Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Cadillac Escalade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    Първоначално публикуван от kinex Преглед на мнение
    Много интересен джип. Не знам нищо за него освен че е скъп. Затова ще се въздържа от коментар. Не обичам да говоря глупости.
    Не забравяите че всичко написано тук остава за винаги. Туко виж след две години се е появил някои такъв във форума и в подписа му с червени букви пише СТАВА!
    Пацо,би ли поразтърсил из нет-а,някъде трябва да има военен вариянт на Ескалейд,такъв нджипен ми се видя...
    0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

    Коментар


    • #32
      Първоначално публикуван от ninja_1 Преглед на мнение
      Пацо,би ли поразтърсил из нет-а,някъде трябва да има военен вариянт на Ескалейд,такъв нджипен ми се видя...
      Това е като военен вариант на Ролс Ройс, Бентли, Линкълн, Лексус и Инфинити бре Соти
      Самото съществуване на едното изключва другото. Военни Шевита колкото щеш, така че да, има - те отвътре като механика са същите. Ама Кадилака затова е Кадилак а не Шевролет, щот е по-луксозен от него...
      Това за военните варианти. А иначе ако искате да чуете мнението на човек който има такъв, давайте, ще ви запозная, на повечето от вас руския не им е проблем.
      Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

      Коментар

      Активност за темата

      Свий

      В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

      Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

      Зареждам...
      X