако няма каде да отидеш , ела на себеси

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X