Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Cadillac Escalade

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    Става.Ама трябва една бригада цигани да полагат асфалт пред него.
    0888794435, 0878171117- VP44 Simulator
    Дизел сервиз, BOSCH- VP44, Zexel VRZ (Pajero 3.2DID),комън-рейл.
    Суперскан България www.decbg.com
    Машинно почистване на DPF/FAP филтър

    Коментар


    • #17
      този джип е пълен т***к чичо ми имаше еидн такъв и едно порше каиен поршето и на лукс и на всичко го биеше това е просто за гъзария...

      Коментар


      • #18
        Що, ще копуваш ли
        Ти ще го вкараш ли в гората та питаш
        99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
        It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

        Коментар


        • #19
          не няма да копувам просто се интересувам много е скъп в България се предлага на цена 200.000лв без каско с каското става 11,020.00 лв.
          а и подръжката е много скъпа

          Коментар


          • #20
            Първоначално публикуван от TRAPERA Преглед на мнение
            Е как не говориш за каране по пресечени местности-а като джип?Нещо не мога да вдяна Джип-аз го разбирам да може да го караш и по пресечни местности и по асфалта и да се чувства машината в свой води извън асфалта-а не обратното
            Само ти ли (как може да не разбереш човека бе малееее)
            Тази машина става за onroad за което е направена.
            След тази ти тема сам обеден че на теб джип не ти трябва.
            Мисля че за теб един ми17 ти върши чудесна работа

            Коментар


            • #21
              Камиона е "перфектен" за оффроуд.Всички начинаещи рапзвезди се разхождат по калифорнийските плажове с него.Изключително удачна за целта е версията 4х2
              ПАНЧО

              Коментар


              • #22
                Пич, явно имаш кинти!!! Искаш Offroad жипка!!! Твоя отговор е Mercedes - G!!!
                Vitara 1.6 8V; +/-80hps; Kobra NT-235/75 R15; FJ 48"

                Коментар


                • #23
                  Първоначално публикуван от kirilpetrov Преглед на мнение
                  Пич, явно имаш кинти!!! Искаш Offroad жипка!!! Твоя отговор е Mercedes - G!!!
                  Бъркаш не може да се бега по Тракия с поршетата.
                  За него както казах си е Ми 17

                  Коментар


                  • #24
                    не знам дали става за офроуд, ма е страшно красива кола, направо ми падна на сърцето/ да не чуе Корандо/

                    Коментар


                    • #25
                      Пичове,имайте в предвид,че колумбийските наркобарони се разсОждат с такива,и по улиците,и до полетата с мак...
                      0885 477 440 "Чибуратор-тЕАм"

                      Коментар


                      • #26
                        Такааа, много ми харесва темата. Поне един от вас поинтересувал ли се е всъщност какво е това? Особенно колегата Трапера е много точен
                        Та това скъпи приятели е нищо повече от много луксозна версия на Шевролет Тахо. Другото нашумяло нещо в последно време на негова база е Н2. И понеже е ясно че Тахото като базова комплектация е далече от сериозен офроъд, но доста по-добре от редица чисти паркетници, то съответно Ескалейда при определено безжалостно отношение към него би могъл да се справи не зле с лек офроъд. Той и да се тунингова може сериозно в тази насока, но не знам кой ще е този човек, който ще строи от Ескалейд говноход. А за разните там Кайени и тем подобни компактни автомобилчета не сте прави - при тях никога няма да има електрически стъпенки да речем. Така че ако човек има парите да си го позволи то това е въпрос на социален статус. Така че стига злорадствали, много хора говорят същото за Ролс-Ройсове, и тем подобни скъпи неща, но те си остават това което са.
                        Веднъж влюбен в американски автомобил след време с ужас установяваш че всичко най-прекрасно на този свят е или неикономично, или неекологично, или не се побира в гаража.

                        Коментар


                        • #27
                          quadra ако темата беше за джипа да определено биха се дали сериозни мнения.Но ако си забелязал автора от няколко дена ми лази по нервите с подобни теми.А и не само на мен предполагам.
                          Джипа е супер но не е за тази тема.
                          Затова му подхвърлих че не тъси джип а вертолет ама май не схвана намека.
                          Ако той въобще търси нещо.
                          Последно редактирано от bobsen; 08-02-07, 23:20.

                          Коментар


                          • #28
                            Колеги, придържайте се моля към темата, колкото и мъгливо да е зададена.

                            Колега niki_1980, ако искате да получавате конкретни отговори, задавайте конкретни въпроси. Едно от правилата на добрия тон , към който се стремиме тук изисква задаването на правилно формулирани въпроси. Бих Ви посъветвал по задълбочено разглеждане на старите теми във Форума, което би Ви позволило и по добро познаване на материята.
                            Stop fawkin email me! I'm trying to drink....
                            http://www.danasoft.com/sig/mitak.jpg
                            http://www.youtube.com/watch?v=A53Mx...eature=related

                            Коментар


                            • #29
                              Колега niki_1980, вземи и ги пусни всички марки и модели джипове в една тема, че ако продължаваш така за всеки за които се присетиш да откриваш нова тема, ще задръстиш форума. Вземи си едно Шваке и си ги препиши всичките по азбучен ред в една темичка и които иска и има време - да ти отговаря!

                              Коментар


                              • #30
                                Много интересен джип. Не знам нищо за него освен че е скъп. Затова ще се въздържа от коментар. Не обичам да говоря глупости.
                                Не забравяите че всичко написано тук остава за винаги. Туко виж след две години се е появил някои такъв във форума и в подписа му с червени букви пише СТАВА!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X